Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MadDog

Oldal: 12345
Dátum: 2019.03.09. 18:43:53
Még a végén kiderül, hogy azok játszottak okosan akik nem léptek szinteket eddig

Ezt most tényleg nem trolkodásból irom, távol álljon tőlem! De azt ne mondd, hogy ha most új karatkert kezdenél és a tiéddel is haladnál mellette párhuzamosan, akkor simán meg tudnád verni az eredeti karaktered, csak mert az új lentről jöhetett!
Dátum: 2019.03.09. 17:44:16
Valójában ebben Mortal-nak teljesen igaza van! Ahogy Dozer irta a tudás fája az elején még nem volt, abból tényleg lehet az újoncoknak pár szint előnyük, de lássuk be ez elhanyagolható... Nektek ez már nem tétel!
Viszont hiába vannak újitások amik nektek alacsonyabb szinten nem adatottak meg, de amint bejön pontosan ugyanannyi időtök van használni. A kisebbnek ebből előnye nem lesz, mint pl. verem, vagy ektoplazma... Csak ugyanúgy hátránya! Kevesebb LE jön a veremből, kevesebb ektoplazma a vadászatból. Mondom ezt úgy, hogy én is elindultam felfelé idén. Nem beszélve arról, hogy alacsonyabb szinten annyi vermet sem csináltak meg karakterek mint a magasabb szintű társaik!
Dátum: 2019.03.07. 10:05:53
Szóljak hozzá én is! Igazat megvalva megértek mindenkit aki itt hozzászólt a témához, viszont egy hatalmas baki van ezzel a fejlesztéssel, ami annyi, hogy nem erre a játékra regisztráltunk!
Rengeteg játékot játszottam jó eredményekkel, de mára csak a végzetúr maradt pont a variálhatósága és a rengeteg fejlődési forma miatt ami közül választhat az ember! Ennek meg volt a maga varázsa. Valójában olyan volt mint egy végtelen út... Haladhatott valaki gyorsan szintekben és kapott egy gyengébb karaktert, mehetett optimálisan, vagy lehetett pók és pár évig erősödhetett egy szinten. A lényeg hogy mindig a saját szinted környéke miatt kellett csak aggódni, de ezzel az újitással a végtelen útból kaptunk egy zsákutcát!
A legjobb példa erre a hozzászólók közül Paco! Miklósnak igaza van abban, hogy Ómen01 és közte a szakadék mindig csak nőni fog ha Ómen01 tovább megy szintben, viszont pont emiatt nem kellett eddig aggódni! Mire Paco a karakterével 400as szintre ér, addigra Ómen01 már 800-900as szinten lett volna és neki továbbra is csak a saját ütéstávját kellett volna nézni. Lehet Ómen játéka kicsit unalmasabb lett volna egyedül ott fent, de ő is pont ezért játszott igy, hogy ő legyen az első.
Ezekután a játékban már nincs mit variálni, vagy gondolkodni. Most már csak haladni lehet! Lépd a szinteket ahogy tudod és 400 után már úgy játszol ahogy akarsz.
1, Akik elindulnak kapnak pár év hátrányt a többiektől akik fent vannak.
2, Akik továbbra is lassabban haladnak 400as szint környékén az életkedvük elmegy mikor észreveszik, hogy az eddigi több ezer TÖ előny amit nagy nehezen összekapartak másnapra több ezer TÖ hátrány lesz a 400as szint felett lévőkhöz képest!

