Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.03.30. 19:10:20
Ezt benéztem, jó nagy marhasâgokat írok
Dátum: 2017.03.30. 17:19:46
Nem, mivel minden sorozat ugye a fegyverrel kezdődik és nem a vértel, 64 szintel zárul az első 16-os pakk, ekkor kell egy kettes ugrás, azaz az ez utáni 4 felszerelés (fegyver, vari, pajzs és vért) ára 2-t ugrik, majd újra szettenként csak egyet, amikor is az ez utáni (mármint az első 16 szettnyi után még 16 szett egyet-egyet ugrik) 17. szett megint 2-es ugrású lesz, utánna 16 szettig megint egy. Ott szerintem mindnek 18 arany fókuszba kellene kerülni, ha mégsem, akkor én értettem félre a rendszert. Mernék rá azért fogadni hogy a vari ár lett rosszul írva.

Kieg: szett=azok a felszerelések (fegyver, vari, pajzs, vért) amiknek megegyezik az ára.
Dátum: 2017.03.30. 16:13:46
Igencsak hibásan lett megadva a 66-os varázslat ára, már annak is 18-nak kellene lennie.
Dátum: 2017.03.30. 15:10:26
Miklós, szét nerfeltétek a kincskeresést, nekem elhiheted, már közel sem lehet hatékonyan fejleszteni és ez egyre csak rosszabb lesz, 940 körül a kincskeresésem, ez 100 csp-re kb 470 kincs, ebből kb 280 a kheszon, azaz napi 140 kheszon jön. Ne momd hogy kicsi a kincskeresésem mert 119-es szinten szerintem nem az, hozzá piszka nélkül több is lenne. Na de a lényeg, szerinted így helyes az elgondolásotok, szerinted így lehet aggódni hogy nincs mire költeni? Nem mellékesen, azt mondtátok hogy ne aggódjunk a sok kheszon miatt, kelleni fog minden mennyiségben.

Kieg: 100 vadászatra (460 kincs) következő tárgyak(at) találtad: 322 kheszon törmelék, 20 sárga mytokronit, 14 kék mytokronit, 18 narancs mytokronit, 18 Csatlóskristály, 18 szürke mytokronit, 15 vörös mytokronit, 10 Asztrálszilánk, 10 zöld mytokronit, 14 fehér mytokronit, asztrális kő
Dátum: 2017.03.30. 13:40:00
Szuper, már akartam is kérdezni hogy sikerült e intézni valamit .
Dátum: 2017.03.30. 13:37:59
Nem, de ezt írja is, csak a vadászatra, semmi más csp költési lehetőségre nem hat.
Dátum: 2017.03.29. 13:35:18
Vitathatatlan tény, ezt kihasználhatod arra hogy érvelhess a károd csökkentéséért, azaz elveszik a kódexet és vissza a 100 kavics, a tollat és a familliárist alíg ha térítik vissza, pláne ha a kódex berakása előtt már volt a tollad és a kis szintű familiárisod. De ha a kódex már aktív volt, talán, ismétlem talán vissza csinálnak mindent. Ez már a vezetőség hangulatán múlik.
Dátum: 2017.03.29. 13:28:24
99,99% hogy csak egyszer, indoklásom az hogy azért mert több is vehető egyszerre és a típusa egyébb és nem relikvia, de a leírás is sokat elárul: "Az állatod képére kattintva használhatod. Ekkor ezt az állatot (akár familiárist is) átváltoztathatsz egy olyan familiárissá, amit még nem birtokolsz. Az állatod minden jellemzője (szint, felszerelés) megmarad, de a neve, képe, és képessége a familiárisé lesz. (Normál állatot csak akkor lehet átalakítani, ha van szabad familiárishelyed)"

