Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - zoliman4

Oldal: 12
Dátum: 2012.12.29. 22:42:13
Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni, hogy a közeljövőben lesz-e olyan szerver ahol nem lesz kvíz? Ugyanis nem tudom, hogy ki hogy van vele, de engem simán őrületbe kerget, maga a játék fantasztikus lenne, de egyszerűen nekem nincs idegem, türelmem, időm a kvízhez pláne a medálokhoz, ahoz viszont hogy kihagyjam valamelyiket túl nagy előnyt jelentenek.. Ha az ember normális karit akar, ahoz muszáj ezzel is foglalkoznia. mindig odajutok, hogy elkezdem töltögetni aztán felidegesít a sok másolgatás a helyes válasz miatt, főleg az alacsony szintű karimnál ahol még kulcs sincs. Szóval várható valamikor ilyen szeró?
Dátum: 2012.07.21. 12:49:20
Nekem tetszik az új karakterlap, viszont az nagyon szemetszúró, hogy nincsenek rendesen méretezve a képek, pl. fegyó és varázslat legyen ugyanolyan méretű, meg a relikviák képei is. Ez nagyon minimális munkával járna, mégis sokat dobna a kinézeten.
Dátum: 2011.10.17. 13:42:02
Köszi!
Dátum: 2011.10.17. 10:57:57
Sziasztok!

Véletélenül rossz választ jelöltem meg a kérdésemnél és elfogadták jónak. Szóval nem akarok kicseszni a többi játékossal, nem lehetne valahogy módosítani? Eddig 36 rossz válasz jött rá.


Kikkel találkozott Liliputban Gulliver?

Óriásokkal
Nyihahákkal ezt jelöltem be
Törpékkel ez a jó
Mágusokkal
Oldal: 12