Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.01.21. 13:10:17
Hát pont ez az Jó hosszú szerver lesz öskő bevétel viszont alig,minek? Ráérnek...fenének se kell az a sok CSP ,pont az ami a géphez köt Szépen mindenki ellesz prém nélkül a karaktere fejlesztgetésével. a 100.-ik epikushoz meg úgy 70 körüli szint illik,hogy sebezzenek is
Dátum: 2010.01.21. 12:53:15
Ebben biztos lehetsz,mivel tudjuk miből állt 50 epikus,igy nem vagyunk mazoisták 100 epik ellen elindulni Szívesen átengedjük a terepet az újaknak,mert nem áll szándékunkban 4-5 hónapig napi 16 órákat a gép elött gubbasztani
Az is világosan kiderül hogy tapló maradsz komám,hiába is csomagolod ilyen szép körítésbe a sértegetésedet Viszont a felmenőid használhatták volna a módszert....mindenki jobban járt volna


A kérdésed meg szar....mert csak.
Dátum: 2010.01.21. 11:36:53
nem volt 4-5 epikus különbség az elején valamit rosszul néztél,elég szoros volt végig.
Dátum: 2010.01.19. 11:20:12
igaz,végülis kaptunk egy új szervert
Dátum: 2010.01.19. 11:13:11
oké Max csak hogy volt még 1 javaslat amit nem akartak figyelembe venni.
A 100 epikus ugy hangzott el hogy a karakterek 30.szintröl indulnának ,mert annak van értelme.

Tehát ideális esetben 4 lehetőségre kellett volna kiírni a szavazást. Igy is többen akarták az 50 epikust, csak a kezdésszint volt kétséges
Dátum: 2010.01.19. 11:10:26
Hát látom parasztkodni azt tudsz...legyél büszke magadra,ismét változtasd köpködéssé az egész topikot. Nem engem minősít.
Dátum: 2010.01.19. 11:05:22
továbbra is csak ismételni tudom 51% VS 49%.....
nem a 100 epik nyert,jó lenne ha a JV nem saját szájíze szerint nézné a szavazást.
Dátum: 2010.01.19. 10:15:36
Úgy emlékszem mikor jelentkezel a háborúba ment mindent,tehát nem gondolnám hogy pakolhatok máshova kezeket,esetleg át is öltözhetek.
Dátum: 2010.01.19. 10:12:25
Még nem akadályoz meg benne...de ha igy haladnak a reformok akkor lassan a támadásokat is megreformálják,nehogymá én ráérek és támadni tudjak olyanokat aki nem ér rá
Sőt ha bármiben van kiemelkedés majd szépen helyrebillentik...hajrá online játék...de igazad van,keresek mást,ahol hagyják az embert játszani,és nem bűn ha történetesen rá is érek
Dátum: 2010.01.19. 09:59:00
Nem értem mi a baj a gép elött üléssel ,elvégre ez egy online játék,nem tevenevelde
Aki regisztrál azért teszi mert gép elött űl és szeretné magát lefoglalni. Ha a jelentősen megnőtt gép elött ülés miatt jönnek ezek a "nagyszerű" változások,elkéne gondolkodni hogy nem a megfelelő játékra regisztrált egy két ember.Mostanában sok olyan változtatási javaslat jött létre ami a játékkal való foglalkozás idejét csökkentené le. Az aktiv karakterek majd szép lassan törölnek,és keresnek aktívabb játékot. Akik meg itt maradnak ,majd napi kétszer beléphetnek tamagocsizni....Nagyon nem jó irányba halad ez a játék,egy aktív pörgős dologból egy értelmetlen "épitsünk karaktert és nézegessük milyen szép" játékot csináltok. Következő ötlet mi lesz? Ne támadjunk hanem majd a gép néha kisorsol pár csatát?

és hogy ne legyek off : hol marad a háború élménye? nevezek és majd másnap megtudom nyertünk e? Hú de izgalmas....ezzel az erővel szavaztassátok meg hogy töröljék a háborút.
Dátum: 2010.01.19. 08:38:59
Szomorú...lassan elég lesz napi 2 kattintásra felnézni ha a háborúból is automata tamagocsit csinálnak.
Ennél egyszerübb lett volna szabályozni a kihívás feltételeit. PL egy 25 fős szövetség csak 20-30 fős szövetséget hívhatna ki,ha már ennyire probléma hogy a malmozó full szöviket farmolják a kicsik.
Dátum: 2010.01.15. 19:08:44
Ja,de akkor ne versenyszerver legyen a neve hanem tamagocsi homokozó ahogy az elöttem író emlitette
Dátum: 2010.01.15. 19:03:19
Ejnye bejnye...neked is ment ,nem csak nekem
Egyszer gondolkozz is,kezded ugye 1 es szintről a karaktert,szerinted mikor tudod normálisan italok nélkül ölni az elsőt? De tudod mit mostmár kimondottan szeretném csak a Te kedvedért a 100 epikust azzal a feltétellel hogy te nem törölhetsz és aktívan kell játszanod ,nem mehet mondjuk 100 fölé a csépéd Én nekem mivel még van mivel gondolkodni és magánéletem is, csinálok egy kukucska karit és néha rádnézek úgy kéthavonta hogy élvezed e még.
Dátum: 2010.01.15. 18:53:52
ugyan,ennyihez nem kell limit úgy a 80 környékén örülnek majd ha 2 nap alatt lenyomják de legalább jó hosszú lesz a szerver,lesz mit csinálniuk nyári szünetben.
Dátum: 2010.01.15. 18:42:56
Faust..tudom milyen szövetségekbe játszol és erősen kétlem hogy láttál akár egy 90 es szintű epikust testközelböl.Nagyon szívesen beinvitálunk a nyuszikhoz,igaz sajnos csak 92 epikusnál tartunk de szívesen megkóstolhatod Egy élmény lesz hidd el...még egy 72 es szintű karakternek is. De az legalább már megtudja ütni.
Dátum: 2010.01.15. 18:28:06
A többség döntött,csak rosszul lett kiértékelve...valahogy a több pénz irányába.


Örülök hogy ennyire örülsz Faust...szerinted Miklós is fog hogy több mint félévig üzemelteti a szervert a sok nem prémesnek hogy tamagocsizzon? De azért majd epiket is öljetek,nehogy megunja.
Dátum: 2010.01.15. 17:43:31
És mégis milyen nagyobb nyereményre gondolsz? esetleg 100 helyett 200 őskőre?
Mert akkor megsúgom minimum a hatszorosát kell elköltened ahhoz hogy egy 90 es szintű epikust egyáltalán megbökhess,és még távolról se ütötted meg....és ha nem akarod nyári szünetig húzni a szervert,természetesen prémiumtagság alapból.
Dátum: 2010.01.15. 17:31:51
Remélem nem,mivel 49% 51% arányban az 50 epikus nyert akárhonnan is nézzük
Szóval az 50 epik fekvésén kéne variálni. 100db szerintem egyértelmüen elvetve a nép akarata szerint
Dátum: 2010.01.15. 17:23:11
Ráadásul a legjobb ötlet a 30.szinttöl inditott epik 50 volt,mert ahhoz már fejlesztések és taktika kell,nem megy át monoton napi kétszeri darálásba...
Abba belegondolt aki 100 ra szavazott hogy minimum 3 hónapig majdnem az egész napját gép elött fogja tölteni? Tessék megnézni a szövetségi toplistát ahogy Damage is mondta...és kikövetkeztetni mit jelent pl.már a 91.-ik epikus emberek,nem ész nélkül szavazni.