Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2015.01.29. 20:59:29
Igaz, ha pluszt ad és nem hogy még hitványabb mint a többi, ha már portya világnak indult, akkor lenne mit módosítani. Teszem azt 20/40 pp beállítástól függően. A 15le/tp-s minimum jó de kellene egy szint szorzó, teszem azt 20 szintenként nőne 15-tel, vagy az eh-ra egy szorzó de csak a normál portyáknál, szb-re nem, meg ilyenek. Nem kellenek nagy változtatások, de azért kell a plussz.
Dátum: 2015.01.29. 19:51:15
Túl sok a lehetőség a többi szeróhoz képest? Oké, kikapcs a kaland, a szintfeladat, csizma, sisak, kihívás, egy rakás szövi épület, a landi eventen kívül minden event, meg még ki tudja mi, csak mert a régebbi szerókon nem volt, csak majd idővel fokozatosan aktiválni őket. Ja az nem gond hogy csak azért nem volt a régi szerókon, mert akkor még nem is léteztek. Aki a v6-on van az profitálhatna, aki meg nem, annak meg mindegy lenne hogy van ott szb vagy nincs, nem is értem hogy mért vannak ellene játékosok, de az adminok meg csendben. Jót beszélünk a témában, meg fogunk is. Mert jobb híján csak találgatások mennek.
Dátum: 2015.01.29. 15:58:48
Hanspeter, ezt ugye te se gondoltad komolyan?
Dátum: 2015.01.29. 11:49:03
Ott a pont Build. Én nem fogom beérni ennyi tájékoztatással, minden kihagyott héten panaszkodni fogog itt a fórumon, azt megígérhetem.
Dátum: 2015.01.29. 11:36:00
Egységben az erő, kampányoljunk többen
Dátum: 2015.01.29. 11:16:39
A top szívatás vu találmány, még ha talán volt is értelme akkor elavult, a fejlesztések helyet reform kellene, van egy pár játék elem amit újra kellene tervezni, van amit törölni, a hordák harcát szerintem teljesen át kellene alakítani, akár a felismerhetetlenségig. Na de ez egy másik téma. A lényeg hogy sokan örülnének egy hivatalos és részletes tájékoztatásnak a v6 szb-vel kapcsolatban.
Dátum: 2015.01.29. 10:47:34
Magányos én? Amíg van cél addig elvagyok, pl. marha sokáig játszottam egy olyan játékon ahhol max 4 aktív játékos volt
Dátum: 2015.01.29. 10:43:58
Na a top lassítással marhára nem értek egyet, a kirstály horda részemről szintén nem sokat ér. 1-2 év, akkor nyomják fel 100-ra az szb szintigényét, mit szólsz hozzá? Erősen azt érzem az utóbbi időbe hogy szivatják a nagyokat és támogatják a kezdőket, de miért is? Most akkor töröljek és reggeljek újra évente?
Dátum: 2015.01.29. 10:30:42
Rossz indok, akkor minek az 5. és 6. Világra event, hisz anno meddig elvolt az első világ event nélkül? Nem a célpont hián a legnagyobb gond, hanem hogy mekkora táp az szb az alacsonyabb szinten, de magasabban se rossz, ne keljem már 50-es szinten elkezdenem míg az újoncok már 20-on nyomhatják majd.
Dátum: 2015.01.29. 10:07:33
Engem nem a fétis izgat, én játszani jöttem, az szb engem pont hogy lassítana, hisz van legalább 2000 esemény pontom, akkor minek vadászak. Mért szívatnak engem csak azért mert tele a szeró halálra itéltekkel? Már a szövetségemnek is jeleztem hogy ha nem indul a jövő héten akkor szabira megyek az indulásáig. Még csak hivatalos tervezet sincs az indításra, normális indok sincs, csak egy hatalmas hallgatás, de miért ekkora ügy ez hogy még csak beszélni se hajlandó rólla Miklós? Tudom már, tolják ki az szb szinthatárt 50-re és akkor legyen nekünk kuss, na ahhoz mit szóltok?
Dátum: 2015.01.28. 19:28:02
Köszi az infót, akkor ez elég nagy szívás, mert az szb nyerési arányom nagyon leromlott, 103-as szinten melós lesz 6,3 milliót össze vadászni.
