Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.01.31. 08:10:00
Totálisan igazad van, ellenőriztem, látod ez van ha az ember vakon hisz Miklós állításaiban.
Dátum: 2019.01.30. 23:52:41
Még mondok egy jót Miklós, kerüljenek a csaták csp-be vagy pp-be, sőt, kapjunk is érte tp-t, de akkor mellé lélekenergiát is kapjunk ám, de úgy mintha a veremben vívtunk volna egy csatát és persze amennyivel erősebb az aktuális szint szörnye, mint amit a veremben kapnánk, akkor arányosan több tp-t és lélekenergiát, ne adj isten ha csp-be kerül akkor még eseménypontot is adjon. Ezt megfejelhetjük azzal hogy igenis az elejétől kell mindíg csinálni a tornyot. Ne hidd hogy itt bárki is fél az erőforrás költéstől vagy a tp-től, esetleg a kicsit több melótól, ha az a veremhez mérten fizet, ne félj, egy ilyen húzásra nem sok panasz lenne.
Dátum: 2019.01.30. 23:07:51
Ma, 21:37 Segítettél Nóri-nek legyőzni Kőentitás nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 21:01 Segítettél Athor-nek legyőzni Jégmanifesztáció nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 20:48 Segítettél Deep Blue-nek legyőzni Mágiafatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 20:13 Segítettél Memnoch-nek legyőzni Kristálylény nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 16:51 Segítettél Omnius-nek legyőzni Éjfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 16:12 Segítettél BONUS-nek legyőzni Villámavatár nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 15:59 Segítettél PUN1SH3R-nek legyőzni Kőavatár nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.

Ennyit arról hogy egy nap csak 3 játékosnak lehet segíteni
Dátum: 2019.01.30. 22:59:10
Drága egyetlen Miklósunk, ki a mennyekben vagy, 4-5 templomi pálca mennyibe is kerül, segítek, 280-350 token, 70 token egy pálca, tegye fel a kezét az aki a toronyban eljutott akkora szintre, hogy helyből 280-350-es szinten kezdte és bukott 280-350 tokent, mivel minden szint egy tokent ad. A legtöbben 1-3 pálcát buktak, én személy szerint kb 0.8 pálcát. Szerintem gondol át a számokat, vagy felőlem ha azt hiszed hogy 30-40 token egy pálca akkor tessék átírni a beváltási listában, esetleg sajnálod tölünk azt a fél évente átlag 1.5 pálcát? Nem tudom mit aggódsz a pénz miatt mikor ígyis venni fogják sokan veremből a pálcát, nem mellékesen havonta 2-5 pálca is jöhet veremből, ez már így simán évente 30-40 templom, meg 10-20 pálca egyébb forrásokból és akkor még nem is feküldt rá nagyon az ember a templomi pálcákra. Simán állíthatjuk, hogy évente 50 templom megy egy fizetős játékosnak (de vannak ám extrémebb számok is) és ha innen is jön évente 3-6 templom ingyen akkor meg mi van, megszerezheti más is és ingyen, nincs vele semmi előnye rendesen fizetőnek, esetleg konkrétan maga az ingyen rész zavar?
Dátum: 2019.01.30. 19:41:20
Maximálisan igazad van, a fény és sötétség kimaradt
Dátum: 2019.01.30. 19:25:15
Egyik sem, tűzre jéggel támadj és tűz ellen tűzzel védekezz, azaz azonos elemmel védekezni ellentétessel támadni, ellentét párok pedig tűz-jég, föld-szél, levegő-föld.
Dátum: 2019.01.30. 17:27:34
Ez még így oké is lenne, csakhogy akkor itt valami gond van a téridővel, mivel kb 10 percel hamarabb tünt el a kikapcsoló gomb mintahogy befutott a harmadik segítség, ez már a vissza a jövőbe kategória.

Kieg:
Írta: Mortal55 Ma, 16:41:16
Azóta nekem is eltűnt az automatikus segítségnyújtás lehetősége.

