Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.27. 12:54:57
Ne adj tippeket.
Dátum: 2009.11.27. 12:39:37
Kikérem magamnak a szavazás állását, hát lepontozták a hozzászólásomat.

Látod Ariel...ilyen ez... és nem kell egyből csalást kiabálni.

Meg is nézem azokat a nullás accokat.
Dátum: 2009.11.27. 12:30:37
Cirip, hát ez azé furcsa kissé.
a VF-es ne támadjon szintjén se, mert ott később indultak vannak, de hét szintről lefelé csapva teljesen kóser a dolog.

Na épp ezért lett népszerű ez a sokat emlegetett kis szaki.

Edit: némi elírogatás
Dátum: 2009.11.27. 12:22:31
Hümm.
Én nem értelmezem jól a szavazás állását, vagy esetleg ez még nem szavazás, csak a szavazás szavazásának a szavazása?

Mert a mostani állás szerint a "NE nyúlj hozzá" verza van favorizálva, ehhez képest ötlet az van is, hogy hogyan is büntessük meg mégiscsak azokat a fránya VF-eseket.

A szaki azért lett kifejlesztve, hogy kevesebb TP-t kapjon a gazdája.

Nem olyat kellene kitalálni, ami ezt elveszi, értelmetlenné tenni a szakit az nem nagyon fér bele fenti szavazásállásba.
Szerintem.
Dátum: 2009.11.26. 16:12:15
Idézet: Hauer92 - 2009.11.23. 06:54:23
(meg aztán az elmúlt több mint egy évben valaki aki elég kocka mindig megmagyarázta hogy nincs igazam most épp te de hát nem véletlen hogy hagyom a nagy fórumot a francba túl sok nyüggel jár)


Nc.

Megpróbáltam volna megtudni mit akarsz, annak ellenére, hogy első megszólalásodra kaptál olyan kommentet, (nem tőlem) hogy csak pislogtam.
Ha ez a hülyének nézés, akkor elnézést érte, részemről itt lezártam.
Dátum: 2009.11.26. 12:44:36
Jujj... ezt már azért durva eltúlzásnak érzem.
Természetesen csakis azért állhat így ez a szavazás, mert három ember ötven karival szavazta meg!
LOL!
No akkor egyet jóváírhatsz, én meg még egyikre sem szavaztam.

Edit:
A hordagyűlöletnél ennél sokkalsokkal hajszálnyibb eltérés elég volt a bevezetéséhez, ott fel sem merültek ilyen szavazókarik...ejnybejnye.

Edit2:
Az én hozzászólásomat is leszavazták, ki volt az az elvetemült duplareges?
Vannak itt sportból leszavazók is, nekik teljesen mindegy mit írsz, a "Szép napot!" sem lenne elég jó, ők így szeretik.
Dátum: 2009.11.25. 18:55:06
A 30 PP csak annyiban nem jó, hogy háborúban ez erősen bekorlátoz egy karaktert.
Főleg meg egy fél évvel egy szaki berakása után érdekes lenne ezzel ilyen formában előjönni.
Vagy esetleg akkor annyiban módosítani kell a háborús feltételeket, hogy ott a 30 PP-től függetlenül engedjen ütést mindenfelé.

Igaza van Meszynek, a kisebbek nem kaptak volna ennyire a VF-en, ha egy icipici figyelmet is szentelt volna anno a kéréseiknek valaki, hogy ne tessék már ekkora bődületes szintkülönbségeket hagyni, egyszerűen képtelen a kisebb védekezni.

De sajna erre csak egészségfejlesztési bíztatás jött.

Valahogy ott a "tisztességesen játszó" játékosok sem azt mondták, hogy miért is ütjük mi a 4-5-6-7 osztállyal kisebbet, aki később indult nálunk akármennyivel, csak mostnában lettek ilyen együttérzőek a kisebbekkel, akiket tönkretesznek a piszokcsaló VF-esek.

A mindenkori kivételeknek tengermély tisztelet.
Dátum: 2009.11.25. 13:21:22
Ez az ötlet már megfogalmazódott kb itt, bár nem egyéni karakterszint + 30-as segéddel, de ez sem rossz.
Annyival egészíteném ki, hogy halhasson csak meg nyugodtan a nagy epik a kicsi előtt, viszont a kincset mindenképp az utoljára elpusztuló lény dobja.
Így a két csoport közt lenne egy kis egészséges "ki a gyorsabb" küzdlem, és a kis epik sem számítana mellékszálnak.
Dátum: 2009.11.25. 13:14:54
Idézet: Jeriko - 2009.11.23. 14:05:17

Kellene valami módosító az epikusra, ami az összefogást ösztönzi. Pl. Az epikus tulajdonságai annyival alacsonyabbak, ahány különböző karakter támadta az elmúlt 10 percben.


