Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MadDog

Oldal: 12345
Nem tudom miért de nekem ez a Szörnykreálás téma az új fejlesztések közt egy következő csatlós arénának tűnik! Napi 1-10 támadás, valami jutalom és egy idő után készithetsz következőt, mint a csatlós arénában ahol már szintén 5 csatlóst lehet cipelni!
Mi benne a slusszpoén ami mellett elmentem és nem értem miért más? Leszámitva, hogy nem pp-re megy majd, hanem lesz új pont amit gyűjtünk rá?
Dátum: 2017.05.14. 10:47:15
Nem! Csak a vadászatokra ad bónusz lélekenergiát!
Dátum: 2017.04.10. 21:29:51
Én ennyire nem vagyok elégedett, de bőven megfelel ez is!

Eddigi nyereményeid:
10 Templomkristály
2 Kisebb térkapu stimulátor
2 Őrjöngés itala
Unobtánium fókusz
Vadászzsákmány
Gratulálok!
Dátum: 2017.03.17. 15:31:38
Akkor valami baj biztosan van, mert én is úgy csinálom mint Lan! Csak szintlépéskor nézek be és amikor már piros szinre vált a TP! Addig számol mindent rendesen, nagy ritkán egy-két állat idomitással vagyok elmaradva!
Dátum: 2017.03.17. 15:29:19
Még a karakter törlés sem feltétlenül szükséges az összevonáshoz! Más játékban is láttam már szerverek összevonását! Pusztán engedélyezni kéne akkor, hogy mindenki megtarthassa a karaktereit, igy a multizást legalizálni lehetne! Ehhez természetesen hozzá tartozik, hogy be kellene tartani bizonyos szabályokat amivel megoldható lenne, hogy előnyt ne lehessen szerezni a multi karakterekből: egy szövetségben csak egy karaktered lehet, nem támadhatod a másik karaktered, stb amiket már úgyis mindenki ismer... Bitefight-en egyszerűen megoldották! Megjelölöd az összes multi karaktered és onnantól kezdve tiszta sor az egész!
Dátum: 2017.03.12. 09:26:57
Zöld mytokronitot manakonstrukció használatakor kapod! Azt csak az asztrális állomás nevű szövetségi épület befolyásolja, hogy mennyit kapsz!
A mytokronitok fejlesztési költsége ennél azért kicsit olcsóbb! 1.szint 1 mytokronit, 2. szint 2, 3-3, és igy tovább! Annyiba kerül a fejlesztése ahányas szinten van...
Dátum: 2017.03.03. 20:16:40
Nem biztos, hogy átverték! Lehet csak politikus fejjel számolta! 25 millió autóra + 25 magának!
Dátum: 2017.02.14. 20:57:23
Köszi a válaszokat! Erre pont nem gondoltam, hogy most nem lesz költési akció, automatikusan összekötöttem a rendelést a költéssel! Őskövet csak azért vettem, hogy legalább ott tudjak valami jobb jutalmat kihalászni, mert a megrendelési csomagokat most nem nekem találták ki az tuti, de akkor várunk tavaszig!
Dátum: 2017.02.14. 19:57:29
Őkső költési akciók mikor vannak? Azt hittem valentin napi rendelés alatt is van, de látom tévedtem! Csak a szeptemberi végzetúr évfordulók alatt lenne?
Dátum: 2017.02.05. 09:36:20
Valóban félreérthető, de sajnos megint igazad van! 21-nél fejleszthetünk majd egyet a tulajdonságain!
Dátum: 2017.02.05. 09:32:14
Mytokronitokat a csatlósodnál tudod felhasználni! Csak asztrális kővel tudod fejleszteni a csatlósoknál és összesen 8 féle mytokronit van! Több mindenre hatással vannak attól függően milyen szinűek! A sárga befolyásolja mennyi asztrális kincset találsz vadászatoknál, zöld a kapott tp-jét módositja, stb... Hosszútávon megéri kifejleszteni őket!
