Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.07.16. 20:24:44
Maximum 80%-al lehet csökketteni, a maradék 20-ra való a vastagbőr.
Dátum: 2019.07.11. 11:52:32
Kicsit olyan a megfogalmazás mint a hírdetés amit a napokban olvastam, " a motor nem von maga után vezetői engedélyt", megnéztem a képeket és valóban nem volt utánna kötve semmilyen jogsi.
Dátum: 2019.06.30. 20:13:16
A kérdező arra volt kíváncsi hogy a főzelék sűrítésre használt rántáshoz mi kell még a liszten kívül és nem arra hogy mivel lehet még sűríteni a fözeléket a rántáson kívül. Nem vagyok egy nagy könyha tündér, de szerintem a rántáshoz a liszten kívül valamilyen zsiradék kell és kész.
2015 októberében már megtámadtam az üsz-t a témával, akkor néhány üzenetváltásból biztosítva lettem hogy a szerver elbírja a terhelést de ha megunom a nyitogatást akkor vegyek vip-funkciót mert filléres, nem kívánnak foglalkozni a témával. Azóta egyszer feljött témába és akkor már Miklós, hogy ha igény van rá akkor kitalálnak valamit, de ezzel ki is fulladt a dolog.
Dátum: 2019.05.11. 17:25:09
Nem rémlik hogy adna csp italt, pp italt biztosan ad de a csp italra nem fogadnék.
Dátum: 2019.05.10. 22:23:12
Vannak mini eventek is amik adnak csp italt, napi ajánlatokból is csurran cseppen, költési akciónál is lehet szerezni, kb ennyi, meg ugye ki lehet tolni a raktározható csp-t 800-ig.
Dátum: 2019.05.04. 19:14:36
Engem ezzel kapcsolatban csak egy kérdés foglalkoztat igazán. Pár napja szóba hoztam ezt a fejlesztést tt a fórumon, most vagy ezért jött ez a tájékoztatás, vagy csak szimplán megéreztem hogy lesz és elébe mentem a dolgoknak? Csak mert vagy valami jóstehetség vagyok, vagy csak szemmel tart Miklós.
Dátum: 2019.05.01. 12:15:02
"A sírás detektorunk rögzítette sírását, kérjük legyen türelemmel, hamarosan kezeljük a problémát"
Dátum: 2019.04.29. 20:15:50
értem én hogy egy karakter ellen csak egy ilyen, de akkor meg csak az védekezhet egy adott karakter ellen aki éppen gyorsabban beállította azt, nem tudom hogy ez megérne egy akár egyetlen perc fejlesztési időt is, pláne hogy Miklósék elég sok dolgot ígértek de nem sokmindent látunk azokból. Várjuk a lehetőséget hogy csökkenthessük az állataink sebződését és még az is be lett ígérve, hogy az ellenséget kit nem nevezünk a nevén, a saját otthonukban billenthetünk fenékbe. Még ezekre sincs idő, nem hogy egy ilyen kétes megtérülésű fejlesztésre, de felőlem aztán legyen.
Dátum: 2019.04.29. 19:48:09
Oké de akkor milyen gyakran lehetne váltogatni hogy éppen ki ne támadhasson? Ha egy adott szintkörnyezetben csak egy ragadozó karakter van akit mindenki letílt, akkor vele mi lesz, erre beraknának Miklósék egy anti letíltót (mert igenis raknának be) aztán lőttek az egésznek. Nem akarok paraszt lenni, de ez megintcsak egy fejlesztési zsákutca lenne, sokéves tapasztalat alapján kijelentve.
Dátum: 2019.04.29. 17:58:38
Pedig állítólag jobb lenne ha csendben maradnék.
