Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stfc

Oldal: 1
Dátum: 2012.12.19. 12:24:32
Sziasztok!

5 darab Istenek viadalás kódomat kínálom eladásra, kedvező áron. Karácsonyra való tekintettel 4 kód áráért ötöt kapsz, így valakit még meg is lephetsz vele

Rengeteg karakterrel üzleteltem már itt, elégedett ügyfeleim listáját megtalálod a Karakterleírásomban.

Remélem, hogy valakivel meg tudunk egyezni

Köszönöm, hogy végigolvastad, üdvözlet: Dávid
Dátum: 2012.12.07. 21:50:31
Sziasztok!

A nagy sikerre való tekintettel további Istenek viadalás végzetúr kódokat szereztem, keressetek bátran privát üzenetben! V1-en Váró vakondként találtok. Eddig 12 kód talált gazdára, mindenki elégedett volt velük, gyorsan, pontosan történt a kód átvétele. Keressetek!

Üdv!
Dátum: 2012.12.04. 19:57:42
Sziasztok!

Elnézést az offért, de nem találtam jobb helyet neki. Régen jómagam is VU játékos voltam, de átadtam a karakterem egy barátomnak, aki idő hiányában elhanyagolta azt. Jelenleg gőzerővel HKK-zom, így 4 db új kód keresi gazdáját. Amennyiben érdekel kérlek írj egy e-mailt a jetyjet kukac citromail pont hu címre, és megbeszéljük a részleteket. Beholderes fórumon megbízhatóságomról meg is bizonyosodhadtok.

Üdvözlettel: egykori Brutálgeddon
Dátum: 2010.06.06. 20:34:30
Lol, ezek a Mágia mesterei screenshotok

Paintbrush forever!
Félrevezető, nem félrevezető, jó taktika. A bemutatkozáshoz - ha jól tudom- azt írsz, amit akarsz.
Dátum: 2008.10.01. 21:10:59
ÁLTALATOK FELTETT KÉRDÉS: Hogy hívják a Plútó holdját?
helyes válasz: Charon

megjegyzés:

'2005. június 15-én a Hubble űrtávcső kamerájával készített felvételeken észrevett két apró holdat is, amelyek a Nix és a Hydra nevet kapták.'
Dátum: 2008.10.01. 17:51:04
Hát azért 1 hónap az 1 hónap. Ha valaki vett mondjuk 350 őskövet az rajta fog 'rohadni' ? (hiszen esélye sincs 1 hónap alatt elkölteni mindet) Valahogy azért még a játék beindulása előtt jelezhettétek volna, hogy ez csak amolyan teszt-szerver lesz...
Dátum: 2008.09.30. 18:00:42
Miklós az egyik HSZ-ában (egy másik másik topicban) azt írta, hogy októberben indul egy másik világ. Nem korai ez egy kicsit (hisz a játék még csak 8 napja kezdődöt!) ? Az elsőt lezárjátok? A választ előre is köszönöm!
Oldal: 1