Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.01.13. 09:38:12
Halkan még megjegyzen, az eledel váltható platinára
Dátum: 2016.01.13. 09:36:28
Még a végén beléd szeretek . Na de ha az eledel kiakaszt, mut szólsz a kútgerjesztőhöz és társaihoz? Megténtleg marha vagyok hogy préselőt 65 alatt vettem meg pedig csak onnantól használható, az mellékes hogy 10 őskövet spóroltam.
Dátum: 2016.01.13. 09:07:27
Ha unalmas a meló, fel kell dobni valamivel
Dátum: 2016.01.13. 09:03:50
Egyem a kicsi szívedet, az üszhez nem kell prémium, amire meg szerintem gondolsz, az amúgy se nagyon megy. Másrészt meg ne legyél már azzal a fránya szintel megáldva, azt az 50-es tárgyat akár 30 szint alatt is meg lehetne venni (kereskedelem szakértelem).
Dátum: 2016.01.12. 19:06:42
Nem gondoltam volna hogy játszom az eszem, akkor hiába is olvasgatom a mai napig a vu wikit. Hiába mondom el neki most, ha teszem azt 2 hónap múlva jut oda, ha oda jut egyáltalán, ráadásul vagy nem érti meg míg nem látja, vagy nem akarja esetleg elfelejti. Nem mellékesen, nem panaszkodott hogy miért nem magyarázom el neki, ha kéri, elfogom. A te problémádba is azért igyekeztem minimálisat beleszólni, mert marhára nem érintett, magyarázatot meg nem kértél kifelyezetten tőllem, de ha kell, akkor ne off-oljunk, privátban megbeszéljük. Sőt, vele is megbeszélem privátban ha problémája van. Nem is olyan rég hangoztattam hogy hülye vagyok a játékhoz, de vallom, a hülyét is meg kell hallgatni, hátha mond okosat, mégha pont úgy játsza az eszét mint én.
Dátum: 2016.01.12. 18:26:55
Nem az mondtam hogy ő béna mert nincs neki és nem ért meg, hanem hogy nem akar megérteni. A szavaival élve, nem én írok "butaságot", hozzád hasonlóan ide jön panaszkodni, hogy milyen rosszúl van kis szintre összerakva a játék de "magasabb" szinten nem tudja mi van és persze mindenki más mondandójára úgy reagál mintha az ember "butaságot" beszépne, vagy csak hülyét akar csinálni belölle.
Dátum: 2016.01.12. 18:13:44
Több ponton tévedsz, 82 a szintem, őskő mentesen számoltam, 25%-kal olcsóbb nekem idomítani idomítás 15 perc ez is őskő nélkül, plusz minden 20-as állat hozhat 1,25 ismételős küldibevételt, az őskő csak gyorsítja a 20-as szint elérését.
Dátum: 2016.01.12. 17:46:59
Később rájössz hogy nem mindegy hogy 2 hónap alatt kinevelsz 4 50es állatot zabáltatni vagy teszem azt 30 20-as szintűt. Most hiába magyarázom, úgyse hiszed el.
Dátum: 2016.01.12. 16:32:34
Lehet bugg mert nekem nem volt zabálás gombom míg ki nem fejlesztettem az af-et hozzá, persze ha jól emlékszem.
Dátum: 2016.01.12. 16:21:53
Heti átlag 8 eledelt fogyasztok, van aki 28-at, ha veszed a fáratságot, majd neked elmegy heti 4. Még mindíg könnyű szerezni és feleslegesen?
Dátum: 2016.01.12. 16:08:39
Pontozz le csak ne legyél idegbajos. 75 eledelem van 80+ szinten, hol a probléma? Később jó lesz, sőt, sajnálni is fogod hogy nincs elég, ne 2 hónap távlatában gondolkodj.
Dátum: 2016.01.11. 12:33:57
Jogos, minimális áldozattal szeretnék boldogulni, ha már másnak nem kell áldozni. Megoldhatnám a könnyedén, pp ital van, őskő van, sajnos számomra fontosabb helye is van. Túl élem meg időben szereztem asszem reflexek könyvét vagy mi az ami nem nullázza a pp-t beállítás váltáskor, csak egyszerűen hangot adtam a csalódásomnak.
Dátum: 2016.01.11. 10:29:01
Top 9. karakterként erősen szivatásnak érzem a kufárok csatáját. 30 pp-s beállítással az ellenségek kevesek, 15 pp-s beállítással meg a pp. Erős hátránnyal indulok egy nem top karakterhez képest, ez az event toplistán akár 300 győzelmes hátrány azzal szemben akinek 30 pp-vel is van bőven ellenfele.
Dátum: 2016.01.09. 12:01:09
A végéhez hozzászólva, ha a megfelelő relikviák már adottak, akkor valóban erre érdemes gyúrni, ha már kövezik az ember, én is ezt csinálom. Hókristályra is csak a szelence miatt költöttem, ami meg ugye zöld eszencia, csak időt és energiát spóroltam, de az eredmény ugyan az volt.
Dátum: 2016.01.08. 07:24:35
Pont mint én, csak mivel nézem a lady versent, hátha küldire hozok plecsnit véletlen, így tudom hogy zárul a hónapom. Meg egy alkalmas nettem sincs hogy össze vissza kattintgassak, bátornak és türelmesnek is tartom magam hogy elvileg 0.02-0.04 Mbit letöltéses és 0.4 Mbit-es feltöltéses lassított és instabil nett mellett vu-zok és a vuért fizetek is. Sőt, nem hat meg hogy mások a sok kattintás miatt aggódnak, nekem mind horror idő, de nem zavar
Dátum: 2016.01.07. 22:36:59
90 szb küldi
15 szintlépős
15 sajtolás (de szerintem kevesebb)
4 térkapu

