Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.02.25. 08:46:48
Ez most költői kérdés volt, vagy komolyan érdekel a véleményem?
Dátum: 2019.02.24. 23:33:26
Totálisan igazad van, fulladjon csak megint érdektelenségbe az event néhány elvetemültet leszámítva.
Dátum: 2019.02.24. 23:14:05
Újra bebizonyítottad hogy nem figyeltél eléggé a témában, hamarabb jött a csp ötlete mint az hogy szóba jött hogy jön a csatáért le és tp. Aztán pedig jössz azzal hogy leragadtam a csp-nél, pedig mikor jelezted hogy mennyire fú de nagyon fájna, feldobtam ötletnek a pp-t mert azt is megjegyezted hogy elértéktelenedne a pp, ebből gondoltam hogy neked már annyira nem nagy szám, mert én igyekszek figyelni az érveidre, sőt, tudod én azt szeretem a forumos beszélgetésekben, hogy vissza lehet olvasni és én nem is vagyok rest visszakeresni. Abban totálisan igazad van, hogy nem kettőnknek kellene megvitatni a dolgokat, csak éppen nem vagy parner benne (mármint a megvitatásban), ráadásul a te nézeted az enyém ellen, egyszerűen szinte senkit sem érdekel a torony, hogy valaki valamelyikünk pártjára álljon így mintegy leszavazva a vesztest. Totálisan igazad van hogy ketten viaskodunk a semmin, ezért is jeleztem már korábban, hogy ha aktív leszek a következő torony alatt, akkor szét trollkodom majd a panaszkodók hsz-eit, mert igenis megérdemlik majd. Remélem semmit sem fog változni a torony event, vagy éppen még jobban elszúrják Miklósék (az ötleteim amúgy nem rejtett szabotások akarnak lenni, komolyan gondolom őket), de az biztos hogy legyen újra torony, tudjak majd itt a fórumon szórakozni rajta. (Ja és lehet nyugodtan lepontontozni azoknak az illetőknek, akik csak lepontozáshoz értenek de érvelni vagy érdemben hozzászolni nem tudnak. Nem neked szólt Fsanyi)


Kieg: Ja és igen, én nem eröltetném az erőforrás opciót, hanem azt hogy lehessen a tokenek miatt az első szintről kezdeni, de Miklós csak abban az esetben engedi ha erőforrásba kerülnek a szintek, akkor meg már kapjunk is jó árat az erőforrásainkér mert az is opció hogy semmit sem kapunk érte. A szavazásból is látszik, hogy nem opció, hogy erőforrás nélkül lehessen az elejétől csinálni. Az egész ebből robbant ki, semmi köze nem volt hozzá hogy egy bug miatt adott le-t és tp-t az event.
Dátum: 2019.02.24. 22:10:05
Idézet: Mortal55 - 2019.02.23. 12:26:55
Viszint ha a verem szörnyek szerint jön a le és szintarányosan. akkor szerintem megéri rákölteni a csp-t, pláne ha az eseménypont bukás esetén is jár. Jó lenne ha egy 300 szint környéki karakter megírná ide hogy kb mennyi le-t kap egy verem csatáért.


