Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.04.09. 18:15:37
Mivel inkább az a lényeg hogy mennyit fizetsz, így az hogy sokkal magasabb a szintje az ezred rangú tényező.
Dátum: 2017.04.09. 10:55:57
Kipróbáltam, nem számít.
Dátum: 2017.04.08. 12:52:00
Na ez megint probléma, mármint ha azért nem adnak pp ital ajánlatot mert a verem adja ezerrel, mert hogy nekem egy darabot sem ad, ezek szerint csak magas szinten adja. De mivel látom hogy neked is megfelelne, ezt megszavaztuk, legyen az egyik ajánlat pp ital. A mito csomagra meg akkor ha jól látom inkább kék mito csomag legyen mint szürke, de barna csomagnak is sokan örülnének.
Dátum: 2017.04.08. 12:31:41
De komolyan gondoltam, átlag 65 körül van a szürke 16 csatlóson és még ez is bőven kitart, lassan egy éve csak csatlóskristályokat váltok szilánkból. Szerintem te nem gondolod komolyan, ha az én 2400 szürkém kevés, akkor mekkora csomagnak látnád hasznát, 10000 darabosnak? Annyi kétlem hogy lesz, 300 inkább, talán 500-as, ha 800-as akkor már anem létező kalapomat is megemelem. Csak arra akarok rátérni hogy a különleges ajánlatok korlátozott napig tartanak, akkor meg olyanok legyenek benne amik valóban széles körben fontosak.
Dátum: 2017.04.08. 00:02:36
Én nem tartom fontos tételnek a szürkét, megfelelő szakival elég hamar haszontalanná válik a szürke mito, most is van nekem 2440, bár rátehetném a csatlósokra de minek? Manapság az egyik legkönnyebben szedhető mito. De rendben, ha igény van rá akkor tessék, de én hasznosabbat is el tudnék képzelni helyete.
Dátum: 2017.04.07. 17:05:01
Erre had idézzem Mucsi Zoltánt (sofőr) az Argó című filmből, "F.szom nem kéne?"
Dátum: 2017.04.07. 12:47:28
Figyeljetek a beho szemére és a költés számlálóra hogy az előző használat törölve legyen, ezt sűrűn elfelejtitek.
Dátum: 2017.04.04. 23:25:40
Ja vagy úgy. Igen, létjogosultsága is van. Tartalékolható le, templomi feladathoz is jó, asszem sajtoláshoz és elfogáshoz is számít. Bizonyos minievent feladatokhoz is jó, ha keveset vadászik az ember akkor kifejezetten jó, hiszen esszenciázni is biztosít vágóállatot. Szerény személyem szerint népszerűbb mint a kútgerjesztő.
Dátum: 2017.04.04. 18:01:14
Igen "vagy tévedsz". A legtöbb talizmán nem vadászatból jön, vagyis nem is igazán rémlik hogy jön e vadászatból bármikor is. Főleg a veremből jön, ami meg inkább ér portyát mint vadászatot.
Dátum: 2017.04.03. 23:44:15
Az én módszerem hogy megnyitom a kristály szövi taglistáját, tulpoti szerint rendezem majd lentről fölfelé plazmával kihívásostatom őket, általában 10 perc a templomos feladat vele meg a szöviküldi is vihető. Többnyire 10/9 kristályhordás kihívható.
Dátum: 2017.04.03. 15:06:31
Ez nehéz kérdés, pláne hogy elég tág fogalom hogy mi számít aktív világnak. Az 1-es vagy 2-es vilâg lehet aktívabb de jobban szét van húzva szintben, így lehet alacsonyabb szinten kevesebb az aktív. Inkább javasolnám az 5-ös vagy 6-os világot. Fiatalabbak és inspiráció is van, könnyebben juthatsz aktívabb közegbe. Ezek közül meg a játék stílusod fügvényében válassz, ha szeretsz portyára optimalizálni akkor a v5, ha nem fontos akkor v6.
Dátum: 2017.03.31. 16:00:56
Ez attól függ hogy hány darabra, egy asztrálkő 10 őskő mint az arany fókusz, akkor minimum egy az egyben mehetne, vagy 1000 kheszonra. Ez simán mehetne de nem fog, ha jóslatokba kellene bocsájtkoznom, akkor 1 asztrál kőért 250 keszont ha adnának. Már asztrál követ sem olyan könnyű találni.
