Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.03.09. 20:34:22
Köszi az infót, akkor nem hogy nemkapnak fa bónuszt hanem Miklós a hírekben külön jelezte is hogy kapni fogják, így már az az 1.5 milliárd le sem játszik ami egyébbként potom le azon a szinten, pláne több év távlatában.
Dátum: 2019.03.09. 18:46:50
Az a poén, hogy nem találok nyomot arról, hogy a tudás fája bónusz haszontalanná válik 400 fölött, a pláne az hogy a tp csík ugyanúgy nőni fog és szintlépések is ugyan úgy és ugyan annyi tp árán lesznek csak a szint nem 401, hanem 400/1, szóval nem vagyok meggyőzve hogy haszontalanná válik a tudás fája,

Kieg: Pedig pontosan ezt állítja, de ha elég kitartóan hajlandó velem megvitatni a dolgot, akkor szerintem ki tudjuk írtani ezt a káros nézetet.
Dátum: 2019.03.09. 18:37:25
Akkor válaszolj egy két kérdésemre, ha eléred a 400-at, akkor semmit sem fogsz csinálni (vadászat, szb, portya, küldetés, térkapu, stb)? Hány naponta lépsz szintet?

Ha lan olvasná: Nyugi, ez még nem az érvelés.
Dátum: 2019.03.09. 17:14:19
Na szóval, kezdésnek megígérem hogy igyekszek érhetően fogalmazni és kerülni az eldöntendő kérdéseket, hogy Lanmaffiának se okozzon fejtörést ez a hsz, de főleg Dozernek szól. Teljesen igazad van, de csak abban az esetben győzhetett le téged egy újonc, ha te bevártad őt, azaz évekig nem csináltál semmit sem, hogy lehetőséget adj arra, hogy beérjen szintben, viszont ha ugyanúgy fejleszted te is a karakteredet, soha az életben nem értek egy szintre. Azaz mire egy újonc 352-es szintre ér, akkor te a régi rendszerben valahol 500-600 környékén lennél (ha jól tudom, csak a v5 és 6 az inspirált világ, igazad van abban is hogy onnan"hamarabb" nyakadba szakadhat egy inspirált karakter, de az inspiráció nem hat a veremre és templomra), így ki a francot izgatna az, hogy erősebb 400-on mint annak idején te voltál.

Viszont az a régi rendszer volt, ez pedig az új. Most úgy nézne ki a dolog, jönne az újonc, indultok azzak, hogy te már megcsináltál x templomot és x vermet, egy ideje 95%-os a túlfejlesztési bónuszod, minden szakértelemből, af pontból, szakértelemből, asztrális kincsből, eszenciából stb-ből maxon folyik be neked a táp. Optimista leszek és azt mondom hogy 3 év alatt kimaxolja az eszencia, asztrális kincs, szakértelem adta bónuszt, af tápokat és tulbónuszt, addig te javában használod őket minden meló nélkül, azaz ezekből ő nem tud jobban kijönni, mondjuk hogy 3 év múlva ugyan azokkal a bónuszokkal rendelkezik mint te, de akkor is több éves lemaradása van. Verem és templom kérdése, még ha közel ugyan olyan intenzitással is csináljátok a templomot és vermet, te akkor is előnnyel indultál vele szemben. Azaz találkoztok 400+-on, ő lesz 400/1, te leszel 400/300 mondjuk (mert folyamatosan játszottál, vadásztál portyáztál stb), az új rendszer miatt meg tudod támadni, ő kevesebb ideig használhatta a a különféle bónuszokat és még kevesebb templomot és vermet is csinált mint te (azért mert te sem ültél addig a seggeden és templomoztál és vermeztél is), ha inspirációval rohant fel szintben, akkor sokkal kevesebb temloma és verme van letudva mint neked. Remélem érhetően fogalmaztam, főleg lan miatt.

Egyébbként egy csak egy nyomatékosított példa akart lenni, ilyen valóban hosszú évek alatt jöhetne össze (ha egyáltalán...), viszont elég erős ahhoz, hogy az ember jogosan gondolkozzon el azon, hogy kisseb szintkülömbségek, vagy regisztrációs idő külömbségek esetén is a magasabb szintűé legyen az előny.

Jöhet a trollkodás lan, várom szeretettel.
Dátum: 2019.03.09. 15:35:01
Légy egy kis türelemmel, ha haza érek akkor kifejtem hogy hol tévedsz. Lan, te meg erre a hsz-emre ne is válaszolj ha csak azt tudnád írni hogy ez de szar érvelés, köszi.
Dátum: 2019.03.09. 14:04:16
De igen is mondta valaki, azaz dozer, te pedig a párját fogod. Igen két darab eldöntendő kérdés, ha tőlem várod hogy mit válaszolj, akkor semmi értelme. Képzeld, a parlamentben is eldöntendő kérdések vannak és tudnak is dönteni, te miért nem? Végül ha volt annyi eszed hogy lásd a két eldöntendő kérdést, akkor lehetett volna annyi is hogy olyan választ adj hogy "1. Nem, 2. Nem" vagy ennek a véges variációja, több értelme lett volna, nemde?

