Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Idézet: Baraty - 2009.05.21. 15:28:43

Meg kell védenem a játékvezetőt, mert ezt konkrétan én írtam.
Úgy értettem, hogy én akkor, abban a pillanatban nem az exploit kihasználása miatt adtam a tiltást (és úgy éreztem írnom kell még valami magyarázatot pluszba ). Viszont ez még nem jelenti azt, hogy a kihasználás rendben van. Ha csak ennyi lett volna, a karaktereket akkor is felfüggesztjük az eset kivizsgálásának idejére, az így szerzett extrém LE-t/karakterfejlődést töröljük, stb. (ami egyébként is meg fog történni)


En azt nem ertem, h ha honapokkal ezelott tudtatok a kiskapurol, es ezt a kiskaput nem zartatok be, sot par nappal korabban meg legalisnak neveztetek a dolgot, akkor most miert irod azt, h torlitek az eredmenyeket? Ti irtatok, h legalis a dolog, nem tettetek ellene, most meg buntetitek erte? Szamithatunk a tovabbiakban is hasonlo dolgokra?
Idézet: Otoaak - 2009.05.21. 13:56:05
Fix. portyáért járó LE kell szinttől függően amit módosít a kreatív és a gyémánt bónusz, + napi korlát. Emellett simán maradhat a rablás is 1-2 szerencsés támadással max. hamarabb megvan a limit és a szakiknak is megmarad az értelme könnyebb összehozni. Ha megvan a limit akkor meg győzelemért járjon + morál, kristálypont, +TP stb. valami amiért megéri utánna is támadni és erősíti a meggyengült szakikat.

Elég sokszor le lett ez már írva csak a limit az új benne. Szerintem nem kell átalakítani hozzá a játékot, persze a programozásba nem látok bele de nem tűnik lehetetlennek a megoldása. Ha meg tesztelni kell, hogy mennyi LE legyen 1 portya értéke a szint fügvényében , hát nosza senki nem fog megharagudni ha tart a játék 1-2 nap szünetet teszteljetek utánna meg hadszóljon.


+TP? Az nemhogy nem erosit, sot!
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 13:19:38

A script működik, ne aggódj... szerinted hogy esett ki a fenti 2 emberke. Nem saját magukat jelentették fel, az biztos.



Szerintem nem a script, hanem egy jatekostarsam hivta fel a figyelmet a dologra:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,36.1220
Nem volt haboru, es nem 8 orankent utottek egymast.
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 12:46:07

A spektrális manipuláció 100-as szintje mindenféle taktikázás nélkül duplázza a vadászat LE-t 100-as szinten. A lélekenergia sajtolás + csapdakészítés kombó +25-50% LE-t is adhat a vadászotthoz képest. A kivégzés+kreativ affinitás kombó ezeknél nem erősebb, ha valaki nem játszik össze rá, számos játékos követi ezt az utat (aka. pókok) miért kellene megszüntetni?

Épp ezért szükséges, hogy a napi szerethető mennyiséget korlátozzuk. Tegyük fel, hogy ez szint * 700. Ekkor 50. szinten 35k LE-t tudsz így szerezni a kreativval. Kínzókamra, spektrális stb. egyéb metódusokhoz képest ez nem akkora előny, főleg, mert bármikor betoppanhat egy váratlan vendég, és belenyúlhat ő is a mézesbödönbe. Valószinűleg az első korlát (nem kapják meg azonnal) nem is szükséges, elegendő a második.


Azt irod, h a kivegzes+kreativ nem erosebb a vadaszat+sajtolas kombonal, majd kicsivel kesobb maximalizalnad a portyabol szerezheto LE-t. Ezzel nincs is problema, de 50. szinten 35k kicsit nevetsegesen hangzik.
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 11:47:38

Épp ezért a következőt fogjuk tenni: a kreatív affinitással szerzett extra LE nem íródik jóvá azonnal a karakterlapon, csak egy bizonyos idő után (kb. 48 óra).


Tehat gyakorlatilag meg nagyobb fuggoseget alakitotok ki ezzel, hiszen nem eleg, h mondjuk naponta X orat toltok el a gep elott a jatek miatt, meg a mai napon szerzett LE vedelmet is meg kell oldjam 2 nap mulva?
Idézet: Jeriko - 2009.05.21. 10:09:35

A kreatívhoz nem kellene hozzányúlni, egyáltalán nem erős szakértelem, és sokan szívnának vele, akik kifejlesztették. Egyértelműen az irreális mértékű (10k feletti) rablásokkal van a gond, ami normál játékban maximum vakszerencsével fordulhat elő.



A vakszerencses resszel szerintem sokan vitatkoznanak...