Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hokunda

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.01. 17:58:36
2-3 napja egyik világban sem tudok besorolni a kvízben,vadászatkor!Eleinte egy párat(maximum 10-et) engedett,de mostmár egyáltalán nem jön fel a lista!!
Tudtok valamit tenni ezügyben??
Dátum: 2009.06.10. 12:42:40
Idézet: Hokunda - 2009.06.09. 10:33:59
2009.06.09:
© 2008 Beholder Kft. Rendszeridő: 10:30:01

Nem tudom megtámadni Dodgie -t:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=6687

Nincs Támadás gomb a karakterlapján. Miért?


Úgy látszik megtaláltuk az okot. nem volt elég ÉP -je, hogy megtámadjam. A szintkülönbség miatt nem 15%, hanem 30% fölött kellett lennie. Elég idegesítő, hogy ilyenkor nem ír okot, csak szimplán nem támadhatom.
Dátum: 2009.06.09. 10:33:59
2009.06.09:
© 2008 Beholder Kft. Rendszeridő: 10:30:01

Nem tudom megtámadni Dodgie -t:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=6687

Nincs Támadás gomb a karakterlapján. Miért?
Dátum: 2009.03.16. 16:36:48
Mekkora a személygépkocsi megengedett legnagyobb sebessége autóúton?
120 km/h.
90 km/h.*
110 km/h.
130 km/h.

Tudtommal 110 km/h. Kérem javítani.
Dátum: 2009.02.27. 10:14:14
Idézet: Mortimer - 2009.02.26. 10:35:49
Szerintem ez nem akkora extra. A villámcsapás 30-50-et sebez, 43-mas tau - főleg ha smaragd - sztm simán duplázza.

Nézd meg az emberke maximum sebzését, biztosan nagyobb. Magas szinten sokkal durvább lesz a varázslat szerepe, főleg amik a harcot is módosítják (-védekezés vagy -támadás), még magasabbon pedig szimplán nem tudsz akkorát sebezni közelharcban, hogy behozhatsd az esetleges sebzéshátrányt.


A leírás szerint minden taumaturgia +1%, ha van neki 43, akkor az +23%. Ha smaragd, akkor kap +10% sebzést. Ez 50-es sebzéssel számolva 68 sebzés. Ha mondjuk a smaragd a taumaturgiára több sebzést ad, akkor neki minden taumaturgia szint +8,3% sebzést ad. Ha ez lineáris, akkor 80-as taumaturgiával kellene, hogy sebezzen a tűzgolyó maximum smaragdként 507-et. Senkinél sem láttam 507-es maximum sebzést, de még 400-at sem!

Értem, hogy hát kb. szerinted smaragdként ez így belefér, szerintem nem fér bele.
Dátum: 2009.02.26. 10:24:28
Miklós, vagy aki tudja a választ:

Varázslat sebzéssel kapcsolatban van kérdésem.
Ma bekaptam egy 100-as sebzésű villámcsapást.
Én támadtam. Az ellenfélnek nincs kritikus varázslatsebzése. 46-os IQ, 43-as Taumaturgia van neki.
Nekem van +2 varázslatelnyelésem. (Azaz 102 sebzés.)
Ez azt jelenti, hogy a 43-as tau és 46-os iq +104% varázslatsebzést adott. Nem durva ez egy kicsit?
Dátum: 2009.01.29. 13:10:48
Az előregisztrációnál megadtam név szerint az ajánlót. Nem látta, hogy ajánlott, töröltem magam. Fogtam az ajánlói linkjét, azon keresztül regisztráltam, ismét csak nem látja, hogy ajánlott. Légyszi mondjátok meg, hogy hogyan csináljam, hogy végre megkapja ami jár neki. Köszönöm.

Reflektálva rene állítására. Igen, van karakterem a 2. világon. Igen ott is beírtam, mint ajánlót. Igen, ott sem látszódik az ajánlás.
Dátum: 2009.01.29. 11:57:17
Sikerült, köszönöm.
Dátum: 2009.01.29. 11:42:43
Nem tudom aktiválni a 3. világon a karakteremet, mert nem kapok aktiváló emailt.
user: Hokunda
Dátum: 2009.01.27. 12:25:17
Melyik túdos nevéhez fűzödik a gravitáció leírása?
Neumann János
Szentgyörgyi Albert
Albert Einstein
Isacc Newton*

Helyesen talán azt kellene kérdezni, hogy ki írta le először a gravitációt. A helyesírási hibákat is kérem javítani.
Dátum: 2009.01.22. 18:35:35
"A portya során szerzett LE maximalizálva van. A képlet: 10 + 10 * szint * maximum(áldozat győzelmeinek száma / vereségeinek száma, 0.2)"

Azaz ha 1-es az arány, akkor egy 8. szintűtől maximum 90 LE rabolható. Ez nagyon kevés. Most a 2-es világon átlag 120-akat lehet hozni 8. szintűektől. 10-15. szint között a 3-ason 110-150 LE jöhet. A 2-es világon simán vannak 300-800 LE fogások is.
100 LE/alkalommal számolva az 3000 LE/nap. Egy hét alatt 20k. Az már biztos, hogy nem lesznek fél millió LE diffes emberek az első hónap végére...
Mivel a veszteség a túloldalon kicsi, így a rabszolgaság/farmgazdálkodás kifizetődő lesz és virágozhat a multizás. Csak hadat kell üzenni és lehet menni óránként...

A hármas világon hogy fogjuk teljesíteni a "Veszíts portyában legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!" küldetést amikor 200 LE-t nem tudsz elveszíteni vagy 20. szintig, ha prémiumos vagy?
Dátum: 2009.01.20. 15:50:17
Meg tudnátok mondani, hogy ez hogyan lehetséges?