Úgy érzem kő nélkül kennelben nevelt vágó állatokkal és harci állatokat harcban nevelve ennyi küldi lehet 30 nap alatt, azaz 124, az entitás küldi inkább viszi e le-t de ha van elég, akkor 15 enti küldi még lehet és talán 5 kaland küldi ha kalandozik az ember és oda figyel. Az eredmény 144 küldetés kő nélkül elvileg, kissebb kábítással kevesebb lehet néhánnyal, érzésre inkább azt mondanám hogy 135 az eredmény de ez nem számít. Oké marha keveset mondtam a kőmentes megoldásra de ezt a 144-et elérni se minden komolyabb figyelem nélkül lehet, bukható pár szintlépős és sajtolós ha nem figyel oda a fickó. Szóval inkább azt mondanám, ha kialakult a portya küldikhez a feltétel, 100-110 küldi teljesülhet szinte magától minimál figyelemmel, kő nélkül, az esetleges szb taktikát követve (csak mert az is bekavarhat)

Ehhez nem kellett wiki (aminek amúgy se sok hasznát vettem) és saját magamnak kellett megmagyarázni hogy akkor hogy is van ez, kár volt kérdeznem.

(kieg: ha már kövezek 170 küldimnek kellene havonta lennie, kicsit jobban kellene figyelnem)
Dátum: 2016.01.07. 20:51:41
Félre értettetek akkor, nem akarok én senki tollával ékeskedni, nem is én nyittattam a topikot. Volt egy hsz-em, aztán arra olyan reagálások jöttek, hogy azt hittem valamit nagyon rosszul csinálok, ezt nem akartam elhinni és próbáltam megvédeni magam további kérdésekkel és mutatva hogy én hogy látom. Nekem nem kell senki tolla, engem nem az érdekel hogy ki mit csinál jól, hanem hogy én mit rosszul. Ha valaki jobb, hát gratulálok, viszont ha kijelentik hogy tévúton járok, akkor igénylem hogy felvilágosítás is jöjjön. Én ismerem magam, tisztában vagyok a korlátaimmal/lehetőségeimmel. Tudom jól hogy én nem fogok 360 ismiküldit megcsinálni, nem is irigylem Arieltől, csak az baxott képen hogy 150 küldi zéro kőből havonta. Ismétlem "nulla/zéro" kőből 150 küldi. A többi már csak elkalandozás.

Kieg: már csak azért se sietek a küldikkel, pláne az állatossal, mert nem győzném eszencia anomáliával, ha már granulátumot meg 2 kavicsos mütyürt veszek, legalább 3 eszenciát szerezzek.

(érdekes megfigyelés hogy aki vitába száll egy "vénnel", a pontjai zuhanni kezdenek)
Dátum: 2016.01.07. 15:58:32
Ez már inkább válasz és én csak példának írtam a választ, mint mondtam, nem értek a játékhoz, így megtehetem hogy "hülye" legyek hozzá. Gondoltam ha már nyitottad a topikot, akkor szívesen beszélsz a témában és az egyszeri ember fia okosodhat. Csak a lehetséges minden csak akarni kell és az olvasd át a wikit meg hasonlóválaszokban nem érzek tartalmat, de ez lehet az én hibám. Nyugi, már most is egyre kevésbé érdekel a téma, holnap ennyire se.
Dátum: 2016.01.07. 15:23:54
Nekem azt jött le hogy nesze olvass, aztán vagy választ kapsz, vagy nem de addig is kussolsz. Abba a hszedbe szerintem bele fért volna ugyan annyi karakterrek hogy pl: "a támadásod legalább 100-al több legyen, a túrbód varira 300, a kábítás meg 100+." Na ez nekem nem szájba rágás hanem válasz. Mintha megkérdeztem volna hogy egy adott könyv miről szól, erre azt kapnám hogy olvasd el és megtudod. Na ha ez neked válasz, akkor nem egy értékrenden vagyunk. Sajnálom ha megsértettelek.
Dátum: 2016.01.07. 15:09:04
Köszi hogy hülyének nézel.