Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

És ha erősebb lesz?
Nademostan...
Az a cél, hogy a végére mindenki Sharpa klónja legyen, vagy én már ezt nem is értem.
Van négy idol, és aki nem olyan, azt beleszabjuk szabállyal, mint az üvegcipőbe a lábakat?
Sokat rabolsz? Nyissz. Magasabb a TÖ-d? Nyassz.
Hát...talán ha visszakeresel Solina hozzászólásaiban, akkor úgy világosabb lesz.
Szerintem nem Jerikonak írtam, de lehet tévedek.
Solina, ha hiszed ha nem, a TOPkarikon kívül mindenki oda van beszorulva, bizonybizony...a nagyszintűek, és a kisebb kolosszusok közé.
De ez a (ne haragudj meg) hisztéria, amit itt levégeztél, és a megzsarolás a törlésekkel, ez igendurva volt.
És ne mondd itt a nemTOP-ot...
a szövi is TOP...

Most ha Lan konkrétan kevesebbet visz tőletek, de ti egy dekával nem vesztetek kevesebbet, akkor az über lesz.

Szeretném, ha ilyen vehemenciával fenyegetnétek meg Miklóst a fordított anomáliák penicillinérzékenységére hivatkozva, lásd hatalom tornya pl.

Természetesen csakis a játékegyensúly égisze alatt.
Lazarantal, az a kritikus az kivégzés akart lenni?
Aham...és erre a spanyolviaszra reagáltatok így, ugye?
Vagy inkább arra, hogy felért az eleje?
Hát szerintem kapjon TP-t az állatuk, akiktől sok Lé-t visznek.
Ha 80K fölött, akkor akár kettőt is.
Ez tökéletesen kompenzál.

Alkalmazkodni kell.
A kicsiknek.
A nagyokhoz meg a szabályoknak.

Ha nektek nem jutott eszetekbe ez a kombó, vegyük el a kicsiktől is!

A hatalom tornya nem "rencerhiba", se nem vírus, se nem semmi, az úgy tök jó.

Köze nincs a nagyoknak a portyákhoz, mégis ismét elérték, amit akartak.

Csatlakozom a tapsviharhoz.
Itt csak az játszhat, aki az optimalizálás világcsúcsaként kettő, azaz kettő csp-t az istennek nem áldoz be, (egy turbó oda az ultrára, egy vissza) de a többieket simán bekorlátozná a végtelenségig?
Zsolesz, nem személyes, elnézést, ha úgy tűnik, tényleg nem az, csak most épp téged láttalak "esetleírni".

Sajna nem vagyok portyás kari, de lennék szívesen ismét...dögunalom nélküle a játék.
Hm.
Vagy az lesz, amit mi mondunk, vagy törlünk!

Hát ez remek taktika, mondjuk eddig még bevált, az lett.

A portya rommá, normál játékra alkalmatlanná lett téve, mostmár azokat kell még kiküszöbölni, akik extrémre felhúzták bizonyos szakijaikat, hogy mégiscsak életben tartsák a portyáikat, veszélyeztetve ezzel a bekövesedett éllovasok előnyét. Akinek nem inge, ne vegye fel legyen szíves.

Nem találjátok ezt nonszensznek?
Dátum: 2009.05.22. 12:36:09
Mennyi 20*3000:4*3?
Lehetetlen kiszámolni
56000
1
45000

Matekóra.

Holt találod a Blogot?
Egyéb
Extrák
Információk
Beszélgetés

Ezt csak picit meg kell fésülni, nem kell az a "t" a kérdésbe.
Birka, ha nem akarok mindent hülyére szabályozni, belátom, földhözragadt vagyok.
A háború irtó jó példa volt, ott biz napirenden, óránként hatalmas zsakmányok szoktak gazdát cserélni, ugye?
Maradjunk már picit a földön.
A névismétlések csak egy kiindulási, szűkítési lehetőség a többezer (tízezer?) napi csatalogban. Eztán még meg kellene nézni az ott gazdát cserélő LÉ mennyiségét, és ha még mindig gyanúsak, akkor odafigyelni rájuk esetlegesen több napon keresztül.
Szerintem is fölösleges ez a képlet, sokkal egyszerűbb azt figyelni a logokban, hogy hányszor szerepel a Józsi-Béla--->Béla-Józsi névpárosítás és ott mekkora összegek cserélnek gazdát.
A pókokat így békén lehet ne hagyni, lehet, hogy ők hatszor támadják ugyanazt, őket viszont nem nagyon támadják vissza, főleg nem ismételten.

