Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Orheusz

Oldal: 12
Ok neki futtok amikor elöször megtámadtam 8-as szinten volt tehát 10-es szintröl is elértem Amikor felütött 11-12 re akkor ő 11-es szinten volt és azért ütött fel mert nem sok esélye lett volna ellenem a bajnokin és akkor a 11-es szinten meg is nyerte én meg kénytelen voltam turbo modba kapcsolni így megnyertem a 12-13-as szintüt.
Valaki azt írta luzer vagyok visszatérnék arra mivel alacsonyabb szintüeket ütök az nem azért van mert az én szintemen nem tudnék ütni ezt a két bajnoki érem is bizonyítja, hanem kevesebb Tp kapok érte,így lassaban ugrok szintet.És épp ezért van az,hogy ha szólnak akkor nem ütöm őket annyit.
Ez azért nem állja meg a helyét mert 9-10-re hiába ütsz fel mert 3szintel lejebb leér aki 15portyán van És kb 1honap alatt ha 5szor megtámadtalak abban az idöben.
Lehet,hogy szánalmas dolog de bárkit meg lehet kérdezni akit én ütöttem ha írt nekem üzenetett,hogy ne bántsam akkor vagy végképp nem bántom azota vagy a napi 2 támadás helyett átraktam heti egyre mert én nem szeretném elvenni másnak a játékélményét.De ugyanezek az emberek közül írtak nekem egy csomoan,hogy anababa nem haggya öket hiába írtak neki.Most vissza nyal a fagyi de nagyon
Hát sajnos nekem csak most jutott eszembe de már elküldtem 20embernek remélem azok is tovább adjaák,annak a fele panaszkodott már nekem miattad mondtam adják tovább stb...majd meglátod ha támadnak.Kellemes játékot byyyyyyyyeeeeee
Még egy utolsó mondat erjéig azért,hogy még többen szeresenek.Valakik itt azt írták,hogy mekkora ötlet volt,hogy gyenge fegyverzettel támadt naponta többször,hogy szintet lépjek.
Na nekem is eszembe jutott valami kiküldök pár üzenetett egy pár emberkének azok tovább küldik aztán igy legalább 10ember fogja öt támadni.0Le napi +200-400tp így már más a gyerek fekvése mi,na bye
Lotto ötösböl lehet is fizetni a rabszogákat, nincs ezzel semmi gond most legalább tudjuk
Jó én nem fogok bizonyitani neked ha nem hiszed küldjél egy üzenetett Jager-nek ő az ajánló,neki írják jóvá töle megtudod kérdezni de én ennyit 15portyázásal összeütök párszor meg még többet.Csak nem mindennap fixen,mert nem vagyok látnok
Én is betudok ilyet rakni még ennél jobbat is.Csak amiröl én beszélek az kb 5-6 szintel lejebb van és ennek a duplája és 1.5 honapon keresztül mindennap ehhez kell a látnoki képesség
Nem csak ezek kellenek megint hangsulyoznám a látnoki képeséget. Nekem mind megvan amit felsoroltál tapasztalat két bajnoki medál de a látnokság hmmm ezt a szakértelmet nem találom lehet azért mert csak akadémia5-om van.Akadémia 10-nél már lehet elérhető lesz
Nincs itt gond nem kell elkeseredni aki tudja a titkot meg látnok is, ennyi elönye lehet
Hát igen ez a másik kérdés látnokok vannak köztünk.
Elég 7-8 azt napi 14-16 támadás 4-1000Le vel akkor már van nap40-70 ezred és még mellete marad portya pontod is
És,hogy bizonyitod?
Ok.Visszavonok mindent de nem gyözött meg senk.Anababátol bocsánatot kérek mert ugyse tudom bizonyitaniDe ha van valakinek két gépe két nettel az egyiknek úgró ipcime van ,az azt csinál amit akar annyi farmeral amennyit nem szégyel.ennnyiiiii
Jó de ö az összeset megtalálta ugy nézz ki
Ti semmi mást nem csináltok csak véditek.Ha látnok és tudja ki mennyi Le-vel szaladgál akkor visszavonok mindent.
Hát igen lehet itt titkokat emlegetni de az alapja mindenképpen az,hogy kell egy olyan ember akinél van pár ezer Le.És ebben az esetben ö egy nap alatt talált több olyan embert akinél van és ez már tart 1.5hónapja............
Na kérem az értelmes választ mert még még mindig nem kaptam?
Hhahaahh kémgömb nem pontosan emlékszem pl :450ezer le másnap 470. 485 utána 540 610 675 735 800stbb...
Ok.Visszavonnom akkor mennyi arra az esély,hogy találsz folyamatosan olyan embereket egy nap alatt ahol meg triplázod a rablásodat és ha nem ugyanazok az emberek akkor mennyire rá az esély arra,hogy másnap is tartani tudod az Leszerzésedett meg következö nap....stb és megint oda írom hogy 15-20ezer napi Let triplázott meg.
Oldal: 12