Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2018.10.29. 09:19:40
Havonta 1 szintlépéssel legalább 20 évig nem lesz gondod a magasabb szintűekkel.
Dátum: 2018.10.15. 21:30:03
Eléggé elértéktelenedett az a relikvia és még csak nem is elérhető minden szerveren. Nem beszélve arról hogy semmi sem indokolja a használatát, túl keveset ad és túl sokat vesz el.
Dátum: 2018.10.15. 11:08:48
A csatában összesen 28451 sebzést okoztál, és 126198 sebzést kaptál.
17 szintel van fölöttem és most szereztem 185-öt mindenre és ő még nem vette át a jutalmát. A varim csak egyet sebzett. Igaz hogy én az ő szintjén is gyengébb leszek mint most ő, de nem is 65 szint van közöttünk.
Dátum: 2018.10.15. 09:31:45
Plazmával csapj le pár 250-est akár az izmosabbjait és nézd meg mennyit ütnek varival rád.
Dátum: 2018.10.14. 23:53:19
Semmit sem érne a +16 mindenre egy 65 szintel erősebb ellen, a sebzés bónusz meg pláne, szinte el sem találná, a varival is max 1-et sebezne. 65 szint rengeteget jelent.
Dátum: 2018.10.14. 21:29:29
A szintmaximummal is jön tp, új szintfeladtok, szintlépés és ezáltal tudásfa jutalom. Azaz a szintkorlát után is van szintlépés csak máshogy néz ki a karaktered szintje, de ezt írta is Miklós. Ez egy olyan fából vaskarika ötlet volt, amiről szerintem nem véletlenül hallgatnak. Egyetlen értelme cak annyi lenne hogy 300-tól megszűnne a szintkorlát portyában és a régebb óta 300-asok verhetnék a frissebben 300-asokat. Cserébe nem kellene a le tp arányt számolgatni meg egy adott szinten toporogni és nem használni azokat a funkciókat ami rontja a kívánt le/tp arányt. Ja meg akkor megszűntetnék a toplassítást.
Dátum: 2018.10.14. 15:43:45
Lehet hogy nem hiba de azért leírom, az 51% bónusz sebzés epikus szörny ellen gyűrűmnek gyakorlatilag semmi hatása, ugyan annyi sebzés jön össze vele mint nélküle.
Dátum: 2018.10.13. 20:44:24
A PayPal befizetési módot tudom ajánlani, nekem eddig még nem volt rá panaszom, pedig már párszor használtam.
Dátum: 2018.10.12. 22:56:17
Milyen mozgásformára nem képes a strucc?
* Nem tud repülni
Nem tud rúgni
Nem tud futni
Nem tud fészket rakni

Fészek rakás mint mozgásforma, látom is magam előtt, hogy két haver beszélget. Te milyen mozgásformát végzel? Minden reggel futok, és te? Á, és fészket szoktam rakni, kicsit nehéz de legalább jól átmozgat.
Dátum: 2018.10.12. 22:39:21
Hát ha minden kérdést ami köszönőviszonyban sincs az általános műveltséggel, ide kerülne, akkor naponta tucatszám jönnének ide a kérdések.
Dátum: 2018.10.12. 13:12:23
1. Ha legalább annyi energiát szánsz Miklósék meggyőzésére és a fórum követésére mint én és nem csak párnaponta ugrasz be panaszkodni, akkor talán megértesz.
2. Az egyedül a te bajod ha nem érdekel mit írok egy nyílvános fórumra, de ha annyira nem érdekelne nem is válaszolnál, vajon miért nem foglalkozik veled már más fórumozó?
3. Ez igaz, de ami téged zavar, az nem biztos hogy mást is és nem fognak a két szép szemedért leprogramozni valamit ami egy forintot sem hoz de legalább csak egyvalakinek van rá igénye.
4. Ez nem vélemény, hanem tény és tapasztalat, ennél egyszerűbb és fontosabb ötlet is landolt már sűjesztőben.
5. Igen volt olyan amit igen, de sokkal többet nem.
6. Nem a fórum sírás hozta az eredményt elhiheted, menj sírni az üsz-re vagy találkozóra.
7. Én is sokat vagyok telóról, tisztában vagyok vele hogy mennyire nem tabletre és telóra optimalizált ez a játék, de ne feledd hogy 10 éves a játék és még mindíg elég sok a pc felhasználó, nem optimalizálnak telóra míg nem eléggé indokolt, sajnos te egymagad nem vagy elég indok.