Jeriko ötlete is bőven átgondolásra érdemes, egy jól belőtt, teret hagyó, csak az extrém számokat nem engedő (játékosokkal egyeztetett és nem exhas) minimum és maximummal tényleg megoldódhatna sokminden. Nem kell ide külön tesztercsapat, itten vagyunk párezren, létező eredményszámokkal és tapasztalatokkal, minden szinten. Csak meg kéne kérdezni a játékosokat.

(off)Csakhát ezt sem úgy kellene, mint pl a spamszűrőt, kisszintűnek kevés üzi jár, mindenki sorra blokkol be egy pezsgősebb, üzenetesebb napon, egyedül az őskőrendeltető röhög a markába, neki ugyanis ráér elküldeni az üzit, mindenki másnak meg nem. (off vége)

Tehát tudomásul kéne venni, hogy a szint nem minden, 13-on sokszor biz' jobb zsákmányok vannak, mint 40-en, és így kalkulálgatni.

Esetleg ha már körvonalazódnak valamiféle határszámok, egy játékbeli (nem, nem fórumos) szavazással megerősítést kérni a játékosoktól.
Hát ez elég egyszerű pedig.
Ha felül kell licitálni a másikét, akkor mindenki igyekszik a legnagyobbra húzni, úgy védelem miatt, ne érvényesüljön az övé, ha engem támad, mint rablás miatt, had raboljak sokat.
Vagyis a max=0 helyzet áll be előbb-utóbb.
Most képzeld el azt a szerencsétlent, akitől egyszer nagybevásárlás előtt mondjuk elhúznak 40K-t.
Míg ki nem íródik a két napból, kb folyamatosan ütnék. Még akkor is, ha ez esetleg + 2 nap múlva jönne nyilvánosságra.

Egyébként az ötlet jó, de nem játékosinfónak, hanem rendszergazdi infónak.
Jóska háromszor támadta Bélát tegnap, 120K. Béla ma Jóskát, 120K. Egy hétből már lehetne látni, hogy esetleg kik dolgoznak össze, vagy melyik kari melyik karit rabszolgázza, akiknek aztán a körmükre lehetne nézni.
Idézet: Anababa - 2009.05.21. 13:49:29
fejleszt TÖ-t? transzcendet?


Nem értettél meg.
Kiáll a tag a 30 CSP-jével 15 % fölé. Kettőt levadászik, zutty, orronverik, vadászat fine. Na jóvan, vesz egy löttyöt, visszamászik, megint vadászni kezd. Sutty, megint orronverik, ÉP le, vadászat szakad. Akkor miből fog TÖ-t fejleszteni? Ha még megszerezni sem lesz esélye a vadászatból a LÉ-t, mert megszakad, akkor ugyan mit védjen meg a projekcióval? Amit nem ivott el löttyökben, hogy vadászhasson?
OFF
Volt már javaslat a 15 % alatti vadászat zsákmánycsökkentéséről, de szerintem épp fordítva kéne. Nem csökkenteni, aki biztosra megy, annak had maradjon meg, inkább aki kockáztat, az kapjon többet, minél több %-al van 15 fölött, annál jobban érje meg a vadászat.
Így is lehetne LÉ-t hozni a játékba. Aki vállalná jól járna, aki nem sem rosszabbul, mint eddig.
Csakhát ez megint nem az a topic, sorry.
Izé...egy gyengébb kari így kb az életben nem tud levadászni, nemhogy naponta.
Ha kiáll 15 % fölé, és belefog, kb kettőt levadászik, és lecsapják, vadászat szakad.
A figyelésre talán lehetne egy olyat, hogy egy progi figyelhetné a kiugró portyazsákmányokat, és csak azokat kellene tüzetesebben megvizsgálni. Aki fog egyszer 60K-t, az mázlista. Ha kétszer, akkor is az. De akinek valahogy folyamatosan 13000/portya a zsákmánya 48-as szinten, azt pl érdemes lenne megnézni. Még akkor is lehet, hogy csak jó szövetségben van, akik zsákmánymegosztanak, de az sem folyamatos.

Lehet, hogy az egész fenti fejtegetésem hibás, avagy kivitelezhetetlen, mint amatőr ezt már meg is bocsátottam magamnak.
Dátum: 2009.05.21. 12:44:32
Ezt inkább a Kvíz3 topicba írd, a rossz kérdések oda kerülnek.
Dátum: 2009.05.19. 17:09:38
Milyen évszak van Decemberben?
Nyár
Piros hó
Tél
Hubertus