Kieg: mielőtt azzal jössz hogy nem fogod dozer pártját, akkor nyilatkozz, hasonló képességű és fizető karakter közül ki indul egy harcban előnnyel, a 400/1 vagy a 400/100. Vigyázz mert eldöntendő kérdés, tudom neked az ilyen feladja a leckét, ne kapkodd el.

Kieg2: Filózzunk egy kicsit, itt a 400 as szinhatár, szép lassan nő a prédáid száma, portyázol is és sorban kapod az anyázó üzeneteket a friss 400-as prédáktól. Az eredmény meg vagy az, nem portyázol mert csak az anyázást kapod, vagy portyázol és ezzel a játék befejezésére kényszeríted a prédáid egy részét. Lehet hogy ez csak fikció vagy képzelgés részemről, viszont elég valószínű kimenetel az eddigi tapasztalataim alapján. Szép kis halál lenne.
Dátum: 2019.03.09. 13:34:35
Na most akkor ki is trollkodik kedves lan?
Dátum: 2019.03.09. 13:32:55
De ha nem számít a szint kedves lan, akkor megint írom és kérek erre is egy választ hogy oké vagy nem, vagy töröljük el a támadási szinthatárt vagy növeljük meg, 1-100 ig bárki bárkit üthet és így tovább 100 szintenként, ne írj regényt, csak hogy legyen vagy nem.
Dátum: 2019.03.09. 13:28:19
"Egyem a zúzádat lan, csak szépen fokozatosan haladjunk mint a dedóban mert azt meg kellett tanulnom hogy ha egyszerre több infót írok akkor elvesztek a részletekben, legyél türelemmel vaze."

"Mond el nekem kérlek, hogy hány kárhozat vermét nyomtál le és ezt kérném dozertől is. Nyugi van lesz tovább is a dolog ne fossatok, csak egy számot kérek"

"Az a poén hogy 4-5 hónapja konkrét példákkal jöttünk dozernek hogy mennyit jelent akár 20-30 szint is, amikor elverem a nállam fizetősebb és ügyesebb karaktert csak mert nagyobb a szintem, de arra nem jöt válasz."

"Cáfoltuk azt is hogy magas szinten nincs olyan hogy valaki csak egyet üssön az ellenfélre, 4-5 hónapja még elismerte dozer hogy a friss 400-asnak kell bónusz a régi 400 as ellen, vagyis akkir még 300 volt a max szint, eljutottunk addig hogy oké de mennyi bónusz kell. Most meg mintha totál amnéziás lenne."

"Most komolyan ezért győzködjelek titeket hogy 4-5 hónap múlva újra kelljen kezdenem mert mindent elfeletetek?"

"Tudjátok mit, vezessük be a 400 fölötti inspirációt akkor le is zártam a témát."

Az egybefűzés oka: Lan pici szemének érzékenysége
Dátum: 2019.03.09. 13:25:46
Dátum: 2019.03.09. 13:24:02
Dátum: 2019.03.09. 13:20:31
Dátum: 2019.03.09. 13:04:59
Dátum: 2019.03.09. 13:02:02
Dátum: 2019.03.09. 12:43:10
Ez nem drágulás, 10 éve nem volt szinte korlátlanul vehető tulajdonságpont, csak prém felszerelés és kész, mindent észre veszel csak a lényeget nem, 700 őskő fél év alatt ment el, most meg 1000 havonta, érted?
Dátum: 2019.03.09. 12:27:28
Köszönöm, ez lenne a lényeg és innen építeném tovább az érvelésemet ha dozer megengedi.
Dátum: 2019.03.09. 12:25:36
Figyi, most dolgozom és ha nem tűnsz el megint hetekre, akkor kifejtem neked hosszabban, röviden nem tudom úgy leírni hogy elsőre megértsd, de várj megpróbálom. Sok új funkció van, de emiatt sokkal drágább is a játék, éve nem lehet ennyi tápot venni, igazam van? Még folyatom az érvelést, csak haladjuk fokozatosan.
Dátum: 2019.03.09. 12:06:53
Az összehasonlítás nem sántít, csak még nem tudod hogy miért hoztam fel, csak találgatsz és sajnos rosszul. Második kérdést meg nem értetted meg, kiemelem a lényeget, két hasonló képességű és hasonló befizetésekkel operáló karakter, elhiszem hogy egy 200-as leverhet egy 300-ast de ahhoz a 200-asnak nagyon figyelnie kell és sokat fizetnie, a 300-asnak pedig nagyon tinglitangliznia és nem fizetnie, de ilyenre eddig nem volt lehetőség, de mostanra meg akarják teremteni. Tudod mit, kisérlet képpen töröljék el a támadási szintkorlátot, majd meglátod hogy mekkora balhé lesz. Sokan még a szubplazmát sem tudják elviselni, pedig az aztán semmi hátrányt nem okoz a szenvedő félnek.
Dátum: 2019.03.09. 11:36:59
Az első kérdésre pedig csak annyi pontosítás vagy átírás. Komolyan azt vallod hogy két hasonló képességű és befizetésű karakter küzül lehet erősebb a 400/1-es karakter a 400/100-asnál? Vedd hozzá azt is hogy a 400/100-as kb 3 éve érte el a 400-at.
Dátum: 2019.03.09. 11:16:31
Szererném pontosítani, a mibe kerül kérdést a pénzre értettem.