Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2015.07.18. 18:42:29
Na szóval, említettek már 300k feletti robbanást is, nem tudom mennyi a robbanása, de az ötletemmel a v2-es top sebző (sebzése 113298) na ez kb 300 robbanás összeggel hozhatja, ami meg költség szerintem, de kapkat a sebzés egy 0,5-1 es szorzójú randomot, esetleg a védekező robbanásának a fele levonódhatna a támadóéból, vagy akár a 75%-a. Oké hogy ez az én ötletem, de ettől függetlenül szerintem a legjobb. Bár teljesen át kell írni a dolgokat.
Dátum: 2015.07.18. 18:31:08
Szerintem akkor pont a két legyet egy csapásra megoldás. A nagy vari random miatt a vari amúgy is háttérbe szorul, na ez meg is támogatná. Én ezt tartom a legjobb megoldásnak eddig, nem mellékesen ezzel lehet számolni hogy max mekkora robbanásra számíthat az ember. Komoly sebzés visszafogó lenne talán, bár a játék top sebzését most se tudom, de most utánna nézek v2-n.
Dátum: 2015.07.18. 17:21:49
Mit szólnátok ha a robbanás fuggneva kari top sebzésétől és a szaki szintjétől, meg egy kis lefele random, teszem azt a max robbanásom 10 robbanással a top sebzésen 10 százaléka, egy komoly robbantáshoz komoly top sebzés és robbanás kell így, bár gőzöm sincs hogy a top karakterek max sebzése mekkora jelenleg. Viszont ezzel a kigyurtak jobban robbantanak, a gyengucok kevésbé.
Dátum: 2015.06.28. 22:14:56
Tisztában vagyok a módszerrel de azért köszi. Nincs kedvem összesen 200 kavicsot kiadni ilyenre, van hasznosabb helye is annak. Pláne ha egyszer valamikor újra kedvem támad kavicsot venni.
Dátum: 2015.06.28. 15:29:08
Gyémánt hordás szövik megbízottjától várom a szövibe csábító üzeneteket, ha lesz egy elég meggyőző, még az is lehet hogy szövit váltok. Szigorúan gyémánt hordás, hordát még ha más fizeti, se váltok.
Dátum: 2015.04.29. 17:47:55
állat kivégzős küldihez keresek segítőt
Egyre inkább a pénzeseknek áll a világ, nem mondom hogy nem csusszan be nállam is havi 1-2 ezer, de nem egy fél minimálbér havonta. Nagy üzlet ez a végzetúr, kövek helyett részvényeket kellene inkább venni . Halkan megemlítem hogy a fejlesztés sky-fi stílusa nem túl megnyerő.
Dátum: 2015.03.16. 16:12:39
Értékelném ha ezeket a lélekkút viagrákat be lehetne váltani másra, vagy eladhatóak lennének mondjuk lélek gyémántért.
Dátum: 2015.03.03. 09:02:28
Ha kimarad ez a hét, akkor illene egy kompenzációs csomag, hiszen nem lett szólva időben, csak elveszitek az wzb-t egy hétre és kész.
Dátum: 2015.03.02. 17:00:39
Jogos amit írsz, voltak akik azt állították hogy rossz az szb mert a fétisért jött emberek hamarabb célt érnek és lelépnek. Én nem mondanám hogy ez jött be, sokkal több 50 feletti játékosra számítottam, erre eddig csak 2 van, de azok se hagyták abba, hiszen 50+ a szintjük, vajon mért? Gondolom élvezik az élmezőnyben szereplést, vagy egyszerűen ezt a "mostoha" szervert elkezdték megszeretni, ebben nagy szerepe van az szb-nek. Az szb-n szerintem nincs olyan aki csak bukna, ha mégis, akkor valamit rosszúl csinál. Az szb= le, viszonylag nagy béke, fétis, ingyen tulpont, elköltött pp, a pok uralom visszaszorítása, izgalom, szövi élet és még sorolhatnám. Ezeket kellene kipihenni?
Dátum: 2015.03.02. 16:31:21
Jobbat tudok, 4 hetente állítsátok le a szerót egy hétre, a napi háromszor 5 persz szb valóban nagyon megterheló, 1 hét pihi kevés is. Gondolom ezt szerették volna hallani a fejesek.
Dátum: 2015.02.22. 20:13:47
Nem tudom mi lehet a problémátok, v6 karimnál csak a nállam esetleg erősebb eltorzult klónok lehetnek problémásak, sima klónok közül 200-ból egy ha elver. V2-n más a helyzet, ott kapom a pofonokat, főleg az eltorzultaktól, de a klónokat is van hogy csak éppen verem, de van hogy éppen nem. Az biztos hogy a szinthez képest erős felszerelés sokat segít, de nem elég a csak szintedre való, minél nagyobb annál jobb. A térképkeresés szakit fontos zölden tartani és kell elég sok egészség is. Én 8-as szinten egész jól boldogultam a hordák harcával is, szóval a kis szinten szivat a random, az nem helytálló kifogás, mondjuk sokat jelenthet az ellen varija, észre vettem hogy amikor nem sebző varival volt, akkor könnyebben nyertem. V6-on 30pp beállítás mellet nyomom és köszönöm tök jól elvagyok. Viszont eszembe jutott egy észrevétel, miért nem látom a klón vértjét, lábasát pajzsát, dékszereit, talán mert nincs is, nem mintha hiányozna
Dátum: 2015.02.16. 10:59:33
Úgy néz ki hogy a bajnoki rossz idő miatt csak félig ment le
Dátum: 2015.02.07. 20:31:50
Mit meg nem bonyolítatok ezen a játékon, hát szórakozni vagyunk itt nem? Legalábbis nekem van munkahelyem, mért dolgoznék még itt is? Meg lehet nézni a v6-os "elbarmolt" karakteremet, nem töltöttem órákat a számolgatásokkal meg ilyenek. Csak a rutinomra hagyatkoztam.
Dátum: 2015.02.04. 07:18:13
Nekem kis szinten se volt túl rossz, igaz az a hh volt de ugyan az, ne ezekbe keresd a hibát, a 27-es szintű szövi tagom átlaga is a tanácsom miatt javult.
Dátum: 2015.02.03. 20:34:48
Te tudod, de nekem pont hogy buli az újrakezdés, új célok, stb. Mondhatni hogy pont a v2-es karimat hanyagolom,főleg hogy a sok fejlesztés és tapasztalat miatt ez a kari már az elejéj jobb mint az volt. Na jó, azóta kijártam a sulit, munkahelyem van, így futja kavicsra is .
Dátum: 2015.02.03. 19:43:40
Akkor pár dolgot rosszúl csinálsz, nekem 199 küzdelemből 196 nyerésem van, ebből 12-t 30 pp-s beállítással nyomtam és abból is csak egy vereség volt
Dátum: 2015.02.03. 09:08:00
Fel merek rá tenni 50k le-t, hogy számolva lett az esemény pont, de 3 óra múlva kiderül
Dátum: 2015.01.30. 18:20:25
Ámen, köszönjuk a tájékoztatást és az szb-t is persze .
Dátum: 2015.01.29. 21:30:36
Hans, minden embernek maga felé hajlik a keze, vegyék le az szb fizuját, mondjuk max 15le/tp-re, megnézném hogy mennyi izgalmat adna ha szinte senki se csinálná