Ma, 16:51 Segítettél Omnius-nek legyőzni Éjfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 16:12 Segítettél BONUS-nek legyőzni Villámavatár nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 15:59 Segítettél PUN1SH3R-nek legyőzni Kőavatár nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Dátum: 2019.01.30. 16:41:16
Azóta nekem is eltűnt az automatikus segítségnyújtás lehetősége.
Dátum: 2019.01.30. 15:13:45
Én ki tudom kapcsolni (v6).
Dátum: 2019.01.30. 14:08:09
Mert félre értetted, magadnak adtál buffot más szörnye ellen és nem a saját szörnyednek más játékosellen
Dátum: 2019.01.30. 13:42:23
Megnéztem az előző toronyhoz tartozó 14 oldalt, egyszer sem említetted hogy a következő torony indulása az előző toronyban elért szinttől függ, leghamarabb az event előtt két nappal közölted, amikor már szinte mindegy a dolog, pedig állításod szerint círka fél éve így terveztétek és még örüljünk is neki hogy engedtetek az "eredeti" tervből. Tényleg bocs hogy kicsit nehezen emésztem meg ezt a dolgot.
Dátum: 2019.01.30. 13:31:33
Miklós, még annyit hogy olvasd el ennek a topiknak a legelső és negyedik hozzászólását, mindkettő tőled van és ugyan azon a napon. Ne írd ezekután hogy még az sem volt biztos hogy ismétlődik az esemény, mikor eleve círka fél évente ismétlődőnek terveztétek.
Dátum: 2019.01.30. 13:22:22
Most akkor nem tudom Miklós, hogy nem érted hogy mit mondok, vagy csak nem akarod megérteni. Kezdjük ott hogy én olyanra nem emlékszem hogy jeleztétek azt hogy a következő torony nem az elején fog kezdődni, de ennek majd utánna nézek. Másodszor, nem mondta senki hogy ez a torony több jutalmat adjon, az a gond hogy szinte az event előtt jelezted hogy nem az elejétől fog indulni és hogy ez milyen jó nekünk, az egy dolog hogy ezért 50-150 tokent bukunk. Ne add el az embereknek azt hogy mennyivel jobb így hogy kevesebbet kell melózni de nem is kapsz annyi tokent, beleszólásunk nem volt, tájékoztatás erről időbennem volt. Tegye fel a kezét az, aki tudta hogy ez a torony nem az elejéről indul majd. De tudod mit Miklós, igértél egy szavazást az event után az eventről, el ne felejtsd betartani, már nagyon érdekelne az eredmény.
Dátum: 2019.01.30. 11:34:42
Nem a fétis a lényeg, hanem kérdezés nélkül elvettek 50-150 vagy több tokent éspont a legkönnyebben szerezhetőket, mintha elvettek volna 1-2 verempálcát csak úgy. Az eddigi reakciók azt mutatják hogy igenis sajnálják az emberek a gyorsítás árát, azaz a bukott tokeneket.
Dátum: 2019.01.30. 10:57:03
Jelenleg az az alap felállás hogy nem jár és még Miklós el sem jutott addig hogy eldöntse hogy ez jogos probléma vagy sem, legalábbis ez ügyben nem nagyon nyilatkozott.
Dátum: 2019.01.30. 10:28:23
Te értettél félre, van aki elsőre megcsinált 200 szintet, és 150-el kezd, az csak egy csatát kell most megcsinâlnia a max jutalomért, viszont legközelebb igaz hogy 50-et de ha 200-as szintig egyszer eljutott akkor 100-ról 150-re jutni szinte semmi, be sem kell elemi sebzés szerint öltöznie mert csak egy bizonyos nehézség után van értelme, azaz ha 170-es szinttől 200-ig volt kínlódás, akkor bőven kereten belül van. Azért a pár tokenért meg lehet hogy nem fog kínlódni, őskövet áldozni meg pláne nem fog.
