Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bandiita

Oldal: 1
Nyertünk!!

Most már a tulajdonságra és a szakira is +3 +3%-ot kapok
Tavasszal a harmadik fordulóban mit célzunk meg?
A vadászat 3%-ot vagy a kereskedelem +30-at?
Dátum: 2010.09.14. 13:10:09
Úgy kezdő, hogy ez az első 2 karakterem, nem volt és nem lett másik azóta még más világon sem.
kb 5-ös szintűek voltak mikor olvstam ezt a tiltást, akkor és azóta pedig sasolok mint állat, ne hogy hibázzak.
szerencsére 2 olyan szöviben vannak amik erősek és sose háborúztak egymással.
Esetleg ez előfordul inaktív leszek az biztos

szeretem a V2-őt és szívem csücskei a karaktereim, 2 év alatt csak nem hibzahattam még ha nem szűrtek ki, de ha kell írok egy könyörgő levelet és vásárlok pár száz őskövet, csak hadd maradjon így.
Miklós jó étvágyat az ebédhez és felejtsd el ezt a kis malőröm (de állok minden vizsgálat elé ha kell, én figyeltem tudom) Bandi nyal-nyal-nyal:)
Dátum: 2010.09.14. 12:58:17
sajna kezdő vagyok és nem tudtam hogy nem lehet, DE

Sose ütöttek ugyanarra a karakterre és SOSE ütöttek egynásra

Arra is figyeltem, hogy más lett a hordaspecialitásuk is (valamint aktív prémimus vagyok 2 éve)

remélem nem lesz gond ezután se figyelek hogy semmiben ne kereszteződjenek útjaik
Dátum: 2010.09.14. 12:53:04
elrontottam ezért ismét kérdezem

V2-ön a Rubin karakterem 14600 aktiválással 241 le-t küldött a pavilonba, míg a gyémánt karakterem 14600 aktiválással csak 81-et tudott küldeni a pavilonba.

A rubin 72-es a gyémánt 71-es szintű

lehetséges ez, ez így yooo?
Dátum: 2010.09.14. 12:47:33
V2-ön ugyanannyi (14600) aktiválással a Rubin karakterem 243LE-t épített be a Gyémánt pedig csak 81-et ls 1 szint különbség van csak közöttük

ez normális??
Oldal: 1