Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.02.23. 15:47:30
Mint Baraty írta, 10 játékosonként egy medál kerül kiosztásra, de minimum egy és max öt. Az új ligába kerül a legjobb 6 akkor az alap ligában könnyebb lesz medált szerezni, az újban nehezebb és kevesebben is kapnak. Nyugodj meg, nem lesz itt gond.
Dátum: 2017.02.23. 15:02:24
Ne vedd annyira elkönyvelhetőnek. 2000 csatlóserővel a második csatában kibuktam és az 5. helyezett meg 1200 csatlóserővel bír. Nem mellékesen lesznek új kategóriák is idővel, emiatt ha később is de lesz medálod.
Dátum: 2017.02.23. 14:57:37
Karakter neve Sebzés
1. Midgard a mészáros, az univerzum ura 11787
2. Lelketlen Leonárd a harcos 4550
3. balumaci a pók 8078
4. Sheran Úrnő a kegyetlen 3698
5. Vertigo 5275

Hidd csak el hogy nem sebzés szerint rangsorol, hanem az elért helyezés szerint, azaz ki mennyi küzdelet nyert. Az okozott sebzés az max másodlagos pontszámnak ha számít.
Dátum: 2017.02.23. 14:24:58
A kapott medál független az okozott sebzéstől.
Dátum: 2017.02.22. 16:06:34
Az asztrálkincs nyitogatásra legegyszerűbb szerintem egy kufárnál kapható relikvia, mondjuk 50 kőért, ha gomdoljátok, prémhez köthetitek a használatát. A neve legyen mondjuk "asztrális kezek". Ez megadná az egyszerre több nyitást de csak az asztrál kincsekre. Esetleg az is lehet hogy csak annyit ad hogy minden nyitással mondjuk tíz nyillik, de akkor ne prémhez kötött legyen, viszont cserébe ennek lehet több fokozata, drágább verzió többet nyit egy klikkre.
Dátum: 2017.02.20. 23:26:49
Becsapós kis feladvány, kérünk még sok ilyet, tetszik
Dátum: 2017.02.17. 19:19:14
Éjfélig
Dátum: 2017.02.17. 12:04:11
Igazad van, részben ez a maszk mizéria viselt meg, meg amúgy is volt valami a levegőben. Kűlső szemmel és csak ennyi infót tudva furának és értelmetlennek tűnhetett amit leműveltem ezért a fránya 20 maszkért. De igazából kicsit komolyabb hozadéka volt ennek, csak ez hosszú sztori lenne.
Dátum: 2017.02.17. 08:51:36
Köszönöm a maszkos ajánlat megismétlését.
Dátum: 2017.02.16. 23:39:08
Lenne egy kérdésem hozzátok. Ti hogy éltétek meg a végzeturat még az elején pussz mit láttatok benne és hogy élitek meg most, mit láttok benne most? Ha kérdezek, nem árt ha lelkesítésképpen elsőnek válaszolok. Nem ma kezdtem, 16-17 éves lehettem mikor az első karakterem lett. 14-15 évesen kaptam rá a szerepjátékokra, így élt még bennem a láz. A végzetúr tetszett, nagyon is. Teljesen bele éltem magam a végzetúr létbe, maga a vadászat is élmény volt, szinte magam előtt láttam az elejtett állatot és a belőle kiáramló lélekenergiát. Ekkor még az volt nekem a szerepjáték, aminek igazán lennie kellene, betekintés, egy morzsa egy másik élet felé. Mára ez szinte megszűnt, nem a mostani képét okolom a játéknak, lehet csak kinőttem. Mára a vu számok és képletek halmaza. Jelenleg ez az egyetlen szerepjáték ahol aktív vagyok, pedig sok helyen jártam. Mára már olyan nekem a vu mint egy gyermekkori játékom ami még megvan és bár már nem okoz olyan örömet, kidobni nincs szivem, hiszen a gyermekkorom egy fontos része volt. Probálok újra az a gyerek lenni, azokat az érzéseket előszedni, de ez már sosem lesz a régi. Már felnőttem, beszippantott és megrontott a pénz világa. Ezt elfogadom így......
Dátum: 2017.02.15. 14:57:05
Szerintem rosszúl látod, ennek és mint minden hasonló szolgáltatásnak az alapja az hogy időt vehetsz pénzért, ezek a játékok mind mind a türelmetlen és idő szegény emberekre épít. Az időddel részben kompenzálhatod, de versenyt fel nem vehetsz, már az inspiráció is nagy vitaforrás, pedig ingyen van. Vérre megyek egy "apró" de számomra fontos dologért, itt rágom a kefét, vitatkozok, szerintet könnyebb út remében teszem? Beismertem hogy komolyabban kellett volna vennem a feladatokat, 50-re számítottam 20-as lett. Felkaptam a vizet csúnyán, ez is igaz, haragomban mondtam hogy befejezem, de ha kimontam betartom. A sírás nállam nem itt kezdődik, egyszerű kérésnek indult, elszaladt a ló. Ecetera ecetera, a lényeg hogy beismerem hogy hibáztam, miklós dönt hogy megyek vagy maradok.

