Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.03.09. 11:13:04
"Mibe került 8-10 éve egy jó karakter és mibe kerül most havonta?" Erre várnék 2 darab megközelítő értékű számot, gondolom nem túl megterhelő.
Dátum: 2019.03.09. 11:02:35
Kár hogy ilyen hosszasan NEM válaszoltál a kérdésemre. A nagybetű az nyomatékosítás akart lenni nem kiabálás.
Dátum: 2019.03.07. 15:38:23
Kár hogy ez a szintkorlát egy akkora fából vaskarika fejlesztés hogy hihetetlen.
Dátum: 2019.03.07. 14:59:19
Ilyen sok mellébeszélést ennyi hsz-en kereszül nem sokat lát az ember és még csodálkozol hogy nem tetszenek a kapott válaszok. Na mindegy azért köszi.
Dátum: 2019.03.07. 10:43:41
Szinte tökéletesen osztom a véleményed, az is igaz hogy Miklósék nem tervezhetnek előre 10 évet, viszont ők még 1-2 év előre gondolkodásra sem képesek, lásd a tonnányi nerfet.
Dátum: 2019.03.07. 09:05:21
Azt se feletsd el ám, hogy régen kevesebb táp volt de kevesebb pénzért is. Gyere bátran a v6-ra, nyomj a karakterbe 1 millió forintot aztán mond nyugodt lelkiismerettel hogy nem a pénz beszél a karakteredből. Mibe került 8-10 éve egy jó karakter és mibe kerül most havonta? Volt idő mikor pár 100 forint is sokat jelentett havonta, manapság sok ezer kell havonta. Akkor miről is beszélünk?
Dátum: 2019.03.07. 08:51:47
Szép hosszú szövegben magyaráztad el azt amit eddig is tudtam és meg sem kérdeztem. Mikor válaszolsz arra amit meg is kérdeztem? "Magyarázd el nekem, miben más a játék 300-as szinten mint a v6-on 150-es szinten?" kicsit kiegészitem hogy tudj érdemben jobb választ adni. Jelenleg milyen új funkciók vannak 300 fölött amikről fingom sincs és ha kapnék egy 300-as karaktert, akkor csak pislognék hogy ez mi a franc? Menyit kellene 300 fölött eltöltenem hogy jogosan pofázhassak bele, hogy mi lesz 400-on? Tudod, kicsit megsértve érzem magam, itt vagyok közel a játék indulása óta csak volt több kissebb nagyobb kihagyásom, viszont 5-6 évet garantáltan voltam aktív, elég aktívan fórumozok, nem egy nerfet megjósoltam és bejött, pedig szinte le lettem hülyézve miatta, mondván hogy úgysem nerfelik. Nem a saját seggemet féltem, legalábbis nem közvetve (mod: legalábbis nem közvetlenül) , ellennék én a vu-n akkor is ha egymagam lennék az egész játékban, csak éppen akkor vu se sokáig lenne, de azt veheted garanciának hogy sok fizetős játékos fejezi majd be 400 közelében a jelenleg tervezett rendszerrel. Ezt nem most találtam ki, ezt már a 300-as szinthatár tervénél is jeleztem.
Dátum: 2019.03.06. 23:22:22
Nem jól emlékszel, sőt, kifejezetten rosszul, mert a v6-ról csak elmenni lehet. Magyarázd el nekem, miben más a játék 300-as szinten mint a v6-on 150-es szinten? Meg aztán ha nem látod a szintkorlát buktatóját az a te bajod és nem az enyém. Kivéve ha látod, csak éppen ki is akarod használni, mivel elég hülyének kell ahhoz lenni hogy hogy ne érje fel ésszel az az ember, hogy hasonló befizetések és képesség mellett egy friss 400-as nem tud olyan erős lenni mint egy 3 éve 400-as aki valójában lehetne akár 400/150-es is. Megnézném azért hogy ha Midgard neki állna a kis semmit mondó 180-as karakterével ide oda ugrálni a szerverek között, akkor mennyi anyázást kapna és mennyi háborgás lenne itt a fórumon a kis vacak 180-as karaktere miatt.
Dátum: 2019.03.06. 22:39:55
Magyarázd el nekem a top karakterség és a 300-as szint közötti összefüggést kérlek. Ez kicsit olyan, mintha csak 300 fölött lehet top egy karakter. Léteznek ám sokkal fiatalabb szerverek is mint a v1, mondhatni hogy a v6-al szemben 5 év előnye van, akkor a v6 csak kussoljon mivel ott egy top karakter sincsen?
