Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Sziasztok Még nincs ugyan kiértékelve de szerintetek tényleg olyan nehéz kérdést tettem fel? Nekem tetszik persze lehet, hogy tévedek de ez talán kimeríti az alapműveltség fogalmát és mégis nézzétek:

Melyik egy rövid, csattanós irodalmi alkotás?

gesta
burleszk
elégia
adoma

A kérdésre eddig 14 jó és 12 rossz válasz érkezett.
Dátum: 2009.02.27. 08:48:46
Idézet: Scippy - 2009.02.26. 22:55:35
Idézet: Cosmo - 2009.02.26. 21:56:53
2009-ben melyik két hónapban esik 13.-a pénteki napra?
február,március
február,május
március,július
április,december

Tévedés!Mert februárban,márciusban és novemberben van/lesz péntek 13-a,úgyhogy rosszak a válaszok.

A kérdés is.


És van már ilyen kérdés a helyes válaszokkal.
Dátum: 2009.02.27. 08:47:31
Melyik nem sportmárka?
Umbro
Nike
Windows xp
Adidas

Milyen színű volt Napoleon fehér lova ?
barna
fekete
tarka
fehér


Azt hiszem nem kell, hogy kommentáljam egyiket sem.
Dátum: 2009.02.27. 06:19:37
2 x 4 az hányszor 8 ?
2-szer
0-szor
4-szer
1-szer

Doktor úr törlést kérnék


Az alábbiak közül melyik PC játék jelent meg legkorábban ?
Two Worlds
Sacred 2.
Diablo II.
Sacred

Ez nem általános műveltség még nagy jóindulattal sem.

Milyen gyógyhatása van az akácméznek?
Hallásjavító
Köhögés csillapító
Lázcsökkentő
Semmilyen

Esetleg ha úgy van fogalmazva, hogy milyen gyógyhatása is van, mert vagy még 100féle lehetséges.

Milyen állat a SZUKA ??
nőstény kutya !!
haldokló majom
hím cápa
fiatal oroszlán

no comment
Dátum: 2009.02.26. 14:34:07
Csak, hogy jobban belekössek vagy a kérdés van rosszul feltéve vagy a válaszok helytelenek ugyanis nem megyeri-nek hívják, hanem Megyeri hídnak ergo vagy úgy teszi fel, hogy milyen hídnak hívják vagy a válaszlehetőségek után odabiggyeszti a híd szócskát Arról nem is beszélve, hogy van már ilyen kérdés biztos forrásból tudom én tettem fel még pályafutásom elején )

Most kiváncsiságból megnéztem én így tettem fel a kérdést: Melyik hídat nyitották meg 2008-ban és csak 53% tudja a helyes választ.
Dátum: 2009.02.26. 13:58:55
Mi előtt érik utól a hazug embert?
Az ugribugri nyúlnál
A ravaszdi rókánál
A sánta kutyánál
A kopasz farkasnál

Kicsit értelmetlen így a kérdés talán a hamarabb szó kéne bele és amúgy már volt ez a kérdés.
Idézet: Joshi - 2009.02.26. 13:39:51
Bojkott nem egyenlő tüntetéssel, okostóni. A bojokott passzív, kisbarátom. Nem kell egyből happogni, nem tudom miért nem lehet értelmesen megbeszélni a dolgot?!
(Ez vonatkozik az egész pampogó bandára!)
Két dolgot tehetsz: vagy cselekszel, vagy beletörődsz. De látom a többség csak csendben picsog, h. elutasították már megint. Ha nem lépünk, nem lesz változás. Ennyi. (Sztem nem nehéz belátni)
Nem hiszem, hogy bárki rászorul arra a +1000-1200 LE-re amit a kérdésekért kap (kb.1-2 vadászat)!
Ez inkább elvi kérdés.
Bár az is igaz, hogy könnyebb "szájjal-karatézni" és rekordszámú hozzászólást kreálni. Mint ahogy Ti csináljátok.
Na gyerünk, ne kíméljetek! Szánalmas sírós-bagázs.


