Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.02.14. 16:49:53
Igen, esélyes hogy túlreagálom és az is igaz hogy tehettem volna többet is a fétisért. De az is mint írtad, túl van árazva, nem kérem én hogy vegyék le 120-ra, nem akarok én pénzt kiszedni miklósék zsebéből, a drágulást kompenzálják még egy vehető csomaggal és kész. Most azonnal meg is veszem a mait hogy lássa a bizalmat, de ha nem lesz lépés, akkor ez volt az utolsó húzásom. Miklós ne kerülgesse a forró kását itt nekem, mondja hogy lesz vagy nem lesz, ha nem tud dönteni akkor dobjon fel egy érmét és gatya. Ennyi a kérésem, legyen vagy ne legyen de "mondja ki".
Dátum: 2017.02.14. 16:25:22
Idézet: Mortal55 - 2017.02.10. 15:40:23
Szuper, remélem lesz 50 maszk napi ajánlatban, csúnyán beáraztátok ezt az új fétist, számit a nép egy ekkora csomagra, a 20-as csomagkarcsú lesz.


Mêg az üszre is ment üzenet hogy reagáljon rá, ezt pénteken, még válasz sem jött eddig. Ma ment a panasz a napi ajánlatra, reakció semmi. Idegbajos harci kutyába kell átmenni reakcióért?
Dátum: 2017.02.14. 16:19:47
Rendben, most viszonyítsuk egy másik mini eventhez, mennyi szerezhető és annak hanyad része az esetleges fétis ára, ezt első ízben. Majd elemezzük ki hogy egyébbként miért is drágább 40%-al ez a fétis a legtöbb fétisnél. Majd perdöntően állapítsuk meg hogy nincs igazam, avagy így jártam és nyugodtan húzzak a túróba. Most leszögezem, győzelem vagy halál. Legyen még egy ilyen napi ajánlat és befogtam a számat.
Kieg: avagy ne legyen és akkor végleg befogtam.
Dátum: 2017.02.14. 16:06:38
A probléma hogy nem lesz meg, kb 100 max lesz, meg a mai ajánlat ha megveszem azaz 120, ti pedig 140 re áraztátok csak úgy a fétist, egy olyan miniben amiben amúgy szelence is van ami miatt tavajról alígha marad, hát a csomagot nem vettem bevallom, mivel másnak már megvan így látszik hogy nem 100%-ot teljesítettem, befizetni sms-sel szoktam. Mond ki hogy az volt a cêl hogy csak az kapjon fétist elsőre aki száz százalékban teljesít és be is fejeztem a problémázást és a vu-t, már így is nagy befejezési izgalomban vagyok.
Dátum: 2017.02.14. 14:44:59
Ez nem sírás, csak rá szexelek az asztalra, hogy kell, nem ingyen kérem, fizetek érte. Tudtommal nincs országos hiány farsangi maszkból, ha mégis, oldják meg inportból, max ráteszik az árra a plussz költséget, nekem a kínai is megteszi.
Dátum: 2017.02.14. 13:58:00
Ez az, meg volt olyan hogy kétszer is lehetett 50 bigyót pl. Hópelyhet venni egy mini alatt. Vagy butítsák le az árat vagy rakjanak be mégegyszer huszat de erre még ma tegyenek ígéretet. Avagy megyek a katába és nézek más játékot.
Dátum: 2017.02.14. 13:37:54
Vicces kicsit hogy a te olvasatodban a 20 bigyó 40 kavicsért speciális. Ez sehol se speciális, ez alap, minden mini eventnél van, említésre sem méltó. A fekete pénteki,na az speciális volt. Meg mond meg mennyi őskövet költsek és mennyit legyek aktív a fétisért, vagy egye fene vonj le 200 őskövet és írd be a fétist, na megbeszéltük? Terveztem megint befizetést, pár gomnyomás, de akkor vigyem máshová? Nem érdekel más véleménye, fel vagyok háborodva, tetszik nem tetszik ez van. Nekem ne mond hogy nem fizetek, megmutassam milyen rendszeresen fizetek, vagy tudod de kevés? Meg téphetném itt a számat napestig. Az utóbbi hetekben lezárós időszakom van, a vu lenne a harmadik, lehet lesz is.
Dátum: 2017.02.14. 13:19:35
Értem, csak azt nem hogy mi ennek a mondandója, miért kellene ettől másképp éreznem magam? Gratula meg minden, de egyrészt köszönöm, de tudom miként lesz csatlós egy állat, a pontos idő sem érdekel, hogy mikor. Az hogy neked meglett, a problémámon, amivel nem vagyok egyedűl, továbbra sem segít. Rakhattak volna ki 50 maszkot, nemde? Nekem lenne fétisem, neked akár még néhány szelencéd, a behonak nagyobb bevétel. Láss csodát, mindenki nyer. Vélemény?
Dátum: 2017.02.14. 12:01:03
Á igen, az őskő költséget jól mondod, feltéve ha azt a 40-et nem számoltad bele ami a napi ajánlat, mert ugye nem vetted meg, a napi csomagot nem vettem meg, az ugye kiesik, az kb 20, máris letudva a hiány ami engem érint. Az én hibám hogy 50 maszkra számítottam 20 helyett, ez is jogos. Ugyan akkor nem mondhatja senki hogy nem próbáltam informálódni. Csak éppen az nem reagált aki kompetens ebben az ügyben (Miklós).
Dátum: 2017.02.14. 11:28:32
Akkor mégis csak ment el kő a mini eventre? Akkor meg nem mindegy hogy vettél e vagy nem? Nekem is pont egy maszkom volt, be is ismerem hogy nem minden feladatot csináltam meg. De ettől a kérdés hogy miként is teljesíted csütörtökig, esetleg több tucatszor megcsináltad a zabáltatósat, vagy rengeteged vadásztál és sok maszkot adott a láda? Ezek a részletek érdekelnek. A beígért speciális ajánlatnak mi köze a fétishez, lehet hogy a fétis maga különleges, egyeseknek még inponál az ára, de nekem valahogy ez az egész nem fér a pici fejembe.
Dátum: 2017.02.14. 11:09:56
Na ezzel én is kibékülnék és azonnal megvenném ezt a "speciális" napi ajánlatot, de így nem sok kedvem van, még mondhatni azt is hogy csak azért se.
Dátum: 2017.02.14. 10:57:19
"Ezenkívül számíthattok feb. 14-én speciális Valentin napi ajánlatra is."