8. Neked van bajod ezzel, mert te úgy akarod megnézni amire nincs mód és sírsz érte hogy legyen, de hiába.
9. Akkor meg az üsz-re írj vagy egy találkozón szólalj fel. Ide max azt írja miklós hogy felírta a 25 méteres fejlesztési listára és le vagy rendezve. Aztán meg csak lesel hogy telnek az évek de nem változik semmi.
Dátum: 2018.10.09. 13:30:52
1:"Lélekkufárnál eladásnál is külön kéne választani a tárgyakat, mint a csatlóskufárnál (vétel eladás) mert így káosz az egész"
2:"Kár volt hozzászólnod, mert nem érted.
Nem szint szerint írtam, hanem fajtánként. Fegyver, varázslat, sisak, stb"
3"Neked is felesleges volt hozzászólni, mert látom te sem érted.
Kompakt módban csak szint szerint vannak, de össze vissza a tárgyak, és így is körülményes válogatni benne."

1: csak egymagadra nem fogsz ilyen fejlesztést kapni, ha bele döglesz sem. Erre kaptál egy azonnali segítséget, az már a te bajod hogy nem elég.
2: ezzel a megoldással azonnal egy oldalon láthatod fajtánként a cuccokat, csak vidd rá a kurzort és kiadja hogy mit tud a cucc, ha neked ez nagy megterhelés, továbbra is csak a te bajod, csak miattad nemfogják totál átrendezni a kufárt.
3: igen is fajtánként is szét vannak szedve a cuccok, csak éppen nem külön 5-6 oldalon vannak hanem közvetlen egy oldalon, ha szerinted a kompakt nézetben a hegyén hátán vannak a cuccok, akkor fordulj szemészhez, Miklósék ezen nem tudnak segíteni.
+1 utólag is elnézést kérek mindenki nevében, aki segíteni akart egy létező és használható alternatívával, mert amit te akarsz, az senki másnak nem kell és minden más fejlesztés több embert érdekelne mint ez.
Dátum: 2018.10.08. 21:45:12
Fétist csak 50-es szinten tudsz rárakni, amúgy ott van a familliáris kódex, azzal már egy meglévő éllatot is azzá alakíthatsz és ha az megvan 50-es akkor azonnal fel is lehet emelni.
Dátum: 2018.10.08. 21:42:56
Nem érted a kérdést, mert azt kérdezte hogy éhgyomorra, arra bizony csak egyet mert a következőt már nem éhgyomorra eszi
Dátum: 2018.10.07. 22:33:34
Transzdestrukcióra nem hat a mesterkő, az csakis templomok jutalmaként fejleszthető, ráadásul csak olyan szakértelmekre hat aminek nincs maximuma és minimum egyse szintűek, így elég kevés szakértelemre hat.
Dátum: 2018.09.26. 23:57:15
Megnéztem, se prém se semmi nem kell hozzá és ez biztos mert olyan karival néztem aminek egyik sincs, csak jól kell csinálni.
Dátum: 2018.09.26. 12:02:02
Igyekszek finom lenni mert most kaptam egy rossz hírt, de most két dolog lehetséges, vagy kár volt kérdezned mert szimplán csak hülye vagy hozzá hogy lásd hogy csoportosítva van ezzel a módszerrel, vagy esetleg csak prémium és/vagy vip funkció esetén van így csoportosítva és ezért nincs így neked. Ha 3 embernek jó és csak neked nem, akkor a te készülékedben van a hiba, vagy így, vagy úgy.
Kieg:
https://kepkuldes.com/images/8ba936e48360b1818c5bf8606987e77b.jpg
Dátum: 2018.09.26. 08:46:44
Jól írta pedig, csak próbáld ki, kompakt nézetre állítsd a kufárt és aztán katt az eladás oldalra, látni fogod a tárgyaidat fajtánként csoportosítva de még szint szerint is sorba rakva, ennél jobban hova akarod csoportosítani vagy fajtánként látni?
Az utolsó kérdés valóban hibás mivel lehet őskőért kiégettet venni, mégpedig napi ajánlatból 30 kiégettet 15 őskőért, bár sok értelme nincs ennek az ajánlatnak de létezik.
Dátum: 2018.09.24. 10:23:41
Valaki bökdösse már meg Landragort hogy nyitva a börtönkapu.