Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.02.01. 11:39:06
Vagy akár visszább is lehet fogni az árat, mondjuk 120-ra.
Dátum: 2017.01.31. 13:31:33
Ha egy funkció ár érték aránya nem megfelelő, akkor keresel egy másik funkciót amibe tolhatod az x mennyiségű befizetésedet. Gondolom nem egy fél minimálbért csengetsz le havonta, úgy meg ne akarj mindent maxon pörgetni, sajnos nem lehetséges, de más szemszögből meg szerencsére hogy nem lehet. "Kis" szinten épp elég őskőnyelő van, ha nem tudod mire költeni a köveidet akkor adok egyébb tippet. Csatlós arénában lehet taktikázni csak melós, a leendő csatlós bajnokin elvileg lesz plecsnid csak idő kérdése.
Dátum: 2017.01.31. 12:16:25
Az asztrális kő drága, de mihez képest? Szerinted kb mennyi kő kell hozzá és az mennyi hasznot hoz? Az ár érték arány adja ki igazán hogy mi olcsó vagy mi drága. A kheszon adag növelése? Amit írsz azért nem megoldás mert mások előnyét nem csökkenti hozzád képest. Ha én már most tízszer annyit szerzek, akkor az alap csomag növelése után is tízszeres előnyöm lesz. A csatlós cucc drága? Nem kell ráparázni, ha neked drága akkor másnak is, hogy olcsóbb lesz nem oldja meg hogy ne az szedjen több előnyt aki több pénzt tol bele. Amíg neked megéri abba tolod a pénzed, ha nem akkor tolod másba és kész. Igen a csatlós harcrendszer, erre annyit hogy ha a varázslat számít akkor rendezd úgy a felszerelést hogy abban legyél jó, iq, tau, szerencse és életerő legyen a fő iránycél, aztán jobban hely állhatsz, meg aztán egyébb trükkök is vannak de nem akarom mindet lelőni a témában.
Ha minden igaz mindenre reagáltam amire szerettem volna.
Dátum: 2017.01.27. 18:05:26
Sajnos nem velem kell alkudozni ez ügyben, én is csak egy átlagos játékos vagyok, de a véleményem szerint nem lehet alkudozni mert én is próbáltam. Minden a témával kapcsolatos kapott válasz lényege, van már megoldás és nem drága, vedd meg.

Kieg: "6 őskő cirka 30-40 Forint" Miklós számításai szerint, azaz átlag 6 forint egy őskő (mint mondtam Miklós szerint), azaz (már ha jól emlékszem hogy 100 kavics a vip, ha nem akkor duplázd) 600 forintból megvan a vip funkció és további heti kb. 36 forintért megvan oldva a dolog, plussz még extra dolgokat is kapsz. Ha neked többe kerül kivitelezni akkor Miklósnál tegyél panaszt
Dátum: 2017.01.27. 12:44:44
Az egyszerre nyitásból nem lesz semmi, Miklós megmondaná hogy vegyél prém kiegészítést és annyi. Ezt veheted garanciának, én már jó régen próbálkoztam már és nem is keveset valami megoldásért, semmi eredménye sem lett.
Dátum: 2017.01.26. 13:44:23
Azért szerintem túl van reagálva egy kicsit az öntöm bele a manit és minden happy. Aki önti bele a pénzt az azért teszi mert megteheti, ha épp nem ebbe önti, akkor felszerelésbe (karakter és állat), vagy egyébb köves funkcióra teszi, ez csak egy szegmense a játéknak. Az egyik oldal aki nem költ követ ebbe, panaszkodik hogy más ebből tápol, aki meg tölt az panaszkodik hogy sok követ eszik, hol az igazság? Aki nem fizet, az a nem fizetőkhöz viszonyítsa az erejét és nem lesz értelmetlen csalódása. Én sem rinyálok hogy a v6 top 2 karaktere milyen szemét hogy ennyit tud befizetni. Szépen látszik kivel vagyok közel egy befizetési szinten, a többi karakter nem is érdekel.