Itt az előző problémádra is van válasz, csak olyanra változtathatsz állatot vagy familiárist ami még nincs bírtokodban.
Dátum: 2017.03.29. 13:01:20
Ácsi, te értetted félre, te mutasd meg hol írták azt hogy a már meglévő familliárist is rá lehet rakni egy nagyobb állatra. Figyi, ne én bizonyítgassak már úgy hogy nekem aztán édes mindegy, neked van benne károd, én csak vélemény mondok kijelentve hogy lehet én tudom rosszúl. Ez olyan mint ha bepereled a mikrosütő gyártóját mert megdöglött a macskád mikor benne akartad megszárítani. Ugye mi az már hogy nem írják rá hogy arra nem alkalmas a termék. Még egyszer mondom, ne nekem keljen már magyarászkodni hogy hol hibáztál, nem is tisztem, nem is fizetnek érte, erre ott az üsz.
Dátum: 2017.03.28. 18:28:13
Részben megértem a felháborodásod, de amire neked kell, arról szó sem volt szerintem, ha tévedek akkor javíts ki és irâny az üsz. Tudtommal arra jó, hogy vagy egy meglévő familliárist lecserélj egy olyanra ami nincs éppen, de a bónusza jobban tetszik, vagy arra hogy egy meglévő magas szintű állatból csinálj familliárist. Nem emlékszek olyan igéretre hogy arra is jó hogy a meglévő alacson szintű familliárisoddal átvehess egy magasabb szintű állatod szintjeit. Ha nekem van igazam, akkor nem félre lettél tájéloztatva, hanem félre értetted a tájékoztatást.
Dátum: 2017.03.28. 09:41:07
Igény az éppen lenne, mindíg jól jön a tárazható erőforrás. Megvalósítás viszont szerény vényeményem szerint nem lesz.
Dátum: 2017.03.27. 08:06:23
Á köszi, ezt nem tudtam, akkor nem kell eröltetni a fa építését.
Dátum: 2017.03.26. 23:08:53
"Gratulálok, a 119. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk, +1 kritikus ütés, +1 kritikus varázslat, Kisebb vadászzsákmány, Platina"

A kérdésem az lenne, ha az építési átlagom bőven megvan és a fa szintje 12, akkor nem kevés ez a kapott bónusz?
Dátum: 2017.03.20. 12:46:13
Nem kell magyaráznod a lassítás működését, értem én. De azt be kell lásd, annak nincs értelme hogy én hasznâlom mondjuk 250 szinten keresztűl de más meg aki éppen lemarad róla az meg mondjuk csak 12 szinten keresztül mert végre rá jutotta sor. Akkor szerinted örüljön? Az a pár szint már pont nem oszt mem szoroz, nem mellékesen a le/tp szolgatás a szinkorlát elérése után semmit sem fog számítani, ott már csak a le/erőforrás a lényeg. V6-ra vissza térve, nincs nagy verseny a lassításért.

Kieg: mire felérnél Off szintjére? Meglehet, de pont a szintkorlát miatt még ha meg is próbálnád, akkor sem lennél kihívás neki mikor ütőtávba kerültök.
Dátum: 2017.03.20. 11:14:12
A v1 és 2 szerintem össze vonható, a 3 ebbe szerintem nem kifejezetten illik bele, v5 a 6-al szintén játszhat. Nekem nincs kifogásom ellene, még úgy sem hogy buknám a lassítást.
Dátum: 2017.03.18. 12:26:43
Nekem ez úgy tűnik, mintha szexelni is akarnál és szűznek is akarnál maradni. Ha bent van az se jó, ha kiveszi az se, valamit illene választani.
Dátum: 2017.03.18. 00:57:21
Mikênt lövöd be hogy mindenki egyformán részesüljön a toplassításból? Teszem azt, én lehet 250 szinten keresztül átlag 1.9-es toplassítást élveztem más meg mondjuk csak 20 szinten keresztül. Csak mert ez simán lehetséges.
Dátum: 2017.03.17. 23:49:34
A top lassítás meg lesz szüntetve amikor is bekerül a 300-as szintkorlát, ami azt eredményezi hogy idővel a folyamatosan top lassított karakterek előnye lekopik.
Dátum: 2017.03.17. 20:18:42
Egyszer valaki nem ezt írta, hanem hogy a v6-ról csak nagyra nőtt lufik kerülhetnek ki akik könnyen kidullanhatnak. Akkor végülis melyik az igaz?
Dátum: 2017.03.16. 11:27:30
Jaja, mint a viccben. "Egy bizonyos vallás" két hírdetője becsönget egy házhoz, ajtót is nyitnak nekik majd bele is kezdenek.
- Jó napot kívánok, lenne igy kis ideje beszélni Jézusról?
-igen persze. Mondja a lakó.
Erre az az egyik térítő a másiknak:
- Rendben de most mi is a teendőnk?
Erre a másik:
- Nem tudom, eddig még sose jutottunk el.