Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.07.20. 18:04:25
Képzeld el! - hogy ott van.
Dátum: 2009.07.20. 17:47:54
Ez nagyon szép kis történet, csak nálam az istennek sem akar bepasszolni sehova, és talán még meg kéne zenésíteni.
Viszont ez már megint kezd átmenni boszorkányüldözésbe.
Szégyeljük magunkat, felnőhetetlenek, harcképtelenek, óvoda, feladás, gombnyomkodás.

Ez egy szaki.
Mint a többi.
Kinek ez van, kinek az van.
Ha én úgy érzem, nekem ez javít a játékélményemen, akkor érdekesen csodálkozó arccal fogom azt olvasgatni, hogy ezzel éhező afrikai gyerekek szájától vonom el a falatot.

Nem kell kifejleszteni, aki nem akarja kifejleszteni.
És azt hiszem ezzel mindent el is mondtunk.
Viszont egyre irritálóbb ez a "vegyétek el tőlük" metódus, ami újabban itt jelentkezget.
Dátum: 2009.07.18. 19:04:08
Nem tudom mennyiben nem valódi érv az, hogy egyenlő feltételekkel, és nem kötelező pénzköltéssel regeltem anno, hogy nekem hordát kelljen váltanom HUF-ért, amikor egy gyémánt, míg van sansza LE-t szerezni a portyából, amúgyis költ a játékra, de rendesen. Nem, nem kötelezőleg csak a gyémánt, tudom.
De had ne legyen már ez a fejőstehén horda.
A másik a hordaváltás.
Ezt meg már elmagyarázták fölöttem, a szövin belüli hordaváltást egyetlen tárgy biztosítja, egy aukciós, amire azért a legnagyobb létszámú horda nem bazírozhat.

Azt hiszem nem a játékosoknak kellene megoldani az egyenlő feltételeket.

Tényleg vihar van.

Ariel, abból a napi max 6 térkapubónuszból töknyolc mit nem fejlesztünk, már itt 46-os szinten is. Igy nem lehet beszabályozni egy horda bónuszát, akkor jutsz hozzá, ha felépíted magadnak a térkaput, akkor is csak óránként, vagy csp-ért, kőért, és max napi hatszor.
Dátum: 2009.07.18. 17:36:28
Fal minden brutálisabb szaki esetén kialakul, hol itt, hol ott. Eddig általában a TOP-ban alakult ki, értelemszerűen, ők jutottak először hozzá.
Kivéve a pókságot.

Még mindig nem vagyok róla meggyőzve, hogy a JV támogatja ezt a "lódítsuk meg a közepét" projektet.

Bónusz:
Az addig nagyon szép, hogy kevesebbet vesztek, de mindenképp vesztek, abból nem erősödöm.
És nekem is nyernem kéne, hogy az erősödést finanszíozzam. Nos felsőbb szinten ez tűnik el, 10-ből 8 portya 0 LE-s, ami hordabónusszal is ugyanúgy 0, mint minden más hordának. És nekem nincs, amit ha a vadászatból fejlesztek, erősödne a bónuszom. Az én bónuszom nem emelkedő, ahogyan a %-osak azok, bármiből fejlesztik, hanem eltűnő, ahogy a portyából eltűnik a LE.
Dátum: 2009.07.18. 17:11:59
Hát azon a szinten, ahol te vagy, tényleg ökörségnek tűnik, hogy jobb kéne neki.
Dátum: 2009.07.18. 16:56:41
Hát mert akkor még senki nem ért rá.
Fele a VF-ezőket köpködte, a másik fele meg visszaköpködött.
Dátum: 2009.07.18. 16:46:22
Szerintem pont nem, nem lenne elég szintje rá, hogy túltápolódjon.
Dátum: 2009.07.18. 16:44:57
Dehogynem lehetne, akkor a közepébe nagyjából bezuhanna egy erős nagy, és egy mégerősebb kicsi.
Dátum: 2009.07.18. 16:34:19
Végülis valóban igazad van, azért jópár kérdésem lenne még a dologgal kapcsolatban, de hátha még kiderül magától is.

Viszont azzal nem tudom mennyiben számoltok, hogy amint ezt taglaltuk egy oldallal ezelőtt, a JV lassítani szeretne, és nem gyorsítani.
Dátum: 2009.07.18. 16:02:47
Miért nem oltaná ki a visszafogottat?
Szintlépéshez szükséges tp adott. Visszafogott azt felezi.
Dátum: 2009.07.18. 15:55:33
Gyak lerontanák egymás hatását.
A VF dupla indított vadászatot bizosít egy szinten, ha melléfejlesztenéd a duplázó szingulárist, visszaszereznéd a vadászat lefaragott TP-jét, vagyis olyan lenne, mintha a VF-et nem fejlesztetted volna ki.
Dátum: 2009.07.18. 15:39:53
Jó, adja ezt a szinguláris.
De ne a visszafogott helyett.
Dátum: 2009.07.18. 15:27:14
Ariel, szerinted melyikbe fognak akarni azonos szöviépületeknél belépni az emberek, abba, amelyiknek millás kútja van, avagy abba, amelyiknek félmillás?