Kieg: sokadjára kiemelem, mégegy 20-as ajánlatot tegyenek be, nem kérek ingyen maszkot, nem kérem hogy legyen olcsóbb a fétis. Ha azért lett csak 20-as a csomag mert sokalták az 50-et mert nem akarták senkire se rákényszeríteni, akkor egyszerű a képlet, két 20-as kell.
Dátum: 2017.02.15. 12:40:36
Miklós, már pénteken írtam, rendezhettük volna privátban, reació semmi, a napok telnek, a hangulat feszül, haladás nincs, anem hivatalos magyar hangjaiddal vitatkozok, veled haladás nincs. Még szép hogy kiabálok, akkor talán meghallod. Ha ez troll dolog, vagy blöffnek hiszed, akkor jelentsd ki hogy nem ítéled jogosnak a problémámat, ne is akarjalak győzködni, ha trollkodás vagy blöff, akkor semmi veszíteni valód nincs, ha nem az akkor meg ez van. Ne terroristának nézz, hanem elégedetlen kuncsaftnak. Mérlegelj, mennyi bevételt hozok, mennyi extra munkát jelentek, ha jobb ha távozok akkor tudod mit kell tenni. Csak nyerhetsz ezek szerint. Egyszerű ügy, hagytad elburjánzani. Ezúton is elnézést a hangvételért, úgy éreztem ennek van eredménye, lehet hibáztam. Most ott tartunk hogy lehet szó még egy csomagról, zárjuk le most. Lesz vagy nem lesz, ha nem lesz (nem fenyegetés) akkor befejeztem, kimondtam és megteszem, minden maradandó harag nélkül.
Dátum: 2017.02.15. 09:51:59
Térjünk vissza az alapokhoz. Túlárazott a fétis, kezdetben és időben kértem, sajnos már követelem a nagyobb ajánlatot vagy a kicsi megismétlését. Minden más csak máz.
Dátum: 2017.02.15. 09:44:41
Szépen keveredünk el, nem hiszem hogy az enyémtől megy, mondtam is hogy mi vagyunk a főnökök, vagyis lennénk. De igaz, az ember szolgalelkű, inkább kerüli a konfliktust, de azt se felejtsd el hogy kik az igazi mozgató erő. Felhasználó nélkül semmit sem ér a termék, terméo nélkül a felhasználó keres másik terméket és kész. Amúgy az is megfordult a fejemben hogy hagyom, maradok és minden panasz esetén én leszek az első aki benyögi hogy "bár lehet igazad van de így jártál, engedd el", sok munkát megspórolva miklóséknak, persze ingyen kapják hogy ne élhesenek főnöki jogukkal.
Dátum: 2017.02.15. 09:35:01
Igazad van, neked jó itt, úgy ugrálhatsz ahogy miklós fügyül, mennyivel jobb is az
Dátum: 2017.02.15. 09:28:26
Látod itt a gond, megfordulnak a szerepek. Itt a játékos az alkalmazott, miklós a főnök. Pedig igazából ő a mi alkalmazottunk, mi adjuk a fizetését, ki többet ki kevesebbet, akkor kinek is kellene dirigálnia? Nem terrorista vagyok, ők nem fizetnek semmit a terrorizált országnak, én a "főnöki" jogommal élek. Mint alkalmazott, valamit elrontott, ezt nem hajlandó rendesen helyre hozni, ezért felmondok neki, végkielégítésről ne is álmodjon. Na de ez mind csak máz. Te is beismered hogy nem volt korrekt, ezt érezhetően korrigálja, vagy ne tegye, lassan tényleg mindegy. Az biztos hogy benyelni és tovább mosolyogva vu-zni nem fogok. Tudom itt ez a szokás, de én felhagyok vele.
Dátum: 2017.02.15. 08:46:34
Ez nem fenyegetőzés ez tény, megmondtam, a válasz mindegy, csak legyen, miklós emberelje meg magát és adjon egy egy mondatos konkrét választ. Sokat kérek?

Kieg: a te meglátásod korrekt, "nem teljesítjük a követeléseidet, nem akarunk precedenst teremteni a dologra" na ez egy egyenes válasz, miért nem sok ilyet látok a pirosaktól?
Dátum: 2017.02.15. 08:27:19
Hogy ne vesszen el a sülyesztőben a téma, még mindíg várom Miklós válaszát, de csak estig. Addig hogy teljen az idő, kinézek magamnak valami új játékot, biztos ami biztos.
Dátum: 2017.02.14. 20:06:21
Ha minden igaz április elején a tavaszi vásár.
Dátum: 2017.02.14. 17:30:53
Igen tudom de azt is hogy azzal is lehet, vagy lehet hogy nem lesz meg. Nem fogok rajta napokig stresszelni. Ha elkezdtem, végig viszem ezt, bármi legyen a vége, nem számít kinek hogy lett meg vagy hogy nem.