Azaz nem jövök hanem jöttem is csak nem figyeltél eléggé és potyára áldoztál a számolgatásra időt és letámadtál egy téves eredménnyel, totálisan azt vadásztad hogy hol tévedek, ahelyett hogy fontosabb részleteket figyeltél volna meg (vagy adtál volna egy alternatív ötletet), például hogy felvetettem ötletnek, hogy akkor kerüljön pp-be ha számodra az nem olyan fontos. Veled gyakorlatilag nem lehet haladni mert totálisan elzárkózol attól, hogy bármi (szinte bármi) erőforrásba is kerüljön a torony, egyszerűen nem tudok, vagy éppen már nem akarok mit kezdeni veled, szabályosan rosszabb vagy mint Miklós, bár ezt ne vedd sértésnek, csak őszinte alkat vagyok.
Dátum: 2019.02.24. 21:49:43
Végig sem kell olvasnom ezt a terjedelmes szöveget már az elején kiderül hogy te néztél be valamit és tudom is hogy mit, érdekel esetleg? Vagy a tévedésedről se akarjalak meggyőzni?
Dátum: 2019.02.23. 19:44:14
Pedig nem kalandoztunk el a témától, nem akarod hogy csp-be kerüljön az event, mert azt gondolod hogy akkor kevesebbet kapnál a csp-dért mintha azt a verembe töltenéd, csak szerettem volna levezetni hogy ez közel sem biztos, megértem ha ez nem esett le elsőre. Azt is megértem hogy kevés a rendelkezésre álló csp, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem azon vagy hogy kapjunk többet ha már ígysem elég (egyébbként értem, nem lenne semmi értelme), esetleg rakhatnánk nerfet a veremre, ne lehessen ilyen sok szintje mert minden verem után egyre égetőbb lesz a csp hiány, függetlenül attól hogy csp-s lesz a torony vagy sem, (itt "csendben" jegyzem meg hogy egye fene akkor kerüljön a számodra értéktelen pp-be). Amúgy is, egyszer valami hasonlót írt Miklós, hogy soha nem is volt cél, hogy mindenre legyen erőforrás, meg hát beszélhetünk a csp hiányról, de sajnos szinte biztos hogy valamiféle nerf lesz a vége, hiszen az itt a jól bevált szokás.
Dátum: 2019.02.23. 19:17:56
Miért is lenne értéktelen a pp? A pp is alap helyzetben ugyan azt a le/tp arányt adja mint a veremben a csp, csak éppen egy csp többszörösen adja ugyan azt az arányt (mégsem értéktelenedett el eddig sem a pp), ergó aki szb-zik, és vermezik rendszeresen az nem hiszem hogy összeszarná magát ha ugyan az erőforrása kicsit több erőforrást érne, így totálisan nem értem a problémádat, nem mellékesen mibe tart kérni, hogy a küldetésekbe is számítson a csata, ha már erőforrásba is kerül, eddig is csak azért nem számított és szerintem jogosan, mert nem került közvetlenül semmibe a csata, ismétlem hogy közvetlenül semmibe. Nem beszélt itt még senki sem arról hogy hetente induljon újra, értelme sem lenne. Várom a további érszrevételeidet.
Dátum: 2019.02.23. 18:04:27
Kicsit több mint elég infót kaptam, most pedig számolgassunk. Nem akarok tű pontos lenni ezért nézd el nekem a megközelítő értékeket. Már 300-as szinten ha jól tudom 900-as szörnyet kapsz, ami valahol 400K körüli le-t adna 1-3 csp-re, vegyünk egy átlagot azaz 200k le kijön egy csp-re. Nem tudom, hogy egy szintnyi verem összességében mindent számolva mennyi le-t hoz mert vannak egyébb jutalmak is, viszont egy szint szerintem 35-40 csp-t azért igényel, de legyünk optimisták és legyen 35 csp egy szint. 35*200k az 7 millió le fölött kell hozzon egy szint a veremben (közel 120 millió le egy verem) ha annyira ráfizetés lenne a torony. Mersze jogosan mondhatod hogy ez így közel sem pontos mert a torony kisebb sinten kevesebb le-t adna, igaz is, viszont garantáltan egy cspre, az első 100 szint környékére érnéd el azt hogy 1 csp-ért egy verem csatáni le-t és tp-t kapsz, 200-as szinten viszont 1 csp-re 2 veremcsatányit, majd megint redukálódna a dolog egy keveset amikor már "kémlelő" támadásokat kellene végezned. Simán számolhatunk azzal, hogy ki tudnál hozni átlag 100k le-t egy csp-re szb-s le/tp aránnyal, azaz vermenként 60 millió le értékű cuccot kell kihoznod hogy körülbelül ugyan ott legyél. Nem tudom hogy mennyit hozol ki valójában, de nem is kötelező elárulnod, inkább csak játszadozok a számokkal.
Dátum: 2019.02.23. 17:30:45
Akkor szépen sorjában, mennyi toronyszintig is jutottál?
Dátum: 2019.02.23. 14:50:50
Értem én, már csak annyi a kérdésem, hogy a vermedben hogy van 17 szint? Ha jó értelmezem Miklós írását és mindent számolok, akkor csak max 16 szintes lehetne, azaz az alap 10 szintet a medálok egészen 15-ig növelik plusz relikviából egy. "Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz)." Kérdés, hogy mi volt az eredeti szándék, a mini verem havonta max 16 szint, vagy havonta max 26 szintes lehet, mert ezen utóbbinál lesznek még itt nagy bajok.
Dátum: 2019.02.23. 14:24:37
Még annyit szeretnék írni, hogy Miklósnak jár egy piros pont azért hogy tartotta a szavát a szavazással kapcsolatban, viszont jár egy fekete pont azért, hogy az utolsó pillanatban csinálta meg megint és még egy fekete pont a szavazás minőségééret. Azt inkább nem részletezném hogy mi a gond a szavazással, mert szerintem már vannak olyanok akik azt hiszik hogy csak a hibákat látom meg. Ja igen, pirospont és közönet azoknak a játékosoknak, akik nyíltan foglalkoznak a témával, jó látni hogy nem csak engem érdekelt a dolog.
Dátum: 2019.02.23. 14:17:27
Köszönöm, akkor ez azt jelenti, hogy 100-as toronyszinten kb 130K lélekenergia is jöhetne egy csp-re, már ha úgy lövik be a dolgot amire én gondolok és miért ne tennék. Ilyen feltétel mellett tegye fel a kezét az, aki még így is sajnálja azt az évente párszáz csp-t.
Dátum: 2019.02.23. 12:26:55
Viszint ha a verem szörnyek szerint jön a le és szintarányosan. akkor szerintem megéri rákölteni a csp-t, pláne ha az eseménypont bukás esetén is jár. Jó lenne ha egy 300 szint környéki karakter megírná ide hogy kb mennyi le-t kap egy verem csatáért.
Dátum: 2019.02.22. 09:01:12
Még 4 napig átvehetőek a jutalmak és minden mininél van pár nap a jutalmak átvehetősége és a feladatok eltűnése között.

