Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2018.06.23. 10:07:35
Sehol, elfelejtették berakni.
Dátum: 2018.06.14. 15:57:11
Esetleg kheszon törmeléket vagy dináriumot is rakhatnál be.
Dátum: 2018.06.01. 11:10:46
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül.
Dátum: 2018.05.25. 15:12:05
Az első opció hozadéka hogy nem lesz nagy kihívás, de bárki végig csinálhatja, a második lehetőségben meg megoldhatóak a folyamatosan erősödő szörnyek, de egy bizonyos karakter szint/erő alatt megakadhat a játékos. A kérdés hogy mi a cél, mindenkinek teljesíthető legyen vagy csak egy rétegnek.
Dátum: 2018.05.23. 15:16:14
Szint: 112
Tulajdonságösszeg: 3515 (3749)
Állat nincs berakva, a normál szörnyek nem okoznak gondot a veremben, de majd tesztelem jobban beöltözve és állattal a démonokat, ha nem okoznak nagyobb gondot akkor nem a szörnyek erejében van a hiba, ez nem egy szarrá fizetett karakter és még csak jól sincs csinálva, figyelembe véve hogy egy ezer éve off karakter.

Kieg: Egy barátom szintén 112-es szinten tulajdonságösszeg: 4052 (5009). Nem nagyon fizet, évente max 5000-ret és nem panaszkodik a veremre.

Kieg 2: Teszteltem az elsőnek említett átlag alatti karakterrel ami még a játék elején minimum átlagos volt és nem okozott problémát egyik démon vagy fő szörny sem.
Dátum: 2018.05.23. 12:45:26
Az ellenfelek ereje mitől függ, "hasatokra ütve lövitek be", esetleg az adott szinten mozgó karakterek erejétől függ, vagy valami komoly egyenletet használtok, vagy az adott szint epikusának erejével bírnak majd?
Dátum: 2018.05.19. 14:41:42
Vannak a napi feladatok, ezek minden nap egyszer teljesíthetőek, a legtöbb ilyen. Vannak a napi többször teljesíthetőek, ebből max 1 van eventenként, ha van. Végül vannak a több nap alatt teljesíthető de összesen csak egyszer eventenként feladatok, ez is olyan ritka mint a napi többször csinálható feladatok.
Dátum: 2018.05.19. 13:08:35
Hát csak körülbelül 50 alkalommal nyomtam le azt a feladatot a kb 3 nap alatt. A te bajod ha nem hiszed el. Tudom nehéz lehet az mikor körülötted mindenki hülye és csak te vagy helikopter.
Dátum: 2018.05.19. 11:25:45
Ha jól értelmezem a bajodat, márpedig szerintem igen, akkor hatalmas tévedésben vagy. Igen is vannak akár napi többször lenyomható feladatok, nem sok de van. A mostani miniben is volt egy ilyen feladat, ez pedig a sajtolj vagy zabáltass 3 állatot, ott is volt hogy többször teljesíthető. Ez nem keverendő azzal amikor valóban buggos lett az a feladat mikor ölj 1 térkapus ellenfelet és kaptál egy apró tk stimet.
Dátum: 2018.05.11. 15:34:33
Sajnálom de nem jár vissza, már csak azért sem mert a szerencse növekedést már megkaptad érte, a szerencse tulajdonság amúgy is hasznos, számít a harcban és a vadásztban is, a későbbiekben pedig a térkapunál is.
Dátum: 2018.05.05. 17:06:56
A jelenleg működő játékelemek lehetőségeit figyelembe véve, nincs ok arra hogy vf-es legyen az ember. Ott van például a havi kárhozat verem, ugyan annyi tp egy verem de egy eh-s több csata le-t tud elhozni. Az eh-val ott a hasznos vadászat af ami csökkenti a vf-es vadászat előnyét. A vf-es térkapuzás adta le bevétel töredéke a karakter tényleges bevételének, ezt egy eszenciával letolt k. verem simán ellensúlyozza egy eh-snak. Egy eh-s a szinteden eszencia és esemény pont hiányában is el tud hozni 6600 körüli le-t egy szb csatából. Az eh-val is lehet nagyon lassan szintezni, fel lehet adni a vadászatot, vagy hogy kevesebb tp jöjjön de mégis legyen asztrális kincs és ektoplazma, lehet láthatatlanul is vadászni, a láthatatlanság ezekre nincs hatással, vagyis az asztrálisra garantáltan nincs. Ebben az esetben még esemény pont is jön ami a készlet erejéig 10000 környékére növeli az szb csata jutalmát, nem számítva az eh esszenciát. A vf megduplázza a vadászatra kapott le/tp arányt, de az eh is javít 40%-ot és az szb le/tp arányát akár megsokszorozza, pl. Te nyerted a csatát, jutalmad 18187 lélekenergia és 44 TP, ez esemény pont és esszencia segítségével, 174 megám van, így még csak nem is maxos a hatás. Egy semmit sem vadászó eh-snak manapság a mega esszencia halmozásról és az állat elfogásról sem kell lemondania, hála a szörnytalizmánnak és a smaragd szelencének, ráadásul a kárhozat verem bevezetése óta ezekhez szép számmal hozzáférhetőek lettek. Bátran kijelenthetem, hogy a vf-nek teljesen leáldozott, az eh jobb lassú és gyors játékstílusban egyaránt.
Dátum: 2018.05.05. 16:29:19
Akkor ne kapcsold ki, de ne is törődj a dologgal. Gyakorlatilag semmi károd nincs a dologból, olyan mint ha zavarna hogy nő a cigi ára, pedig nem is dohányzol.
Dátum: 2018.05.05. 14:57:00
Már működnek az automatikusan teljesülő templom feladatok, most nyitottam templomot és rendben van.
Dátum: 2018.05.05. 14:52:59
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Nem terveztem vf-es lenni, a v6-on nincs is rá mód, csak szimplán vizsgálódtam, jól jöhet még egyszer ez az infó.
Dátum: 2018.05.04. 16:22:52
Köszönöm, tökéletes.
Dátum: 2018.05.04. 15:31:50
Köszönöm de kifejezetten egy vf-es csata érdekel, az eh-sal tisztában vagyok. Mindent egybe akarok venni hogy lássam azt hogy aki vf-es, az joggal csinálja e vagy csak egy elavult funkcióval szivatja magát a tudta nélkül. A vf-t akarom összehasonlítani a nem vadászó eh-sal az aktuális lehetőségek függvényében. Például én esszenciával megfejelve 12000 le-t elhozok ha nincs is esemény pontom.
Dátum: 2018.05.04. 14:25:43
Egy vf-es 135-140 szintű játékost szeretnék megkérdezni, hogy mennyi le-t szerez szb csatából? Semmi komoly ügy, csak szimpla önszorgalomból vizsgálom a visszafogott fejlődés szaki létjogosultságát.
Dátum: 2018.05.04. 10:52:12
Nem felezi, viszont ugyan annyi le jön mint ugyan annyi eh-val.
Dátum: 2018.04.28. 21:16:22
Valami lószín szaki segítsen már ki hogy milyen színű a fehér ló ha olyan lószín nincs hogy fehér.

Azóta kinyomoztam. Nincs olyan hogy fehér ló, csak albínó. Évekig rosszul tudtam és a szőke herceg nem fehér lovon érkezik hanem albínón, a Fehérlófia is helyesen Albinólófia.
Dátum: 2018.04.27. 15:27:24
6 dekrétum ment el, a fele is elég lett volna csak lusta voltam 2-3 feladat-nál 10 óra erős fizikai munka után. A kulcs a felkészülésben rejlik.