Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2010.06.23. 20:44:11
Előszór voltam találkozón. Nagyom tetszett. Igaz 220 km-re lakok, de remélem a legközelebbire is eltudok menni. Egy dolog nem tetszett. Hiába nem oda figyeltem, de az ember a fülét nem tudja irányítani mit halljon. Szkript-ről volt szó. Egy srác mondta, hogy olyat csinál, hogy csinált több embert világokon ajánlással és csak belép a karakterhez elindítja a vadászatot és kész. A szkript meg válaszol, sajtol és beépíti a LE-t. A másik meg azt mondta, hogy figyeli a szkript ki mennyi LE gyűjt és mikor gyógyul fel meg hasonlók, a kvíz kérdéseket és az Le diff-et nézi, hogy változik-e. Nem tudom így mi értelme a játéknak. Nem azt mondom, hogy ne játsszon az ember több karakterrel más-más világokon vagy a többi családtag ugyan arról a gépről. Tudom, hogy nehéz scripttek ellen harcolni. De mit lehetne tenni?
Dátum: 2010.06.09. 21:41:39
Azt szeretném kérdezni mi feleségemmel mennék, de lehet, hogy a 1,5 éves kislányunkat nem tudjuk valakire bízni. Szerintetek belehet menni vele. 200km-re lakunk.
Dátum: 2010.03.03. 08:42:02
köszönöm a lepontozást. nem értem ha valaki leírja mit tapasztalt miért kell lepontozni. nem csak nekem lassult be a gépem tőle, a szöviből is mondták és a másik topicba is írtak mások. És higgyétek el a fórum tökéletes az írás a játékon meg lassú nekem.

Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Javaslatok -> Játék fejlesztés
Dátum: 2010.03.02. 20:21:48
tegnap purcant ki a jó videó kártyám. Ne tudjátok meg milyen most a 128-as videokártyával. 4-5 másodperces csuszással jön a szöveg. Dupla annyi időt vesz igénybe a játék.
Dátum: 2010.02.15. 12:21:35
jó meg van. a wikin megtaláltam.
Dátum: 2010.02.15. 12:06:38
ez mi?

A hatalom tornyának építésére 273% bónuszt kaptok)
Dátum: 2010.02.15. 11:01:29
Ebben igazad van , de nekem ez nem jutott eszem be.
Dátum: 2010.02.15. 10:46:09
a második része, csak annyi hogy minek jönnek hozzám leütni magukat amikor van epik náluk és térkapu. Ha annyira akarnak vadászni 15% alatt akkor váltsanak át buzogányra és támadják meg az epiket.

Van a kínzóba bevitt embereket kilehessen törölni?
Dátum: 2010.02.15. 09:48:50
Még egy dolog. Szerintem logikus lenne ha aki minket megtámad és nyerünk azt is elehessen vinni a kínzóba. Mert a sok építő és a vadászos már kora reggel ezzel kezdi. Pedig van epikusuk némelyiknek ami szerintem erre is való.
Dátum: 2010.02.14. 22:52:59
Statiszta szerepet vállalok

A filmnél PottomPanna?

amúgy jó lenne egyszer látni.
Dátum: 2010.02.14. 22:15:02
Emberek: Remélem őket nem nagyon kell bemutatnom.

Barbárok: Ezek is emberek csak pénzért dolgoznak, aki többet fizet.

Xirek: Hatalmas erővel rendelkező lények. De őket elpusztította az ellenség. Csak szinte vissza tekintésben tudunk majd róluk.

Xirek leszármazottjai. egyik ősök Xir volt. Különösebb ismertető jelek. Velők született "tetoválás" anyajegy. Varázslat használata.

Császár serege: A császár a fő gonosz elméletileg. sok csürhe faj dolgozik neki. Egyedül a hadvezérei jelentős szerepel bírnak.

Halálosztók klánja. Piramis rendszer az övek. Alul vannak a szürke, utána a vörös, kék, és fekete "csuklyások". 5 fő irányítja mondhatjuk úgy is a feketék elitje. Kis gyereket rabolnak el és azokat nevelik harcossá. Elméletileg a császárnak segítenek, de inkább a saját érdekeiket akarják véghezvinni.

Vámpírok: nemesi rendszer van náluk. sima vámpíroknak csúf arca van, a mágiához nem értenek. A vámpír lordok: emberi külső, mágiához már ők értenek. És persze van a vezetőjük, akinek a helyére egy jó páran jelentkeznek.
Se nem rosszak se nem jók. A vezértől függenek, hogy melyik oldalon harcolnak. Elméletileg a Császárt szolgálják.

Farkasemberek: Szétszórt horda. Két fokozata van. Egyik fajtája tud az állati ösztön felett uralkodni másik nem. Elméletileg a Császárt szolgálják.

melyik tetszik? vagy vannak még de nincsenek teljesen kidolgozva.
Dátum: 2010.02.14. 22:14:01
Egy legendáról egy mítoszról szól. Egy testvérpár és bajtársaik megmentik a világot. Kardos-varázslós kaland fantasy egy kis romantikával. 3 részből áll, mindegyik 3 fejezettből. Melyik filmhez hasonlít: Gyűrűk ura, Underworld...
Dátum: 2010.02.14. 21:15:31
Irok egy könyvet valamelyik nevedet felhasználhatom kari névnek?
Dátum: 2010.02.14. 21:07:15
meg találtalak v3-on
Dátum: 2010.02.14. 20:53:07
jó ötlet. Tudod 2008 óta játszok a játékkal, de amióta szövi vezető lettem csak azóta lépek föl, mert addig azt hittem, hogy a vezetőnk mindenki közöl aki meg volt bízva ezzel.
Dátum: 2010.02.14. 20:47:12
Még egy dolog. Általában minden szövetségnek van vezetője vagy diplomatája. Miért nem lehetne egy cseppet meg növelni nekik a levelezést vagy valamilyen fórumot létre hozni.

És még valami. az igaz, hogy a jó vezető mindenről tájékoztatja az embereit. Ezért arra gondolatom, hogy vannak olyan változások amit Miklós csak itt ír le. Nem lehetne valamilyen csoport üzit küldeni. Vagy csinálni itt egy topicot a vezetőknek. Ahol egymás között megbeszélnek dolgokat.
elküldtem az egyiknek. hogy tudjanak róla. Én amúgy is szeretek beszélgetni Próbálnám mindenkivel tartani a kapcsolatot de a szűrű véget nem megy
világ 2-ön van. De tudod láthatatlanba is leverjük őket, akik ott vannak. De nincs ki jelölve senki vezetőnek.
ez tudom, hogy nem ide illik, de nem találtam mást.

Megtámadtunk egy szövetséget, örök békét ajánlottunk. Ők persze nem írtak vissza semmit csak egy ember. Ezt irta:

Amúgy megsúgom csak a 10es akadémia miatt jöttem ebbe a szövetségbe (meg jólesett ez a lánc is, térkapuban nyerni se nagyon tudok), összesen 2 ember van aki tud is játszani innen, szóval engem az se zavar ha 200K-t visztek a kútból, nem leszek ám itt örökké Én se."

Mennyire aljas, csak annyit építtet amennyit kell a kútba. Velünk vereti le magát a többiek elmentek kataba és láthatatlanba.
Dátum: 2010.02.14. 18:52:11
de akkor csinálhattak volna egy nagyobb szövit, ezt meg meghagyhatták volna 50-60 szintűeknek. Előbb-később majd elérte volna mindenki.