Kieg: akkor egy cipőben járunk, engem is kerülget a gondolat hogy jegeljem megint a játékot.
Dátum: 2019.02.22. 08:54:03
Szerintem meg benézted.
Dátum: 2019.02.15. 18:39:34
Sajnálom de nem elég jól látod át a dolgokat, de legyél aktív és figyelmes fórumozó és egyszer majd megláthatod a hozzáállásom jogosságát. Vegyük szép sorra, ha pozitív visszajelzést akarsz írni, akkor tedd azt, ne egy meglévő problémára akarj egy egyébbként nem valami kielégítő (és itt finoman fogalmaztam) megoldást felkínálni, a játékosok nem azért gyűjtik a tokeneket hogy aztán nagy részét feladatkiváltásra használják, már az is megondolandó hogy az ember segítséget kérjen egy egy szörny ellen, mivel a tokent a segítő kapja, na így szereztem több mint 30 tokent pedig csak majdnem 150 játékos csinált legalább egy szintet az eventen. Másodszor, igen azt nem vitatom hogy majd kitalálják hogy mit módosítsanak, talán még az igényeinket is akarják szolgálni, de az eddigi tapasztalatok azt mutatják hogy a "Remélhetőleg megvitatják velünk is ezen a fórumon" gondolat csak hiú ábránd, legalábbis most legutóbb is sikerült nem megvitatni. Az meg hogy csak azért muszáj nekik, mert az orruk alá lett dörgölve, na az megint egy nem szép dolog, "az igéret szép szó, ha megtartják úgy jó" ha már dörgölni kell érte az már nem jó, de itt már csak így van eredmény, amit már olvashatunk is. Harmadszor, elhiszem hogy szerinted elégedetten pihengetnek és sörözgetnek Miklósék a torony event után, de ez teljesen valószínűtlen, de legalábbis életszerűtlen lenne. Erősen kételkedek abban hogy egy újszerű, de nem új event annyira megterhelte őket hogy most pihenésre lenne szükségük, éppen elég egyébb dolguk volt, van és lesz, nincs hogy most pihiznek (bár azért megejthetnének ide is néha pár szót), ha másnem akkor ott a másik játékuk fejlesztése, ezért is jut ide kevesebb kapacitás. Negyedszer, az hogy te hogy csinálnád, arról annyit, hogy az pont arra lenne jó, hogy amikor égető a dolog, mert pár nap van azt új toronyig, gyorsan összecsapj pár változtatást, majd az új event előtt két nappal leközöld, hogy idő se legyen rá hogy megvétózzák. Ha szerinted ez így hülyeség, akkor csak olvass vissza jó pár oldalt, mert pont ez történt nem is olyan rég. Szerintem nem nagy elvárás, ha egy eventet módosítani akarnak, akkor azt időben jelezzék és nézzenek egy közvéleményt, még mielőtt már úgyis mindegy lenne. Számtalan alkalommal csóróztak az idővel Miklósék, mondván hogy jó lesz az úgy, majd utólag rengeteg időbe telt hogy foltozgassák a kapkodás miatt bekövetkezett hibát/kat, ez nem bántás akar lenni hanem tény, ott van rá a millió és millió utólagos nerf élő példának. Igazán sajnálom, hogy már nem tudok mosolyogni a dolgokhoz és olyan apró örömökhöz kell folyamodnom mint a trollkodás.
Dátum: 2019.02.14. 23:04:42
Idézet: Miklós - 2019.01.31. 17:15:52
aztán majd az esemény után lehet szavazni, ha akarjátok, betesszük, hogy 1. szintről lehet menni, és jár LE + TP de akkor CSP-be v PP-be fog kerülni.


Kérdezem én, szerintem jogosan, hol van a szavazás? (ja igen és itt az egyik konkrét saját bajom)


Kieg: Nem csak saját bajom de már egyre inkább éreztem én is. Sűrűn van panasz, hogy nem lehet mire költeni az af pontot, probléma hogy a nagy toronyszörnyek irreálisan sokat sebeznek, legyen egy új af ami a torony szörnyek állatokra mért sebzését százalékos arányban csökkentik, de persze ezt sem most írom először.

