Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spider

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.05. 23:49:13
Ellene vagyok a korlatozasnak. Az h a gyemantok vannak elol lehet attol is, h eleve azok valasztottak ezt a karit, akik harcos jatekot terveztek maguknak. Tovabba megnezheted h akik elol vannak a LE-ranglistan, azok a legmagasabb szintuek is egyben, szoval ok egy ido utan nagyon el fognak huzni a gyors fejlodesuk miatt, onnantol pedig az atlagos jatekost mar nem zavarjak. Aki pedig csatakkal lassitja a szintlepest, siman lehet verni magasabb szintrol az egyre erosebb felszereles es varazslatok altal. Szoval egy ideig lehet h lehuz teged, de azt a magas pontjai(draga) miatt tobbszorosen visszaszerezheted tole magasabb szintrol.
Dátum: 2008.10.04. 10:00:31
Kandriska ez egy abszolut buta hozzaszolas volt toled, amibol csak annyi derult ki, h te semmit nem ertesz az ilyen tipusu jatekokhoz. En ugyanugy osko nelkul jatszom(meg azt a 6ot sem koltottem el amit az elejen kaptam), megis rajta vagyok a toplista elso oldalan rabolt LE nezeteben. Elobb gondolkozz el a jatek adta lehetosegeken, es csak utana vond le a kovetkeztetest, ha pedig mar tul vagy ezen, akkor valoban hagyd is abba a jatekot, mert ezek szerint logika es kitartas tekinteteben is megbuktal...ez nem lehuzas volt tolem, csupan vkinek az egyik jatek fekszik jobban, vkinek a masik, ezek szerint a masodik taborba tartozol, de ez nem a jatek hibaja, hanem...
Oldal: 123