Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.02.11. 17:32:31
sziasztok én eddig nem olvastam ezt a fórumot, viszont most, hogy megtettem nem is tudom, hogy sírjak e vagy nevessek annyira gázos és helyesírásban szégyenteljes kérdést láttam már erre ma kétszer is rossz kérdés értékelést kaptam egyiket azért mert véletlen kisbetűvel kezdtem a mondatot a másikat meg szegény micimackó miatt mert az nagy betű lenne csak elromlott a billentyűm és nincs nagy m-em de mindegy mert jogos volt, csak annak fényében nem amiket lehet látni. Félre ne értsetek egyáltalán nem akarok hülye lenni azért mert mások is azok De valamiféle más rendszer kéne, hogy kiszűrjék a jól szórakozó emberkéket vagy azokat akik mert nem tudják rossz válasz értékelést adnak. Régebben volt egy olyan kérdésem is, hogy mikortól óvodaköteles egy gyermek amit konkrétan tudok, hogy 5év mégis hibás válasz értékelést kaptam mert vki éppen nem tudta azért ez annyira nem speciális bár persze lehet. Nahh befejeztem, de jó olvasni titeket, hogy vannak még akik törődnek azzal, hogy ne vegyünk magunkhoz minden hülyeséget
Aham köszönöm na akkor igyekszem kijavítani csak már annyira megszoktam a chates írást, hogy ezek fel sem tűnnek de mégegyszer köszönöm szépen.
sziasztok a mai nap kétszer utasították el a kérdésem miszerint helyesírási hiba van benne, esküszöm kövezzetek meg, ha tudom, hogy mi

melyik országba készül a kiskacsa a gyermekdal szerint?

Lengyelország
Svájc
Németország
Ausztrália

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Hull a hó és hózik....

micimackó alszik
micimackó eszik
micimackó fázik
micimackó eljön

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.01.10. 07:36:22
Hello! A 2-es világban szeretnéK belépni egy szövetségbe. Jelenleg még csaK 3-as szinten vagyoK, de dinamiKusan fejlődöK
Dátum: 2009.01.07. 09:14:15
Sziasztok! Megalapitottam az Amazonok nevü szövetséget. Szeretettel várnék minden nőnemü harcost. Célom egy jó és összetartó társaság kialakitása az aktivitás mindenképpen nagyon fontos elvárás lenne. Szövetségem az 1. világban van. Köszönöm előre is mindenkinek aki megtisztel majd a jelentkezésével.