ezt inkább most nem veszem magamra mert ha megtenném nem lennék sem finom sem nőies
Akkor azért nem fogadták el mert a péntek 13-at is mondják szerencsehozó napnak.
Dátum: 2009.02.26. 13:20:33
melyik futball csapat játszik az angol premier ligába?
chelsea
barcelona
lazio
bayern münchen

Egyébként egy könnyen megfejthető focis kérdés de a nagybetűk könyörgöm mind a kérdés elején mind a csapatok nevénél.
Dátum: 2009.02.26. 13:09:11
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.26. 13:01:42
Persze. Nekem van egy külön egyezségem odafönn, mint Joeynak a jóbarátokból


"Sajnos" egyetlen részt sem láttam így nem tudom miben egyeztek meg Nahh de nem offolok tovább mielőtt rámszólnak
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.26. 12:59:53
Én speciel azóta azon gondolkodom, hogy mi lehetett a négy válasz. Igen, nem. És a másik kettő?


talán
Válság van drága a tojás és úgy tudom térkövet sem raknak le mostanában így már nem jó a Kossuth tér

De komolyan szerinted a szerencsét hoz e a négylevelű lóhere olyan kérdés amit az értelmesebb játékosok elfogadnak mint kvízkérdés?
Dátum: 2009.02.26. 12:42:45
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.26. 12:39:53
Ne csinálj belőle ügyet, majd utolérsz minket


Akkor te tudsz valamit, hogy megállítod a korodat Bár most van egy film a mozikban valami ilyesmiről és félúton találkozunk

Melyik épület felépítése kerül őskőbe?
Energiakristályosító
A pusztítás citadellája
Lélekpajzs
Átokpiramis

Aki nincs szövetségben?
Dátum: 2009.02.26. 12:28:05
Hányban jelent meg a Hatalom Kártyái Kártyajáték első alappaklija?
2004
2006
1995
2000

Előszőr is nem hányban:) minimum mikor másodszor khmm kicsit specnek érzem.




Akkor a korosztály (akik játszanak) fele idősebb mint én
Én hozzátenném mindenképpen a kérdésben, hogy hozzávetőlegesen vagy átlagosan mert így semmiképpen nem pontos a kérdés. Amúgy nekem nincs bajom vele én hagytam volna.
Dátum: 2009.02.26. 10:37:19
Mi vólt a személygépkocsik rendszáma 1980-ban?
CKS 123
CK 12-33
C-12-KS-3
12-CK-3S
volt és nem mellesleg akkor születtem nem hiszem, hogy tudnom kéne


Mennyi 5 a négyzeten?
13
10
25
15

1+1 kérdés
Dátum: 2009.02.26. 06:19:50
Hány része van a Star Wars-nak?
5
6
7
3

tipikus most még..
Bocsánat de muszáj megkérdeznem ezt hogyan csinálja és minek? Annyi előnyre nem lehet szert tenni, vagy csak én gondolom így? Egyébként nem is értem nekem ilyen nem jutna eszembe, hiszen ez már annyira feltünő lehetetlenség, hogy előbb utóbb az ember tuti lehet benne, hogy kiszúrja valaki. Mondjuk olvasgattam már itt a fórumon olyan csalásokat, hogy ejha csak nem értem, hogy így, hogy marad meg a játék izgalma, szépsége persze tudom ez én vagyok.
Spec fogalmam sincs de én így ismertem a poént, ha meg nem az akkor egyátalán nem értem bocsáss meg érte


Hány mozdulattal teszel be egy elefántot a hűtőbe ?
Három.Kinyitod az ajtót, beteszed az elefántot, becsukod az ajtót.

És hány mozdulattal teszel be egy zsiráfot a hűtőbe ?
Négy.Kinyitod az ajtót, kiveszed az elefántot, beteszed a zsiráfot, becsukod az ajtót .
Dátum: 2009.02.25. 14:58:03
Melyik szinész a legidősebb az alábbiak közül?
Ben Affleck
Tom Hanks
Bruce Willis
Heath Ledger

Ebből egy sajnos már meghalt és amúgy is nem tudom maradnia kéne e főként, hogy két színész között elképzeléseim szerint talán pár év lehet.