De úgy néz ki hogy itt sosem lesz béke, mindíg akad aki tovább nyújtózkodna mint a takarója engedi. Na hogy válaszoljak is a kérdésre. Nem szeretem, még csak nem is küldizek rajta, értelem szerűen nem is használom, max akkor ha nagy mennyiségű törmelékhez jutok, akkor is csak addig míg kívánt szintre nem jutnak a csatlósaim.
Dátum: 2017.01.23. 11:53:47
És aki megszerzi az övet hogy ne keljen eszenciát áldoznia a plusz körért? Az öv folyamatosan tartja a pluszt, esszenciából napi szinten tartani a bónuszt elég költséges csak gondolj bele, vagy számolj utánna.
Dátum: 2017.01.23. 10:41:50
Köszi az infót.
Dátum: 2017.01.23. 10:37:08
Sziasztok, érdekelne hogy, ha a szívósságom 60 és nyomok egy szívósság esszenciát (+40), majd úgy nevezek bajnokira, akkor megkapom bajnokin a plusz egy harci kört?
Dátum: 2017.01.12. 10:01:20
Nállad a pont.
Dátum: 2017.01.10. 20:28:48
Minden lánc pont olyan erős mint a leggyengébb láncszemje. A tömeg adta biztonságérzet néha csalóka. A természetes szelektáció áldás, nem átok.
Dátum: 2017.01.10. 19:50:13
Mint tudod, tudom miről beszélsz, mint szintén tudod, én is szenvedő alanya voltam az illető idéglenes tombolásának, azt is tudod már ha emlékszel hogy mi volt a véleményem. Az illetőre vagyis Green Devilre nem haragudtam és azóta sem haragszok rá. Mi kell ehhez? Nem más mint megfelelő nézőpont és türelem, meg persze figyelem. A harakirit mint egyetlen megoldást alkalmazni ilyen korán, nagy vétek, számos lehetőség van ezen kívül is, nem szólván arról hogy sokkal hasznosabbak is. Az hogy megtanulsz védekezni és ellenálni egy ekkora ellenfél ellen, azzal te magad válsz erősebbé, hisz ami nem öl meg az megerősít. Kivéve a medve, na az megöl. Küzdeni, küzdeni és küzdeni kell, biztosan tudod milyen az az ember akit gyerekként a széltől is óvtak. A kényelem elgyengít, a küzdelem megedz.
Dátum: 2017.01.09. 11:20:25
Értjük, a kérdés már csak az hogy smaragd szelence mekkora szinttől potyog?
Dátum: 2017.01.04. 11:48:37
Csak hogy volt jó néhány perc amikor az event nullázódott és nem volt ott az a bizonyos kiírás. Így nem akkora hiba szerintem azt hinni hogy elindult az event csak épp az a bizonyos ikon nem jelent meg még.
Dátum: 2017.01.03. 16:16:47
Nem gáz, a legjobbakkal is megesik.
Dátum: 2017.01.03. 15:44:18
Olvasni asszem még tudok, legalábbis az írás megyeget, szerintem a válaszaimnak van némi köze az írásaidhoz, így mondhatjuk az olvasás is megy. A hibát inkább a memóriámban keressük, nekem az rémlik hogy legutóbb mi vívtunk a hrc-vel, de lehet keverem. Amennyiben igen, akkor az ásszal keverem, veletek biztosan nem.
Dátum: 2017.01.03. 14:13:29
Akkor hogy van 8 pontjuk?
Dátum: 2017.01.03. 13:42:23
Hülyére vertétek a hrc-t az előző héten? Nekem ez sehogy se jön ki bocsi.
Dátum: 2017.01.03. 08:01:16
Nem akarok marhaságot írni, de ha jól emlékszem valahol az volt írva hogy 8-as karakter szinttől használható.
Dátum: 2017.01.03. 07:51:48
A làthatatlanság meg katakomba valóban nem lenne nagy plusz, mert azokat nem használom amúgy sem. A térkapu nem lenne annyira rossz, viszont én inkább verem bónuszban gondolkodnék ha már verem medál, vagy a szintet tolja ki, ami persze nem mindenkinek tetszik, vagy adjon szerintem plusz egy eh-t, de csak verem csatákban számítson.