Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Habibu Herceg

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.08. 12:47:55
Ki volt Yvorl leghíresebb félork harcos-papja?
Peltár
Ywerd
Lucinda
Skandar Graun



WTF? O.o
Azonnal törölni!
Dátum: 2009.06.04. 18:13:00
Én itt is és másik világon is most azzal a gonddal küszködök, hogy kaptam levelet, de nem bírom megnyitni. Hiába jelzi, hogy kaptam, nem bírom elolvasni. Ez mitől van és kb. meddig tart? Vagy magától egyszer csak majd megjavul? O.o


Megoldódott, már működik. =)
Dátum: 2009.05.28. 16:31:46
1-2 Gyöngyszem az olimpiáról...


Mikor halt meg Giordano Bruno?
1600
1500
1687
1587

Ő meg ki a bú bánatos kutya füle? Ultraspec!

Mi Szlovákia második legnagyobb városa?
Nyitra
Kassa
Besztercebánya
Pozsony


Magyar vagyok, honnan kéne tudnom? Spec.

Hányadik jubileumi koncertjüket tartják idén ( 2008 ) a Pokolgép együttes tagjai Budapesten?
20.
25.
15.
10.

NC.

Ki Anakin Skywalker tanítványa?
Shaak Ti
Lorana Jinzler
Aayla Secura
Ahsoka Tano

TÖRÖLNI!

Hány km/óra 1 MACH tengerszinti adatok mellett?
200
2500
3000
1225

Könyörgöm, van aki még tengert sem látott, milyen tengerészeti adatok... Pffff...

Ki az Újjászületett Sárkány?
al'Lan Mandragoran
Rand al'Thor
Lews Therin Telamon
Perrin Aybara


Ultraspec!
Az a baj, ha nem egyértelmű akkor lexikális meg spéci miatt dobják vissza, így meg ilyenekért. Az egész játékosértékelést le kéne állítani, és csak az adminoknak kén ezzel foglalkozniuk, majd ők eldöntik, ill. javítják. Így nagyon nehéz olyan kérdést írni ami át is megy, közbe meg olyanokra kell válaszolnom, hogy mi Hello Kitty kedvenc kajája, és, hogy a Star Trek 126. évadának, 849. részében, krumplifejú zorg kapitány gyerekkori barátját, hogy hívták...
Ki volt az első nő aki átrepülte az Atlanti-óceánt?

Amelia Earhart
Margaret Hilda Thatcher
Mata Hari
Kiszel Tünde

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Gondoltam megint bepróbálkozok, de hát ez van, a kockáknak semmi sem jó...
Nos akkor az én ismereteim hibásak, megyek is nyelvtant tanulni... De ezzel a kérdéssel én még nem találkoztam, és akkor is szánalmas, hogy mik kerülnek be... Az illetőt pedig hibám miatt megkövetem ahogy illik! Mea culpa!
Ki játsza Columbot, a rendőrségi nyomozót?

Peter Falk
Telly Savalas
Hugh Laurie
Richard Dean Anderson

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.



Válasz megvan, és megyek is vissza dühöngeni magamban...
Dátum: 2009.05.08. 13:22:58
Ki az a degenerált állat aki ilyet kérdez? És ki az a retardált aki ezt jónak minősíti?


Mi az,piros és a lányoknak is megjön?
Havi
Mókus
Mikulás
Vér


A Mikulást jelölte be helyes válasznak az illető egyébként...
Dátum: 2009.03.09. 11:55:51
Nos itt mindenki egy szép, nagy átverés áldozata lett. Ez a "kisorsoltunk és jajj, de jó" módszer már előfordult egy másik, népszerű böngészős játékban is, és sokan bedőltek neki, bár nem tudom, hogy, miért, normális gondolkodással az ilyen egyből gyanús kéne, hogy legyen... Ott a vezetőség ezért nem tudott felelősséget vállalni, és senkinek a kára nem lett megtérítve. Mindenki a saját kárán lett (remélhetőleg) okosabb. Itt maximum annyit lehet tenni, hogy a levél küldőjének nevét itt közzéteszik, és karakterét, tiltják, törlik, stb... Szvsz ennél többet Miklósék sem tehetnek.
Oldal: 123