Dátum: 2015.01.28. 19:11:34
Normális az hogy 90M építéssel belépve egy 90M kutas szövibe még 19M töltést követel a rendszer?
Dátum: 2015.01.28. 15:56:33
Szeptemberben? Na ne szívass
Dátum: 2015.01.28. 14:47:44
Frankó, de az még frankóbb lenne ha végre kiderülne hogy mikor indul a v6-on az szb.
Dátum: 2015.01.27. 13:00:23
Remélem mágoz egy hétre elindul az szb, hisz a landi event eléggé átformálta már az erőviszonyokat, legalábbis szerintem, meg aztán a szint átlag is megugrott. Mire is kellene várni még?
Dátum: 2015.01.26. 19:00:46
A legjobb az egészben hogy állítólag a regeneráló kristály megszerezhető volt kavicsért, így a szerencsésebbeknek van, de valamiért már csak kódért szerezhető, ami gáz.
Dátum: 2015.01.21. 16:55:36
Mint írtam semmi idomítás csökkentő se játszik, mármint a kérdésemben, sajtoló medál meg főleg nem. Egy másik válaszra válaszolva, granulátumozásban se vagyok érintett, kiegészítem azzal hogy sajtoló anomália se játszik. A lényeg, van egy állatom beidomítva meg a maxos sajtolásom, mennyi szint után adja kb. vissza az idomítás árát? Nem lényeg hogy hosszú vagy rövid távon gondolkozok, az egyébb tényezőt rá tudom esetleg kalkulálni, csak gondoltam rákérdezek itt, hisz most nincs tesztelni való állatom, mert a csatlóssá alakításra tartom a kigyurtakat, a másik részéből a csatlósított állatok utódait intézem, a "mostoha" idomított állatok szintje alacsony és mivel nem a kis kedvenceim, sajtolni kellene őket, de inkább rájuk dolgozom azt amit feltétlen kell csak hogy ne legyenek veszteségesek. Így már gondolom értitek a kérdésem okát.
Dátum: 2015.01.21. 14:10:54
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy mondjuk beidomítok egy állatot 9000 le-ért, hány szintet kell ráhúznom kb. Hogyha maxos sajtolással lehalább az idomítás árát vissza akarom kapni. Persze semmi idomítás ár csökkentő nem játszik szerepet most, meg oké nem lehet pontos szintet mondani csak hogy kb. mire készülhetek.
Dátum: 2015.01.14. 14:01:28
A fétis probléma megoldása az hogy kerüljön 200 hűségszilánkba, a szerverhez kötés nagy hiba volt, így aki a fétosért jött törölhet azonnal. A másik dolog az szb, az meg kell és kész, nem a célpont hiány miatt, egyszerűen mert a játék része már, meg nem is értem mért van olyan aki tűri a hiányát. Egy részt a béna de aktív portyások nem 15/tp-be portyázhatnak, a gyengébbek is portyázhatnak, az unatkozók nem gyepálják annyit a gyengéket. Szerintem tiszta haszon a játékosoknak, akkor miért van az hogy valaki beletörődik? Igaz hogy nincs indulási feltétel írva, de nem indíthatási feltétel sincs, nincs a leírásban hogy még x napig nem indítható. Meg ne ajándéknak fogjátok fel az szb-t, ez olyan mintha vennék egy autót de nem kapsz csak 3 kereket, majd a negyediket megkapod ha elég idős lesz a járgány, nem értelmetlen? Na meg a top lassítás, ez milyen értelmetlen dolog. Maradva az első példánál, ha én az autómmal többet megyék mint az átlag mert szeretek utazni, akkor az a megoldás hogy korlátozzák annak sebességét. Nem értem ezeket a húzásokat, de lehet hogy bennem van a hiba.
Dátum: 2015.01.12. 23:15:17
Nekem se sokkal jobb 103-as szinten, bár ez nem friss, egy két pontal talán több már
Felhasznált LE: 22.638
Effektív töltés: 31.799
+9 Erő, +8 Támadás, +8 Védekezés, +8 Egészség, +8 IQ, +8 Taumaturgia, +44 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)