Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.06.30. 16:49:52
Htc-m gyári böngészöjén pár másodperc kell hogy észhez térjen de használható az szb (v6).
Dátum: 2016.06.30. 09:56:52
"A csatában összesen 19840 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7159 lélekenergia és 67 TP!"

Mondanám hogy erősödj meg, de azt mondod az rossz válasz.

Kieg: közben átírtad a kérdést
Lesz vagy egymillió törmeléked mire jön a csatlós aréna
Dátum: 2016.06.27. 07:52:33
Nem nem, ott az kiégett őskövekről volt szó, nállam minden rendbem megy az szb-vel.
Dátum: 2016.06.26. 22:58:15
Esemény pontod esetleg nem fogyott el?
Dátum: 2016.06.22. 10:45:29
A nerfek korát éljük, ez nem vitás, miért is? A válasz, hogy vagy nem képesek, vagy nem is akarják rendesen lemodellezni a fejlesztéseik következményeit, pedig nem nagy művészet, csak azért senki se fizet közvetlenül.
Dátum: 2016.06.21. 15:02:33
No és csatlós felszerelés mikor lesz, annyi a törmelékem hogy lassan tüzépet nyithatok.
Dátum: 2016.06.17. 08:19:07
Nem annyi, nekem 40 van ott és a képességem a többszöröse
Dátum: 2016.06.13. 17:32:27
Pedig láttam már pár törlést, ezek szerint nem eleget
Dátum: 2016.06.13. 17:31:21
Még jó hogy kb. 1000 éve úgy megy hogy az event záró hír végén ott a mini event indulásának időpontja. Ne aggódj, mindíg tanul az ember.
Dátum: 2016.06.13. 17:28:11
Hát ilyet se hallottam még hogy valaki töröl mert rossz a komunikáció.
Eleve be se kellett volna még rakni a törmeléket, használhatósága még bizonytalan, de legalább már most a semmire csökkenti a mito találás lehetőségét, ezzel sok száz, vagy 1000 mito kiesést okozva. Mintha az ember elölre elkezdené törleszteni a hitelt és vârhat hogy valamikor megkapja. Gratulálok.
Hogy ne zavarna, egyszer azt mondta itt valaki hogy nem maxolható a kincskeresés, erre én hogy kihívás elfogadva, 200-as karakter szint alatt maxolom 15 csatlósra, mára viszont elbizonytalanodtam, hisz szinte le lettem hülyézve hogy nerf miatt aggódtam pár hónapja, most meg nesze neked nerf és "duplán".
Ja bocs félre értettem, azt hittem ellenem és nem melletem érveltél, még egyszer bocsi.
Lassan 750 képesség összegem van, mondjuk hogy tudok kincset keresni, most se időm se kedvem megfordítani az érveidet, így én is befejeztem, a limit ne jöjjön össze neked (bocsi), de az ősköves váltást támogatom (csak az meg nem fog össze jönni).
Köszi, újjat éppen nem mondtál, ja és igen, a templomkristály is váltható őskőre. Itt csak a mennyiség a lényeg, meg hogy akarja e az adott játékos őskőre váltani, vagy inkább portya és egyébb italra nyomja a szilánkot, csatlóskristályra vagy egyébb nyavajára a tk-kat.
Oké 45 óra, bocsesz, de még így is magasabb összegnél avagy ezen idő alatt egy komolyabb vadászatnál hiába az egy hely. Vallom hogy nem fogsz őskövet kapni érte, pláne nem 5 darabot, mondjuk 1000 kincsnél már egy kevesebbet fizető játékosnak már nem kell fizetni mert ebből jön a heti 20-30 ősköve, ami bevétel kiesés, azt meg nem szeretik.
A következő tárgyak(at) találtad: 29 fehér mytokronit, 31 szürke mytokronit, 87 kheszon törmelék, 49 narancs mytokronit, 37 sárga mytokronit, 36 zöld mytokronit, 21 Csatlóskristály, 39 kék mytokronit, 31 vörös mytokronit, 10 Asztrálszilánk, barna mytokronit, asztrális kő

372 kincs nyitása, picit több mint 20%-a a törmelék, de szerintem bele fér. Mondjuk már a fene tudja mennyi ládát nyitottam. Lehet hogy aki már 100000+ ládát nyitott annak nagyon elszált már az esély szorzója, lehet maximalizálni kellene a dolgot, teszem azt szorzóval is max 30%-ra.
Az utazás 48 óra, akkor az illető 48 óránként nem vadászhat, vagy ha mégis akkor valamit bukhat? Ez a téma nem újkeletű, volt aki őskőre váltatta volna vissza, ami pláne nem lesz lehetséges. Mi a baj a szilánkra válthatósággal? Majdnem minden mást kaphatnál a kék miton kívül az asztrális kövedért. Nekem speciel még jól jön hogy nyitok 400 ládát és akár 2-3 asztrál követ is találok, oké majd kinövöm, de minek venném el mástól ezt az élményt? Ez a téma pont annyira semmibe lesz véve mint a legutóbb, hiába is beszélünk rólla. Majd ha elegen szólalnak fel üsz-en vagy találkozón, akkor esetleg lesz megoldás.
Ne parázzatok, mindíg az a válasz hogy majd több ezer láda után kiegyellítődik. Én se panaszkodok hogy max szakival és af-el meg arany gyűjtővel 100 vadászatra 70 szürke jön.