Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.09.07. 21:21:04
Á ennek sose lesz vége, fáradok, meg persze nem célom kielemezni a játékodat, meg a fizetési lehetőségeidet és annak felhasználási módját, elég dolgom van a sajátommal, meg persze van egy mentoráltam aki még annyit se fizet szerintem mint te, ajánlásból visszaemlékezve talán jó ha 6-7 30 köves sms-t küldött be eddig, na őt is épp elég néha jó úton tartani.
Dátum: 2016.09.07. 20:56:48
Kicsit szerintem eltúlzod a helyzetedet, pláne hogy díszmagyarban a karaktered. Igen, ha az embernek korlátozottak az erőforrásai, akkor azt használja okosan, fektessen be kifizetődő dolgokba, a köves felszerelések pont nem ilyenek, azok többnyire nem sok hasznot hoznak, pláne ha nem azokon múlik a sérthetetlenséged. Jó hát nekem is van prém cuccom, de fele annyi kavics sem ment rá. A templomhoz össze szedegettem pár fontos reliket, így egész élhető a templomozás és a relikek vizza hozták hamar az árukat. Préselőt meg asztrál követ vettem, kamatostul vissza jött az áruk. Hát akkor jöjjön az esszencia buli, bulinak buli de nagyon drága, kényelmesen elviszhavi több száz követ, komoly előnyt komoly befektetéssel hoz, jelenleg a kapacitásom javát azviszi el, ha azt nem csinálnám, akkor igazából prémre költenék meg amit esetleg a templom kérne. Sőt, már most jelentősen vissza esett a fizetési kedvem, így is szép lassan kúszok felfelé, igaz hogy a pénzesebbeket soha nem érem be így, de nem is akarom, max csak úgy kinézni mint aki a fizuja jelentős részét ide költi
Dátum: 2016.09.07. 20:03:14
Azazel, ha már megvetted azt a préselőt, akkor tessék naponta használni és nő az a kincs szaki, üzemanyagnak meg ott a kristálypont, sok ezret facsartam mi a cél érdekében
Dátum: 2016.09.07. 19:48:54
Ha felezed a kincs összeged, akkor megkapod hogy mennyi százalékosan a találati esélyed, amúgy ennél a fejlesztésnél jó a random kivételesen, már viszonylag kis találati esélynél is hozta a papírformát.
Dátum: 2016.09.07. 19:25:10
Semmitől sem függ igazából, max attól hogy mennyit nyitsz, régen mikor nem volt ez a bezavaró tényező, vagyis atörmelék, akkor kb 1000 kincsenként jött 1-3 darab. Az meg hogy mennyi kincset szerzel, az azon múlik hogy mennyire nyomod a kincs képességet meg a vadászatot. Én vettem asztrális követ, talán 10-20 darabot mikor pont kedvezmény volt, a többi meg ingyen jött, 15 csatlós minden képessége megvan, meg van 10 fölös asztrál kövem. Igazán sokat a gyorsításra költöttem mert lusta voltam várni. Ja meg igen, 800 felett a kincs képességem összege, lehetne több is, csak a nerf és a kheszon miatt leáltam a masszív fejlesztéséről. Ha egy kicsit is költ az ember a játékra, egy préselőt megéri venni, akár akciót is kivárva, kicsi költés mellett megéri asztrál követ venni, akár akciósan is. Ha meg tényleg nincs keret rá, akkor meg arra kell gyúrni a mini eventekben, amik ezt segítik. Sajnos talán csak egy mini event ad asztrál követ, asszem a húsvéti, de lehet a tavaszi, nem tudom.
Dátum: 2016.09.07. 18:56:23
Bocsesz akkor meg, néha szájmenést kapok és saját magamat kell győzködnöm, hogy jól van már, hidd el ez is elég lesz, ebből már megérti, ha nem akkor majd folyatod, de most zárd le szépen a szöveget, Hékás már megint kezded, pedig úgy volt hogy lezárod meg el is kezdted, most meg megint folyatod. Végül kiabálok magammal hogy mostmár tényleg felyezd me mert mire végig olvassa, addigra elfelejti az elejét és azért nem érti meg a mondanivalód. Ekkor már magam is kezdek özze zavarodni és belátom, ha már én sem tudom mit akarok mondani, akkor be kell fejeznem és be is fejezem.
Dátum: 2016.09.07. 18:45:20
Persze le írhatod, hiszen egy fórumon vagyunk, de akkor te is engedd meg hogy reagáljak ha már egy fórumon vagyunk, még ha nem is tetszik a reakcióm, hozzá teszem hogy szerintem nem volt erős, nem személyeskedtem, nem fenyegetőztem, nem mondtam hogy öklözzük le a vu talin. Nem kell ráizgulni a dologra, csak tényt (lehet hogy csak nekem az) közlök.