Kieg 2: idézet Miklóstól "Mert ha a 10k-s rád leadott sebzésből lett 125K az állatra az tényleg nem jó. Egyéként még azt is túl lehet élni, csak nem 290. szintű állatokkal" Azaz miklós szerint nincs azzal nagy baj, vagyis igaz hogy nem jó, ha az állatok az ellenfél sebzésének 1250%-os sebzését, azaz 12,5 szeres sebzését szenvedik el, de azért túl lehet élni, ez már azért viccnek is rossz.

Kieg 3: Újabb idézet Miklóstól "Természetesen szívesen látunk visszajelzéseket, amelyek alapján próbáljuk úgy alakítani az eseményt, hogy mindenkinek tetsszen." Azaz Miklós adta jogom ide írni a visszajelzéseimet, ami alapján megpróbálják úgy alakítani az eseményt hogy mindenkinek jó legyen, szóval igenis baj hogy ha valakinek nem tetszik, mert eleve az a cél hogy mindenkinek tetszen. Köszönöm bíróúr, nincs több kérdésem.
Dátum: 2019.02.14. 23:00:10
Minek írjam meg ha Miklósék nem is figyelnek rá, esetleg neked? Te sem figyelsz rá mert megírtam már, de ha figyeltél volna sem tudnál mit tenni. Megpróbálom röviden tömören leírni hogy mi a bajom, az hogy Miklós lapít, voltak panaszok és megígérte hogy foglalkozik a dologgal de nem teszi, semmit sem tudunk arról hogy mit óhajt változtatni a következő tornyon, már ha egyáltalán szándékában áll. Majd megint círka fél év múlva fog az új torony előtt két nappal nyilatkozni a változásokról, amikor már teljesen mindegy. Aztán azt is el akarja majd adni nekünk úgy, hogy azzal mi milyen jól jártunk, meg hát eleve az volt a tervük kezdetektől. Ha ezt nem hiszed el, akkor olvass vissza jó pár oldalt, mert igenis ez volt és ez is lesz megint, ez nem szájkarate, csak le merem írni a valóságot.
Dátum: 2019.02.14. 21:21:02
Amúgy meg nagyon jól mondta az egyik szövetségi társam. Ha valamire igazán jó ez az event, akkor arra hogy lássuk, mennyi aktív karakter is lehet. Sajnos 5 szerveren megközelítőleg 1000 "aktív" karakter van, szerintem nem kell tovább ragoznom a dolgot. Viszont senki se vegye a fáradságot, hogy szépítse a dolgot azzal hogy sok olyan aktív játékos is van aki meg egyáltalán nem csinálta a torony eventet, mert nem kevés olyan játékos is csinált legalább egy két szintet, akit még csak közel sem mondanék aktívnak.
Dátum: 2019.02.14. 20:44:38
Ember, lássál már ne csak nézz. "(ott az idézőjel, szóval nem nekem voltak gondjaim ezzekkel a feladatokkal.)" Ismétlem, nem nekem volt ilyen gondom az eventel, csak idéztem valakit mert szóba jött hogy vannak nehezen vagy éppen nem teljesíthető feladatok, külön megjegyeztem hogy nem véletlen van az idézőjel, remélem mostmár tetszik érteni. Tudod itt igazából az a baj, hogy Miklós szokás szerint elhinti azt hogy hajlandó lesz majd foglalkozni egy adott problémával, majd aztán mikor eljön az ideje akkor meg lapít mint szar a fűben, gondolván (és igen is jól gondolván) hogy kicsit később már senkit sem fog érdekelni így kár is bolygatni. Egyébként nem tudom hogy neked ezért fizetnek miklósék, esetleg ennyire szolgalelkű vagy, esetleg mazochista vagy, vagy netán ennyire újonc. Nem kell ám egyből mindent megenni amit eléd raknak, pláne egy viszonylag friss eseménynél, A játékosok azért vannak hogy jelezzék, hogy ha valami szerintük nem jól van megcsinálva, Miklósék meg azért, hogy átgondolják és esetleg módosítsák a dolgokat. Bezzeg manapság csak akkor módosítanak bármit is ha éppen nerfelni kell valamit. Egyéb esetben meg vagy rá se bagóznak a dolgokra, vagy azt mondják hogy felírták a fejlesztési listára (aminek a létezésében erősen kételkedek). Nem kell ám miklósék védelmére kellni, köszönik szépen minden lepattog róluk, még csak meg sem szisszennek. Én speciel már tűkön űlve várom az új tornyot, jó lesz széttrolkodni itt a fórumon mások panaszkodását, mert ki is állhatnék mellettük, de semmi értelme és csak az ideget eszem, viszont ha szét trollkodom, akkor legalább én jól szórakozom majd. Hajrá torony event, hajrá végzetúr.