Dátum: 2017.03.31. 13:59:24
Nem gond, viszonylag jó a memóriám ilyen téren, megfigyelem a fórumot, így tudok régen kitárgyalt témákban segíteni és szivesen teszem
Dátum: 2017.03.31. 13:30:48
Pontos számot nem tudok mondani, ha alaposan utánna néznék, akkor is csak megközelítő értéket mondhatnék. Attól függ hogy pontosan mikor is lett az új csomag, akkor mennyi volt a kincskeresésem és most mennyi, ezt átlagolni és akkor kb megvan hogy napi mennyi kincsem jött. Majd venni a kezdő 20% kheszon talâlási esély a mostani már inkább 70%-ot, mondjuk hogy akkor az össz kincs 40%-a kheszon volt. Rá mondhatjuk hogy átlag 220 kincs jutott minden napra (minimum). Átlagosan 88 kheszon naponta de legyen 90. Ahány napja be lett vezetve a kheszon, kb annyiszor 90-et szereztem szerintem. Ez csak öszecsapott saccolt kalkuláció, de pontosabb számmal nem szolgálhatok, de simán lehet több is, kevesebb nem hiszem.

Kieg: úgy néz ki hogy 296 napja lehet kheszont találni, akkor 26000+ a talált törmelékek mennyisége.
Dátum: 2017.03.31. 12:54:20
De lehúzás, ugyanakkor ki lett tárgyalva hogy a konvertel eleve egy zsákutca, azokat a kék mitoidat amit most konvartálsz, idővel vissza fogod sírni. Ezt veheted biztosra, nem az a kérdés hogy megtörténik e, hanem hogy mikor.
Dátum: 2017.03.31. 12:47:41
Tisztában vagyok vele hogy nem azért lett berakva hogy azt nerfelje, de attól be kell látnod hogy akaratlanul de nerf lett. Ha eszetek ágában sem volt ez, nem ezvolt a cél, akkor ez egy tervezési hiba, amit illene orvosolni. Ez nem nagy művészet, egyszerűen külön kell kezelni a kheszont a kincsekben, azaz található valami kincs és kezdetben 20% esélyel mellette egy kheszon is, a százalék nőne persze ugyan úgy, de a kheszon a kincsben mint plusz elem legyen, ne kiszorító tényező. Várom persze az ellenérvedet.

Kieg: Ment üsz-en üzenetben neked címezve, folytassuk inkább ott.
Dátum: 2017.03.31. 09:59:36
Persze hogy ismerem, de akkor is nekem van igazam, a kheszon árhoz képest olcsó, pláne hogy a játékban semmit nem kell (szinte) tenni érte. Felnyomod a csatlósok szintjét majd fizetsz, lám szinte azonnal kész a behozhatatlan előny. Teszem azt veszel 350 követ, kiégettből még annyi az 700, azaz legalább 70000 kheszonnyi, vagy több ha akciós kheszon csomagokat veszel, demaradjuk a 70000-nél. Az én kheszon gyűjtési intenzitásommal majd esetleg másfél év alatt lesz annyi kheszonom, jelzem, a szintemhez képest szerimtem jól szerzem. Na szóval, 5000 forinton veszel másfél év előnyt, szerintem nem drága. Jó példa az én csatlós erőm vs spellé, több követ költött, de én biztosan több kheszont, nekem kb 2200 a csatlós erőm, neki 3200 kb. Ezt a mocsok drága felszerelést valamiért csak megveszik páran, ha meg megveszik, akkor caak nem túl drága. Nekem ez kicsit olyan mintha sportkocsit vennék és nyavajognék hogy jajj de drága, a jobb meg még drágább, szegény fejem
Dátum: 2017.03.31. 09:36:06
Én azt vallom hogy nem drága az őskő része, inkább túl olcsó. Nincs meg a rendes arány az ősköves és a kheszonozás között. Egy vicc hogy egyszer nem lesz mire költeni a kheszont sok millió elköltésére van lehetőség.
Dátum: 2017.03.30. 21:33:26
Minimum egy medált osztanak ki és még egyet 10 nevezőnként, így magasabb kategóriákban egyre nehezebb medált szerezni.
Dátum: 2017.03.30. 21:31:43
Azt ne felejtsd el hogy az a 720 őskő círka 40-el növeli a csatlós bónuszodat.