A zabálás egy AF képesség! Amelyik csatlósod zabálásra van állitva azzal megetetheted az állatod! A zabálás szinte ugyanaz mint a sajtolás, azzal a különbséggel, hogy amikor egy állatot felzabáltatsz, akkor a csatlós megkapja az állatod tp-jének a felét, igy a csatlósod is gyorsabban fejlődik! De ettől függetlenül te is megkapod a lélekenergiát és az esszenciát (ha épp jönne), mint sajtolásnál!
Dátum: 2017.02.05. 09:19:44
Ahogy Unr34l mondja, csak a szakértelem befolyásloja, hogy a vadászatok során találsz e szürke mytokronitot! A többi csak a mennyiséget befolyásolja! 50,6%ban találsz majd 3mytokronitot, de a maradék 49,4% igy is 0 marad!
Dátum: 2017.01.26. 09:06:54
A csatlós arénát jómagam használom és bajom az ALAP ötlettel nincs, igy adtam egy igen szavazot rá! Hogy bármilyen élvezetet is nyújtana azt nem vettem észre, de mint az előttem felszólalók, igy én is ismételhető küldetésnek stabilan használom, valamint nyomom, hogy ne maradjak le(még egy ideig)! Viszont a minél több harcba hivható csatlós már túlzás, főleg a sok felszerelés miatt!
Eddig a játékban az emberek próbálták minél optimálisabban kihasználni a lehetőségeket, az erőforrásaikat és az szerint fejlődni! A csatlós arénával ez lassan elveszti ezt az élményt! Megvettem pár felszerelést a csatlósoknak és kaptam 210TÖ-t! Na már most ehhez nem kellett számolni semmilyen LE/TP arányt, nem kell taktikázni, hogy most milyen esszenciával mit csináljak, vagy mi legyen a következő lépés! Csupán egy erőforrás kell hozzá, legyen ősköved és vedd meg! Nekem igy nagyon lebutitott lett az aréna lényege!
Dátum: 2017.01.25. 22:27:31
Egyet kell hogy értsek Shadowrun-al! Habár csatlósoknak a felszereléseket én is vásárolom ennek ellenére azt kell mondjam ez igy tényleg sok! Persze motivációnak tökéletes, hogy nagyon jól megnövelik a TÖ-t és tetszik is, de ha tovább növeljük a harcba hivható csatlósok számát, akkor lassan a játék lényegével - a végzeturunkkal már foglalkozni sem kell! A tulajdonság összegünk nagyját már lassan a csatlósok adják! A 3 harcba hivható csatlós jó volt, még a 4-el is ki lehet egyezni valahogy, de 5 már felesleges! Tovább már tényleg ne növeljük!
Dátum: 2017.01.14. 14:27:17
Azzal kezdtem! Csak azután irtam ide, mikor már mindent próbáltam...
Dátum: 2017.01.13. 23:15:08
Ha hiszed ha nem ezzel most rengeteget segitettél! Már e-mail cimet kerestem! Még az életben nem kellett ÜSZ-re irnom! Örök hálám
Dátum: 2017.01.13. 23:10:07
Köszi szépen a gyors válaszokat! Akkor keresek cimet ügyfél szolgálatra és irok!
Dátum: 2017.01.13. 22:59:56
Persze! Már 3 másik feladatot meg is csináltam ebben a sorban! Azóta két fókuszkristályt is vettem, de még mindig 0 elköltött őskövet jelez!
Dátum: 2017.01.13. 22:56:15
Nem tudna valaki tippet adni nekem, hogy az univerzum piramisa 3. sorában mit csinálhatok rosszul! Költs el 100 őskövet feladatnál elakadtam! Első lépésként vettem 3 csatlóskristály csomagot 30 őskőért! Nem számolta! Gondoltam akkor veszek felszerelést 35 őskőért, de az sem számitott bele!
Mire kéne költeni az őskövet, hogy érvényes legyen?
Oldal: 12345