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...
De tegyük hozzá Miklósékat is megértem valamilyen szinten, elvégre nincs ember aki meg tudná mondani előre pontosan, hogy a játéka hol fog kikötni 10év után!
Dátum: 2019.02.21. 20:14:20
Portyázz párat 6-7et. Utána minuszt kapsz a tulajdonságaidra. Nyolcadik csatádtól kezdve már elég esélyes, hogy az állatod többet fog sebezni mint te! Persze igy készülj fel rá, hogy vereséggel csinálod meg, szóval sok LE ne legyen nálad.
Dátum: 2019.02.07. 20:17:15
A TOP 10-ből mindenki megkapja! Próbáltál már belépni Xenó eventen a statisztikák oldalra?
Dátum: 2019.02.05. 18:00:23
Minimum annyi. Több lehet bármikor Viszont azt sem kell egy tételre elkölteni, ha úgy jön ki akkor több tárgy vásárlása összeadódik!
Dátum: 2019.02.03. 14:21:23
Gratulálok! Pedig a végére tényleg begyorsultak a többiek!
Dátum: 2019.02.02. 13:18:57
Lehet V2-n begyorsul majd most egy picit a Xenó! Mintha páran észrevették volna, hogy még be lehet kerülni a győztes csata TOP10-be... Nagyon korán ellustult az élvonal!
Dátum: 2019.02.01. 13:03:45
Ha valaki segitséget kér tőled akkor az eseményeknél megjelenik egy ilyen üzenet:
Segítettél ...-nek legyőzni Pokolmester nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Dátum: 2019.02.01. 11:18:18
Mindenkitől csak egyszer kaphatsz segitséget, igy a magasabb szintű karaktereket inkább a végére hagyd.
Dátum: 2019.01.31. 19:36:27
Az elsőnél is volt, igen! Csak most látom, hogy ez újdonságként ért pár embert. Elejétől fogva adott LE-t és TP-t is csata végén, ami nem volt feltüntetve sehol, csak a karakterlapon látja az ember a növekedést!
Dátum: 2019.01.09. 09:34:16
Az energiahasznositás működik, de csak a PP-ből inditott csatákban!
Dátum: 2018.12.30. 17:40:40
8. szinttől van verem, jól tudod! V5-n nekem is csak onnantól volt!
Dátum: 2018.12.29. 20:50:51
Legegyszerűbb ha bajnoki viadalon megnézed a csoportodban ki nevezett be... Valószinűleg ő aktivan játszik, utána megkéne beszélni vele, hogy üttesse le kicsit az állat életét, hogy te könnyebben végezhess vele és hagyja aktivan!
Esetek 90%-ban azért ilyen küldetésnél segiteni szoktak! Legalábbis én még nem futottam bele senkibe aki ne segitett volna ebben még az elején!
Dátum: 2018.11.17. 14:55:30
A szerdai utalások nekem mindig csak hétfőre érkeztek meg... Nálam legalábbis mindig 3 munkanap kellett hozzá, hogy megérkezzen és jóváirják. Egyetlen egyszer volt 4 nap!
Dátum: 2018.09.17. 20:05:51
Most jut eszembe! Aki eddig Beholder szemén nyert 100 templomkristályt lehetett mondani már nyert rajta, mert egy kis többlettel visszajött az őskő költsége! Ráadásul ha jól emlékszem akkor az a nagy nyeremények közt van rangsorolva... A mostani váltási árak mellett már nem biztos, hogy szerencsésnek lehet majd titulálni az illetőket!
Dátum: 2018.09.17. 18:11:28
Az egy napos aukciókra, extra napi ajánlatokra, beholder szemére készültem, de kár, hogy nem irták ki, hogy lesz költési akció is... Én teljesen abban voltam, hogy nem lesz!
Ha nem siklottam volna el felette akkor más csomagot rendelek. Sebaj! Igy is jó lesz, de akkor addig spórolok most már a kövekkel!
Dátum: 2018.08.12. 21:44:21
Már én is találkoztam több ilyennel amikor egy tárgyba helyezett fókuszkristály hatását duplán vagy akár triplán számolta kiirásnál... Nem tudom, hogy használatnál is meg van e az előnye, vagy csak a kurzor ráhelyezésénél irja e rosszul!
Dátum: 2018.07.28. 18:09:25
Sajnos erre mondják: valamit valamiért! Ha több csp kell, ott van, viszont ott nincs top lassitás annyira alacsony szinten!
Dátum: 2018.07.20. 20:37:51
Ez sikerült a legkeményebb eventre ami után fétis jár... Még a bolygó urát is könnyebben teljesitik a 90-100as szintű karakterek.
Oldal: 12345