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=9020

Ellenfeled álcázza magát, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni!
Feketebárány mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy energialövedék. 61 pontnyit sebzett.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). 38 sebzést okoztál.
Feketebárány vicsorogva sújt rád a szöges mithril buzogánnyal. 53 pontnyit sebzett rajtad.
Egy gyors csel után az Yssuf tőrével Feketebárány védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 32 sebzést okoztál.
Feketebárány lesújt rád a szöges mithril buzogánnyal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz az Yssuf tőrével. Nem találtál!
Feketebárány a szöges mithril buzogánnyal a felsőtestedet célozza! Eltalált, sérültél 32 pontnyit.
Lesújtasz az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 44 sebzés!
A csatában összesen 114 sebzést okoztál, és 146 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 46 lélekenergiát.

61 pontnyi sebzés energialövedéktől és 53 buzogánytól? 161-es tulajdonságösszeg és 23-as szakértelemösszeg mellett?
Dátum: 2009.01.19. 11:29:20
Légyszi javítsátok ki, hogy 6-os explorer alól is lehessen használni a szövetség megjelenítés menüpontot!
Mióta átalakítottátok nyomógombosra azóta nem lehet megnézni.
A lefelé támadás miatt nincs problémám, azzal viszont már van problémám, hogy csak azért püfölik a nagyok a kicsiket, mert így lehet tengernyi LE-t szerezni. Ezzel csak azt érjük el, hogy bebetonozzuk a magasabb szintűek előnyét. Sokkal értelmesebb lenne, ha nem lenne szintkorlát, hogy ki kit támadhat meg, felesleges a 15-30 pont megkülönböztetés is, viszont lenne egy skála, hogy mennyi LE szerezhető tőle a szintkülönbség függvényében. Lefelé minusz, felfelé esetleg plusz. Jelenleg TP-n kívül semmi előny nincs abból, ha nagyobbat támadok, mint amekkora vagyok.
Ha valaki leáll a vadászattal és csak portyázik, akkor nagy LE differenciát tud felhalmozni, szintet lépni lassan fog és a nagyok sem bírnak vele, mert magasak lesznek a tulajdonságai. Van a 2-es világon olyan, akinek az LE diffje fél millió felett van és még nincs 15. szintű. Sokat dolgozott vele, megérdemli, hogy olyan bikaerős legyen. Ki fogja legyőzni? Valószínűleg senki. Jó ez így? Jó. Mindegy hanyas szintű lesz, biztos, hogy egy csak vadászattal fejlesztett karakter sehanyadik szinten nem győzi le. Van legalább 100 nap előnye a csak vadászgatókkal szemben.
A lényeg, amit írni akartam, hogy jelenleg semmi sem ösztönzi a játékosokat arra, hogy ne sokkal gyengébbet támadjanak, mint amilyenek ők maguk. Egyetlen dolog ami miatt ne a lúzereket támadd az, hogy akitől mindent elvisznek, annál nincs semmi.
Dátum: 2009.01.15. 15:22:15
Miklós felé lenne javaslatom.
Nem olvastam végig a topicot, bocs, ha már volt róla szó.

A játék úgy hirdeti magát, hogy ha 3 napig nem játszok simán behozhatom. Ez jelenleg nem igaz mégpedig a portyázás miatt. Az első két támadás ingyenes, utána jönnek a 10%-os büntetések. Úgy gondolom, hogy a büntiket arányosítani kellene a felgyűlt portyapontok arányában. Ha mondjuk 2-3 napig nem játszok és felgyűlik 110 portyapont, akkor ne a 2. támadás után kezdjek már fáradni, hanem később. Hadd legyen már esélye annak is, aki mondjuk hétgévén rá se néz a karakterére. Épp elég kompenzáció lesz az is, hogy az életereje hamarább elfogy, minthogy tizet csatázna. (Viszont legalább lenne lehetősége 10x támadni hétfő reggel.) Egyszer vehet italt, meg pihenhet. Aki keveset játszik így sem tudja behozni azokat, akik sokat vannak gép előtt, de legalább nem az van, hogy támad naponta 4x és ezzel be is fejezte aznapra. Aki csak vadászik és nem támad, azt legkésőbb 12. szinten úgyis rendszeresen laposra verik, merthogy nagyon nincs arányban a TP és az LE. Túl sok TP jön a vadászatból ahhoz képest, hogy mennyi LE-t ad. Túl könnyű szintet lépni.
Dátum: 2009.01.15. 14:29:32
Melyik operában "nyújtják át az eszüstrózyát"?

H.Holliger:Csipkerózsika
R.Strauss:A rózsalovag*
Flotow:Márta
Mozart:Figaro házassága

Már a kérdés kitalálása is jó válasznak számíthatna... Persze értékelni azt nem sikerült, majd valaki húzzon be neki egy strigulát.
Dátum: 2009.01.15. 09:50:49
Mi ez a kibaszás már elnézést a kvíz olimpián, hogy olyan kérdést tesznek fel, amire rossz a válasz?
Melyik állat nem páros ujjú patás?
Válaszok közt volt:
Tapír (páratlan ujjú patás)
Sertés (Párosujjú patás)

Melyik a helyes válasz? A sertés.
Dátum: 2009.01.05. 12:29:42
Ki zenésítette meg a magyar Himnuszt?
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Erkel Ferenc

Ha ennyire biztosak vagytok benne, akkor javítsátok már ki a Wikipédiát légyszi, köszi.

Ki a főszereplője a távkapcsnak?
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Jim Carey

Gratulálok. A kérdés jó, kapott tőlem egy jó értékelést, erre hibás a válasz, utólag meg nem tudom rossz kérdésként értékelni...
Oldal: 1