Ezt pontosan hogy érted?
Dátum: 2009.11.23. 10:35:36
Hát most gyak csak akkor ütjük, ha kincseskamrás küldis van, és reménykedünk, hogy valami mégiscsak ki lesz erre találva azon kívül, hogy menjenek más szövibe küldetésezni majd a kisebbek, vagy húzzunk fel epik szövit.
Dátum: 2009.11.23. 10:21:02
Most mi is állunk, nem azért mert már nem bírna el vele senki.
Azért, hogy ne essenek ki a mókából még többen.
Epik spec csak egy lélegzetnyi előny, aztán elfogy és marad minden ugyanúgy.
Dátum: 2009.11.23. 10:02:17
Hát nem kéne VF-ezni.
Dátum: 2009.11.23. 09:59:21
Köszönöm megtisztelő le-"kockázásodat".
Igaz, hogy semmit nem magyaráztam meg neked, odáig se jutottunk el, hogy te mit akarnál, erre azt a választ adtad, hogy majd más tudja.

Ha te már nem vagy überbéna, felejtsd el, és játssz gyorsan, ismét nem értem mi a gondod.
Miklós megmondta, 70 fölött gyak nincs VF V1-en, úgyhogy azon a pár szinten átsuhansz, mint a szél.
Senki nem kényszerít semmire.
Viszont ez a durrogok, hogy durrogjak, elég vicces.
Dátum: 2009.11.22. 18:40:32
Vadászat közben befogod és beidomítod.
Dátum: 2009.11.22. 18:23:38
Egyébként megnéztelek, amennyiben ALFA vagy V1-en, szinted majd' 90 játékosából 17. vagy a ranglistán, úgyhogy passz.
Dátum: 2009.11.22. 18:14:19
De nemhogy megoldást nem mondasz, hanem csak azt mondod, hogy ez se jó, meg az se jó.
A hardcore játékosokkal sehogyan sem fogsz tudni versenyezni, amíg te is nem veszed olyanra a figurát.

Tulajdonképpen milyen reményeidet töri ketté szerinted a VF?
Dátum: 2009.11.22. 17:51:42
Hauer, akkor tulajdonképpen szerinted hogyan is lehetne elérni, hogy figyelembe legyenek véve a normál feljődésesek, ha
- azt sem várod el, roppant empatikus módon, hogy a VF legyen bekorlátozva,
- azt sem akarod, hogy a normál fejlődésre legyen valami vonzóbbá tévő dolog kitalálva?

Az, aki később fejleszt bármit, mint a többiek, legyen az spektrális, irányított vadászat, ultraspec, vagy bármi egyéb, egyértelműen hátrányba fog kerülni azzal szemben, aki már sokkal hamarabb jó helyen, jó időben, és jó infóval rendelkezik és kifejleszti, csak ezzel nem nagyon tudunk mit kezdeni, senkit nem lehet fejbeverdesni, hogy márpedig csináljad.
Ha nincs rá lehetősége, (itt akadémiája) az más tészta, ezért javasoltuk, hogy vegyük ezt le onnan, de ez az ötlet megbukott.

Morven, akkor majd magyaráz neki egy fórum.
Dátum: 2009.11.22. 17:36:00
De ha ő egyszer így érzi?
Mondjuk azt nem tudom hogyan kell elérni, hogy VF-el gyengüljön valaki, főleg ha a szintTOP-ot nézi, de talán neki valahogyan mégis sikerült.
Vagy esetleg a globális TOP-ot nézi, és ott a szintlépésekben marad lefelé, mert abban viszont simán igaza van.
Dátum: 2009.11.22. 17:30:18
Hauer, nézz széjjel, már nyílt egy topic, ahol a normál fejlődés vonzóságát akarják visszaállítani, hátha neked is lesz hozzá valami jó ötleted.

Morven, azt is írta, hogy az azért messze nem biztos, hogy éppen a VF tehet a karijáról, úgyhogy písz plíz.
Dátum: 2009.11.22. 17:25:33
Neki is lehet véleménye, és ha te felpumpálod magad, attól az nem fog megváltozni, próbáld inkább meggyőzni, érvekkel.