Szinguláris...azért most tényleg... nézz már picit a mi szemünkkel.
Eddig sem akartuk beérni a TOP-ot, az én szingulárisom nulla. Cseréljük már ki a visszafogottra?
Dátum: 2009.07.18. 15:24:15
Morti, de ettől függetlenül még mindig ott járunk, hogy az eddig kilátástalan középmezőnybe bedobtak véééégre egy olyan labdát, amivel tud ő is kicsit játszani, és nem pusztán labdát szedni.
Igen, lesznek kárvallotjai, ez egészen biztos, de ha meg úgy nézzük, a középmezőny reagált megfelelően a fejlesztésre, tehát hagyja lélegzethez jutni a fejlesztőket.
Talán ha 200 szerver indulna sem alakulna ki ilyen speciális helyzet, mint V1-en van, ami tulajdonképp az orrával túrja elő a fejlesztéseket, és sehol nem fog kialakulni az a bizonyos "betonfal" ami itt kialakult.

Mindettől függetlenül fenntartom, hogy egy végtelenre tervezett játék nem szólhat a ki a nagyobb versenyről önmagában, mert az értelmetlen.
A TOPlista átalakítása is segíthetne némileg a dolgon, hogy lehessen lejjebbi célokat is találni, és ez látszódjon is, ne csak úgy, hogy 8793. a játékos, igaz, hogy 20-as szint TOP1-e.
Ugyanígy szöviknél is.
Dátum: 2009.07.18. 15:12:13
Morti, de kb. egy hónappal azután, hogy Sharpa (lehet nem ő, annyira nem követem meilyik szinten ki volt az első) túllépte a 48-at, már látszania kellett, hogy ez nagyon kevés lesz.
Dátum: 2009.07.18. 15:02:30
Akkor tovább kellett volna próbálkozni talán.
És szerintem lesznek is további TOPlassító próbálkozások.
A 48-at nem látom még, de majd jól megnézem.

Ariel, jó ez mindkettő, az egyik a szövfelzárkózást és tagtömörödést tenné lehetővé, a másik pedig a mezőnytömörödést.
A hiba ott van, hogy csak választható, és nem kötelező.
És ha egy réteg nem választja, akkor szakadozunk.
Dátum: 2009.07.18. 14:28:53
Épp ezért kellett volna őket belassítani, hogy ne kelljen nekik rohammunkában fejleszteni, mivelhogy azért viszont jólfizető üzletkör ők, és a nem tudom nem fáj elven ha elébük, és nem rájuk tettek volna valami lassítást, akkor nem esett volna olyan rosszul, mint a középmezőnynek estek azok a Byzon által emlegetett lezuhanó kőtáblák.

Edit:
Egyébként a belassítási szándék egyértelműen látszik már, az utóbbi fejlesztésekben pedig igenmarkánsan, lásd mesteri építés, és olyan szakik, amik nem adnak mondhatni semmit egy karakternek, tehát lehet, hogy a folyamat megindult, csak még nem látszik a teljes repertoár.
Dátum: 2009.07.18. 14:08:08
Valamit én itt nagyon nem értek.
A játék elméletileg ki lett bétázva indítás előtt.
Ha nem változott az élesben induló játék, akkor hogy a csodába tudott kifutni az eleje belőle?
Vagy ha már egyszer kifutott, (pár hónap alatt) miért nem lett beépítve a még el nem ért szintekre valami visszalassító dolog, mondjuk a szintlépéshez szükséges TP növelése? Miért vártuk meg, és várjuk meg a mai napig is, hogy az elől haladók hónapokat álljanak, és így tulajdonképp ha nagyon akarjuk, ezt is vehetjük egy VF-nek, csak ezt nem ők fejlesztették ki maguknak, hanem rá lettek kényszerítve, ezáltal pedig egy olyan helyzet alakult ki az elején, szövi és egyéni szaki-tul szinten, amit most a 30-as szintre jósolnak a VF ellenzők, magyarul egy betonfal az elsők, és a feljutók közt.
Dátum: 2009.07.18. 12:32:15
Hát ez most olyan, hogy az én zöld lovam sokkal zöldebb, mint a tied.
Dátum: 2009.07.18. 12:27:52
Mortimer, a TOP nagyon erős, és csupa prémiumos játékosai nem ütnék a nagyon gyenge, és sokat vesztett kataktereket, ha azok valami csoda folytán felérnének hozzájuk?
Azért nem ütik, mert ott olyan egyszerűen nincs.
Míg lejjebb ezek a karakterek jelen vannak.
Ugyanúgy élősködik a felső hét szint az alatta lévő hét szinten és ez így megy végig.
És nagyjából ez határozza meg az egész játékélményt. Fenn van, ha rohanok szintben és nem tudnak fölém menni, középről meg ez úgy néz ki, hogy hát ez töknyóc, akkor nem rohanok.
Most ezért elég vicces lenne számonkérni azokat a szinteket, ahol még többen vannak.