Dátum: 2019.03.06. 20:38:18
Napra pontosan kérdezed? Ha akkor még lesz vu, akkor vagy itt leszek éppen vagy nem de az biztos. Addig még sokszor elmegyek meg vissza is térek.
Dátum: 2019.03.06. 20:18:24
Dehogy soha, toplassítással 10 év, nélküle 5 év.
Dátum: 2019.03.06. 18:42:01
Még annyit hozzátennék, a toplassításnak sohasem az volt a célja hogy tápos karaktereket csináljon, hanem hogy tömörítse az élmezőnyt, na ebben viszont totálisan megbukott. Erre itt az új ötlet az élmezőny tömörítésére, vagyis a szintmaximum, ami ugyanúgy totálisan megfog bukni de ezt egyszer majd talán Miklósék is meglátják. Így logikus következtetés, hogy töröljük azt a funkciót ami nem vált be, pláne ha van lehetőség valami új módszer kipróbálására . Még halkan megjegyzem, hogy Miklósék szerint még csak nem is táp a toplassítás, így lelkiismeret nélkül kapcsolják majd ki, mert megvannak győződve róla hogy ezzel nem okoznak senkinek sem hátrányt.
Dátum: 2019.03.06. 18:15:24
Nem tudom hogy mit nem lehetett érteni azon hogy ellene vagyok e vagy nem. Azaz probléma lenne a toplassítás meghagyásával és ezt csak én látom, pedig és is élek vele de mégsem vakít el a toplassítási mámor, azaz részemről nyugodtan törölhetik. Totálisan igazad van, hogy kár belemenni, én már egyszer ezzel kapcsolatban végigjátszottam itt egy vitát. Ha megmarad, akkor én vagy 300-350 szinten keresztül leszek toplassított átlag 1.9-es lassítással, a jövő generációja pedig vagy soha, vagy optimális esetben 100 szinten keresztül átlagosan 1.5-ös lassítással. Ha törlik, akkor 100-150 szinten keresztül voltam 1.9-es lassított és a jövö generációja semennyit sem lesz lassított. Ez mind akkor csak, ha a szintmaximumot elérve tolódik egyáltalán a toplassítás azon legnagyobb szintű karakterek felé akik nem max szintesek, ha nem csinálják meg ezt a tolódást, akkor egy pont után lesz 50 400+-os karakterünk aki bár toplassított de a szintmaximum miatt semmit sem ér vele.
Dátum: 2019.03.06. 16:22:18
Kár hogy senki sem látja a toplassítás meghagyásában rejlő problémát, csak én, pedig én is elég rendesen toplassított karaktert viszek. Na mindegy, úgyis meglesz szavazva a lassítás eltörlése.
Dátum: 2019.03.06. 11:40:30
A toplassítást mikorra tervezitek kikapcsolni?
Dátum: 2019.03.05. 22:38:44
Hamarabb elérik mint gondolnád, elvégre a következő lépés a toplassítás eltörlése.
Dátum: 2019.03.04. 18:23:41
Köszönjük, akkor ezek szerint nem kerül majd csp-be és nem is lehet majd az első szintről kezdeni, elfogadom. Na de mikör várhatjuk az új szavazást, mondjuk az állat sebződéssel kapcsolatban? Bár lehet az is hasonló csodás eredménnyel zárulna, elvégre meglehetősen kevesen veszik annyira komolyan a tornyot hogy az állat sebződés gondot okozzon.
Dátum: 2019.03.03. 11:47:29
Ez ilyen "nesze bameg" szavazás lett, hogy ne pofázzak végre.
Dátum: 2019.03.01. 13:36:38
Jár a pont, igazán indulhatott volna egy verem.
Dátum: 2019.03.01. 10:48:37
Szerintem teljesen megéri legendás cuccokat használni és csakis a fegyverem prémiumos, elég jól testre szabhatod a felszerelést, nem megy el pont a felesleges képességekre, csak 10k le szintenként a fejlesztése, 10 kő a prémiumé. Mindíg a lehető legmagasabb szintű lehet a felszerelésed, nem kell azon agyalni hogy megérie felszerelést váltani, minden szintfejlesztés alkalmával egyszer akár újra is oszthatod a pontokat ingyen. Ha varázslatot is lehetne csinálni, akkor nekem az is legendás lenne. Nekem nagyon bejött ez a funkció.