Dátum: 2016.09.07. 18:39:55
Pontosan, meg elég egy kincsképesség az elinduláshoz, meg kell ugye sok sok sárga bigyesz, azt is lehet mini eventen szedegetni, pár hét és szépen beindul a buli, csak győzze szerezni az ember a csatlósokat.
Dátum: 2016.09.07. 18:29:28
Hogy lehetett volna jobban csinálni? V2-n annópont a csatlósok bevezetése miatt hagytam abba, akkor még úgy látszott hogy full fizetős funkció és sosem lesz csatlósom, akkor minek játszak, mára meg egész jól kinőtte magát, ingyen is egész szép csatlós farm lehet, az asszem 17 csatlósból legalább 13 beszerezhető ingyen csak kell vagy két év. A csatlós kristály pénzért vétele csak egy szintig előny, aztán ugyan azért a pénzért egyre kevesebb bónuszt kapsz, így drágul hatványozottan az előny. Plâne hogy kicsi pénzért és sok időt rászánva, napi több tucat is szerezhető, pár csk csomag árán sok száz vagy ezer csk-t szerezhetsz. No de a régi idők eszenciázása, na az meg persze nem gond mi? Kíváncsi lennék hogy mennyi évtized a kavics nélküli mega maxolás, ezen dobtak a smaragd szelencével, ez nem a fizetőket támogatja, max annyiban hogy kicsit olcsóbb meg kevesebb a meló, mint felszereléseket venni meg állatokat nevelni. A szelence van méltón értékelve, hát nincs. Majd ide is raknak idővel valami könnyítést a nem fizetőknek, de puff, az sem lesz értékelve. A robbanás nerfje ellen kiáltak elegen a nem fizető vagy kis pénzű játékosok közül? Itt sem harsogta senki se túl a fizető játékosokat. Egy szó mint száz, jó lesz ez, meg majd megszokod úgyis hogy ez van, nem lesz itt törlés hullám, ha ilyen miatt lenne, már kihalt volna a játék réges régen. Tudok én neked szerepjátékot mutatni ahol sem reklám, sem fizetési lehetőség, persze társul hozzá az is hogy sem fejlesztés, sem életképes játékos álomány nincs. Az jobb lenne?
Dátum: 2016.09.07. 17:53:16
Ne dőlj már egyből a kardodba, mindíg van és lesz aki többet fizet, lesz aki azon élvezkedig hogy szívat másokat, legyen már annyi kreativitásod hogy erődhöz mérten tegyél ellene, hiszen lehet tenni, csak meg kell találni az egérutakat, nem írtam devilre hogy zavar hogy azon van hogy szivasson és befejezhetné már, de mikor ma megláttam hogy megint hordám béli lett, majdnem írtam neki hogy váltson már hordát, minden nap tűkön űlve vártam a támadásait, a korbács jó motiváló
Dátum: 2016.09.07. 17:22:53
Szép álom, még a teszt világon is lehet kavicsot venni, azt hittem lepetézek mikor megláttam
Dátum: 2016.09.07. 17:16:24
Kedves azazel, vegyük a szadi hajlamú Green Devilt, ő biztosan gyorsan hamar betápol belőlle, viszont ha őszinték akarunk lenni, akkor így is úgy is mindegy, neked vagy másnak már nem lesz se azzal, ne anélkül nagyobb átok, akkor meg had költse a pénzét ha van miből, te meg élvezd a funkciókat amit ő fizet nagyrészt.
Dátum: 2016.09.07. 17:03:05
Jobb a francokat, akkor már inkább providentből fizetek az akcióra, minthogy mondjuk 100 "űrdiódám" legyen 150-ért
Dátum: 2016.09.07. 16:52:41
Mikor is lesz on a funkció? Ja megvan, holnap.
Dátum: 2016.09.07. 16:51:05
Bele ne menj az üzletbe, azok rosszabbak mint a maffia meg a jakuza együtt véve
Dátum: 2016.09.07. 16:32:43
Megint egy új bizbasz, dinárium, mi jöhet még?
Jav: ja nem, diránium
Dátum: 2016.09.05. 17:33:56
Szinted 40 és nincs ellenfeled? Melyik szerón vagy? Azt hittem valami top karakter vagy, azoknak gondoltam a kristály hordát, meg ugye az af-et aminek köszönhetően házhoz hozzák a kiégettet. No mindegy, extrém vagy optimalizált karaktereken nem áll módomban segíteni, megoldjátok szerintem ha bajotok van.
Dátum: 2016.09.05. 15:32:28
Gratu, megmondtam hogy meg lesz az a top 3
Dátum: 2016.09.05. 12:00:55
Ha számít az amit a kh hord be, akkor úgy
Dátum: 2016.09.05. 11:31:27
Szinte bárki mást (szubplazma)