Így is teljesen rendben van? Meg taníts mester, 0 maszkról 140 csütörtökig őskő nélkül, nekem őskővel 100 körül lesz, bevallom maradt ki feladat de gondolom kárpótolja az a köves feladat amit meg te ugyenem csináltál meg.
Dátum: 2017.02.14. 10:46:42
Kellene ide egy panaszkönyv. Lenne mit írni bele
Dátum: 2017.02.14. 09:59:13
Szerintem csak szimplán kiment a fejükből, akinek nincsen esze, legyen notesze.
Dátum: 2017.02.14. 09:25:46
Nyugalom, ment a panasz.
Dátum: 2017.02.14. 08:50:06
Á nekem aztán mindegy, csak annyi a bajom hogy kellene minimum 40 maszk, még az 50-et 100 kavicsért ajânlatot is megvenném, de így sok értelmét nem látom a dolognak. Gondolkodom rajta hogy panaszkodok kicsit az üsz-en, mondjuk még a pénteki üzenetemre se reagáltak, ha megtették volna most igencsak nem ez lenne a napi ajánlat.
Dátum: 2017.02.14. 08:32:45
Az eltorzultak miatt úgy is hamar kiderülne kik ellen játszatok, csak kicsit figyelni kell. Én még mindíg tartom hogy többet ártatok magatoknak vele mint használtok de a véleményem súlytalan, hiszen az szb annyi nekem mint a vadászat, csak egy le forrás.
Dátum: 2017.02.14. 07:24:23
"Ezenkívül számíthattok feb. 14-én speciális Valentin napi ajánlatra is."

20 maszkban mi a speciális? Ez mégcsak nem is elegendő, nem hogy még speciális.
Dátum: 2017.02.13. 09:44:25
Jár a pont.
Dátum: 2017.02.13. 09:34:37
Én meg úgy vagyok vele, hogy olyan mint a dohányzás, akinek igénye van rá csinálja. Se rá,se le nem beszélek senkit.