Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tryxike

Oldal: 1
Dátum: 2021.10.21. 21:36:37
koszi
Dátum: 2021.10.21. 20:35:42
Az ugyfélszolgálatot reklamácioval kapcsolatban hogyan tudom elérni?
Dátum: 2012.05.05. 21:09:33
koszonom a tanácsokat és a segítséget. Ma sikerult megcsinálni az utolso feladatot a templomban és nem kellett használom a császári dekrétumot.

Idézet: Tryxike - 2012.04.22. 11:26:07
Tanácsot szeretnék kérni a szerezz 15 esszenciát feladathoz. kb 300 csp elhasználása után 4 eszenciát sikerült automatikus sajtolással szerezni. A csp. lenulláztam a költsd el az összes csp feladatra, így az alkimista laborban se tudok eszenciát előállítani. A további csp Landragora szeretném felhasználni.
Az AF pontoknál egyes szintre sikerült az alkimistát fejlesztenem.
Császári dekrétummal kiváltani nem szeretném, mert a szerezz 94ezer LE portyázással úgy, hogy te támadsz, és győzz 3x háborúban erre használnám fel. (100 őskő, vagy cca. 400ezer LE)

Tudom, hogy lehet állatfelszerelést venni, amivel eszenciát lehet szerezni sajtoláskor, de őskőre van szükség hozzá. (11eszencia=22 őskő)
ezenkívül van 4 őskőves feladatom: vegyél állatfelszerelést 3x (az előzővel megcsinálva) , használ el 5 ősköves gyógyitalt (10 őskő), szimuláció 5 alkalommal (5 őskő), rakj fókuszkristályt a varázslatodba (4 őskő a legolcsobb).
A költs el 9400 LEgyémántot a Lekufárnál. Ez is őskő gyanus feladat, ha olyat szeretnék vásárolni, amit a jövőbeli játékban hasznát tudnom venni.

Úgy hiszem ez a templom nem lesz megoldva, és még egy sort, oszlopot se fogok tudni befejezni, a leírt feladatok miatt.
Dátum: 2012.04.22. 13:06:32
Idézet: Multifilter - 2012.04.22. 11:47:22
Ez implant legyen és az állatok legyenek minimum 20-asok.



a minimum 20 állaton mit értesz? idomított, nem idomított, állat szintje vagy alapszintje?
koszi
Dátum: 2012.04.22. 13:02:58
A V1 katakombában vagyok. A V2 játszom aktívan.
Dátum: 2012.04.22. 11:48:50
Könnyünek gondolnám én is a háborús feladatot. De 95. szintű, gyenge karakter, alacsony LEkút nagysággal, béke csarnokával rendelkező szöviben öngyilkosság háborút indítani. Az már jónak számít ha egy nap 3 ellenfelet tudok portyában verni
A LE szerző küldivel még próbálkozom, inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel.
Dátum: 2012.04.22. 11:26:07
Tanácsot szeretnék kérni a szerezz 15 esszenciát feladathoz. kb 300 csp elhasználása után 4 eszenciát sikerült automatikus sajtolással szerezni. A csp. lenulláztam a költsd el az összes csp feladatra, így az alkimista laborban se tudok eszenciát előállítani. A további csp Landragora szeretném felhasználni.
Az AF pontoknál egyes szintre sikerült az alkimistát fejlesztenem.
Császári dekrétummal kiváltani nem szeretném, mert a szerezz 94ezer LE portyázással úgy, hogy te támadsz, és győzz 3x háborúban erre használnám fel. (100 őskő, vagy cca. 400ezer LE)

Tudom, hogy lehet állatfelszerelést venni, amivel eszenciát lehet szerezni sajtoláskor, de őskőre van szükség hozzá. (11eszencia=22 őskő)
ezenkívül van 4 őskőves feladatom: vegyél állatfelszerelést 3x (az előzővel megcsinálva) , használ el 5 ősköves gyógyitalt (10 őskő), szimuláció 5 alkalommal (5 őskő), rakj fókuszkristályt a varázslatodba (4 őskő a legolcsobb).
A költs el 9400 LEgyémántot a Lekufárnál. Ez is őskő gyanus feladat, ha olyat szeretnék vásárolni, amit a jövőbeli játékban hasznát tudnom venni.

Úgy hiszem ez a templom nem lesz megoldva, és még egy sort, oszlopot se fogok tudni befejezni, a leírt feladatok miatt.
Oldal: 1