Dátum: 2019.01.30. 09:57:39
Szép és jó amit írsz a toronyról, de azt hogy ész és kitartás kell hozzá, az kb kimerült az első alkalommal. Mostmár csak kitartás kell hozzá mert ismerjük a rendszert, a kitartás meg majd szépen elfogy, elég hamar érdektelenné válik majd az event meglásd. Rövid idő alatt és egyre többeknek válik ez az event egy félévente ismédlődő 15 perc alatt letudható eseményé. Nem ez lesz a legidőtállóbb esemény az biztos. Nem fog addig élni mint a landi vagy a xeno. Azt is meg kell vallani, hogy annyira érdektelen, annyira kis melóval jár, annyira rövid és nem kavarja meg az eseménytervezetet, hogy nem igen kérik majd hogy találjatok ki helyette jobbat, elmegy majd olyan alap funkciónak mint mondjuk a kútkisütés, persze jutalombannem egy súlycsoport de az más kérdés.
Dátum: 2019.01.29. 16:35:17
A javaslatom, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, egy gomnyomással adja le a rendszer azokat a tokeneket vagy micsodákat amik azért a szintekért jártak amik már helyből teljesítettek. Nem kell elölről pöttyögni, de semmit sem bukunk, "öröm és bódogtág".
Dátum: 2019.01.29. 16:11:31
Nekem főleg az a gondom, hogy szerverenként max 10-15 embernek számít a toplista, azoknak sem kifejezetten fontos. A játékosok vagy 95%-át hidegen hagyja, kis részét meg talán még zavarja is. A jelenlegi rendszerben nem sok sikerélményt ad. Hiába sokat költő jó játékos az ember, ha egy több éves átlagos vagy azalatti és keveset költő játékos viszi el az értelmes toplista helyet csak azért mert régebben játszik és ezért magasabb a szintje. Megértem hogy nem nagy táp toplistásnak lenni, de hol abban az izgalom ha már az esemény előtt elég pontosan meg lehet tippelni a toplistát.
Dátum: 2019.01.29. 14:31:22
Hát ezen elvek szerint a legmegérősebb életmód a segélyből élés. Elég erős a kattintáshoz mérni azt hogy mi éri meg. Mivel egy eseménynél a kattintások száma az utolsó amit figyelembe vesznek a felhasználók, a kattintások száma maximum kényelmi szempont. Én még senkit sem hallottam amiatt panaszkodni, hogy nem éri meg az szb-t csinálni mert sokat kell kattintani, vagy éppen a veremnél kell sokat kattontani. A kattintások számának csökkentése csak azért kellene mert már akár több milió kattintást generáltak hosszú idő alatt és természetes hogy unalmas, de mégis csinálják ugyanúgy, hiába nem akartok kattintást csökkenteni. Egy esemény sikere nem abban van hogy minél kevesebb kattintással minél nagyobb táp jöjjön, akkor sikeres, ha a felhasználó minél több időt és kattintást vállal be érte. Szerinted mennyien mennének a talâlkozókra, ha csak annyiról szólnának hogy bemennek, kapnak egy ajándékcsomagot és viszlát, neveznéd te azt a találkozót minden idők legjobb vu talijának? Bocs de nekem az a sikeres esemény ami tömegeket mozgat meg és küzdésre kényszeríti a játékosokat, persze megfelelő keretek között. A torony ilyen szempontból az eddigi legnagyobb baklövésetek, még az is jobb lett volna ha nincs toplista. Hogy kattintás/erőforrás/jutalom aránya jó, abban igazat adok, de laposabb, igazságtalanabb eseményt nem igen tudok mondani, szóval szerintem a toronnyal dicsekedni vétek, de ez csak a szerény véleményem. Ja és igen, mielőtt valaki azzal vádolna hogy csak szidni tudom, de megoldást nem tudok, az téved, de ez más téma.

Kieg: A te logikád szerint az minden idők legjobb munkahelye ahol könnyű munkával lehet napi 50 ezret keresni, de évente csak 2 munkanap van. Szerintem ennél jobb az, ha kicsit keményebb a meló, napi 150 ezret lehet keresni és évente legalább 20-30 munkanap van. Természetesen a valóságban ilyen nem létezik, de jó példázza a vu eseményeket. Nem véletlenül lett az szb, vagy a kárhozat verme.