Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kislacuska

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.19. 13:40:22
A következő kérdést kaptam: A Vihar sarok, melyik megyénkre lehet mondani?
Csongrád
Békés
Vas
Fejér

1. Erre a kérdésre két jó válasz is van, ugyanis a viharsarok nagy része Békés megyében található de átnyúlik Csongrád megyébe is. ( Wikipédia )

2. Mondat szerkezet vagy/és helyesírás!!!!
Dátum: 2009.01.17. 08:39:11
Hali. Egy általam ajánlott játékos vásárolt 20db őskövet, ezeket már 3 napja megkapta én viszont még mindig nem kaptam meg a 2db utána járó őskövet. Azt olvastam a Gy.I.K.-ban, hogy naponta egyszer éjjel írják jóvá. Vagy van várakozási idő?
Előre is köszi.
Dátum: 2009.01.16. 11:37:48
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.01.16. 00:47:11
Idézet: Hörpilla - 2009.01.16. 00:20:26
Sajnálattal tapasztalom,hogy nem nagyon történik változás a kérdések értékelésében,amit a rengeteg friss hozzászólás is bizonyít.Nálam ez verte ki a biztosítékot:

Egy medve elindul,megy dél,majd kelet,majd észak felé egy-egy-egy km-t.Ugyanoda ér vissza.
Milyen színű lehet?
fehér(ez volt helyes válasznak jelölve)
fekete
barna
Nincs medve ilyen lehetőségek birtokában.

Nos,ahol ilyen "furfangos" kérdések átmennek a rostán, ott komoly baj van .És a legszomorúbb,hogy ez csak egy a sok közül,az olimpiáról nem is beszélve...


arról nem is beszélve, h ha nem megy nyugatra 1 km-ert, akkor nem érhet ugyan oda vissza...




Nem kötekedés, de ha az északi sark közepéről indul (mivel jegesmedve), akkor egy háromszöget bezárva ugyan oda ér vissza
Dátum: 2009.01.13. 11:06:18
Egy karton cigi "csíkokbol" áll és a csíkban van általában 10 doboz. Amúgy szerintem sem ide való a kérdés!!
Dátum: 2009.01.13. 09:29:42
A következő kviz kérdést kaptam:

Szereted e a végzeturat ?

1. Erre a kérdésre a kérdező szerint a "helyes válasz": Igen
Szerintem erre a kérdésre a válasz teljesen szubjektív. Főleg ha egy játékos az elején kapja, amikor még nincs kialakult véleménye a játékról!

2. Melyik végzeturat, és ha a játékos azonos nemű? ( de ez már csak a poén kedvéért )
Dátum: 2009.01.13. 07:42:59
Eshet e péntek 13.-án szilveszter? Ez attól függ, hogy szilveszter mennyire néz a lába elé. Ki az aki ezeket a kérdéseket átengedi?
Oldal: 1