Dátum: 2019.04.29. 17:09:08
Na szépen sorban, nem lehetett olyan sok barátod, ha egyszer nem volt legalább egy aki segíteni tudjon. Másfelől, nem emlékszem hogy itt a fórumon gyakran kértél volna segítséget, aki eddig kért, az innen-onnan de kapott segítséget, én nem tapasztaltam olyat, hogy bárkit is elhajtottak volna, pedig elég aktív fórumozó vagyok. A játéknak van egy egész jó wiki oldala is. Az a baj, hogy egészen az alapoktól nem vagy képben, gondolom nem tudod mi az az inspiráció, azt sem hogy mi az a szövetségi bajnokság, vagy csak a működését nem érted, ebből feltételezhető, hogy a harcrendszert sem érted, fogalmad sincsen, hogy hogyan is védekezhetnél, vagy csak szimplán nem veszed a fáradságot az alkalmazkodásra. Nem érted az esszenciák fontosságát és hatásait. Meg még ki tudja mivel nem vagy tisztában, de ezt azzal kompenzálod magadban, hogy aki érti az biztosan csal. Elhiszem, hogy egyszerűbb a saját hibádért mást okolni, de ezzel nem érsz el semmit. Igaz hogy így is kevesen vagyunk, de fogadj meg egy jótanácsot, ne vu-z, nem neked való.
Dátum: 2019.04.29. 16:26:23
Ne legyél már paraszt, elég vagyok ide egymagam is.
Dátum: 2019.04.29. 15:57:28
21 napig, a börtönzés oldalon írja hogy hány napja tart.
Dátum: 2019.04.29. 14:41:55
És még engem illettek paraszt jelzővel pont miatta.
Dátum: 2019.04.29. 14:14:21
Ez még szép és jó is lenne, csak hát mi köze van több tucat játékosnak hozzá, hogy őt valaki elpicsázza? Gyakorlatilag lecsalózott minden top1 karaktert és mindenkit akinek 60000+ győzelemre csak 3000 vereség jut, mivel szerinte ez csak csalással megy (lan majd úgyis kijavít ha félre értettem valamit). Aztán meg bele keveri a pénzvonalat mintha az is csalás lenne, ergó még te is csaló vagy ám. Ha egyvalaki szúrja a szemét, akkor jelentse Miklóséknak és azok ellenőrzik, aztán nekem ne akarja beadni, hogy úgysem csinálnak semmit, pont nem is olyan rég kellett lerendezni pár csalót, még csak el sem kezdtek rendesen bomlani a vírtuális tetemeik.
Dátum: 2019.04.29. 13:33:08
Na de szembesítettem a v6 top karakterét hogy kiderült, hogy mekkora egy piszok csaló, szegény nem tudta mire vélni a dolgot, pláne hogy nem néz fórumot.
Dátum: 2019.04.29. 13:24:10
"bár nem mondható hibának"

Na itt a lényeg, megvan győződve arról hogy csalás van, ergó valami hiba van a gépezetben, hiszen csalni csak hibát használva lehet, így a hiba jelző topikban egy nem dühöngő stílusban írt hsz-el nagyobb sikere lett volna.
Dátum: 2019.04.29. 13:05:40
Igen de ez a dühöngő és nem a "csalót fogtam" topik. Nem mellékesen kijelentettem hogy dúrva leszek így ne olvassa el csak ha nem érzékeny, jelezte hogy nem érzékeny, ergo dúrvulhatok.

Kieg: dühöngeni csak olyan miatt lehet ami már biztos, olyan miatt amit csak hisz, azon mérgelődni lehet, az a gond hogy azt hiszi hogy tudja azt, hogy csak csalással lehet összehozni 60000 győzelmet 3000 vereségre, de ez még közel sem bizonyított. Normál helyzetbem az ember előbb tájékozódik és megfigyel, majd ha biztos a dolgában, akkor megy a "hatóságokhoz", nem is olyan régen volt itt pár csaló büntetve, érdekes módon nem zengett előtte a dühöngő. Ha előbb az üsz-re írt volna, talán nem kellett volna "dühöngnie", bár ha Dikó urat kapta volna, a helyében én is jöttem volna dühöngeni.
Dátum: 2019.04.29. 12:21:48
Ajánlom mindenki figyelmébe a topik címét (Dühöngő, nem pedig segítség vagy hasonlók), tessék elviselni a modoromat mert ezt itt "szabad".