Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2017.01.03. 07:10:08
Azért írtam a láthatatlanságot és a katakombát. Az a lényeg, hogy ne adjon pluszt. Esetleg térkapupont gyorsabban jöhetne. Vagy ha szeretnék egy kicsit adna tápot, akkor növelhetné a trékapus szörnyek erejét és az értük kapott LE-t, ugyan úgy mint egy szint a térkapun.
Dátum: 2017.01.02. 16:47:58
A veremmedál csökkenthetné a kémkedés 1 perccel, Láthatatlanság 10 perc és katakomba 10 perc váltás idejét.
Dátum: 2016.12.30. 08:00:02
tegnap este nem tudtam megcsinálni a kvízt. Se pc se laptopon se mobilon.
Dátum: 2016.12.19. 07:31:58
Én szerintem jó ötletnek tűnne ha emelne egy tul. összeget. Nem az egészen hanem csak egyet. Tehát az első medál: Az Erőn egyet, a második a Támadáson egyet, a harmadik a védekezésen egyet és így tovább a szerencséig, ahol megint elkezdene emelnie egyet. Tehát minden 8-ig medál emelne 1-et az összes tul. összegen. Így van értelme gyűjteni a tp, mert meg lehet csinálni vele a templomot. Annyit lehetne esetleg javítani rajta, hogy kiéget őskövet adna és az bele számítódjon a mini eventes kiéget gyűjtésbe.
Dátum: 2016.12.16. 23:13:23
Imádom ezt az akciókat két karakteremnek szoktam venni 100 őskövet(jobban járnák egyszer vennék az egyiknek 350-et a másiknak meg máskor, de sajnos mind a kettőnek kell). most is akartam venni, de sajnos nem jön össze a pénz. Meg volt rá, de a nagy karácsonyi költekezés után a gyerekek leszakították az ágyat és nem tudom összeütni. Ami viszont bosszant, hogy amikor a mini event rákötelez a 2 őskős vásárlásárra akkor sajnos nem elég 1,6 költés se ital se gradulátum, úgy, hogy még kell vásárolnom ami gyorsítja a folyamatot, ami naponta így 3,2 lesz. 10 nap alatt 32.
Dátum: 2016.12.09. 07:56:59
a csatlós aréna kémkedést beleszámolja a templomba?
Dátum: 2016.10.23. 11:41:45
Elég idegesítő, hogy a szörnytalizmán nem ér ilyenkor egy kalap sz.rt se és az szb se miért kell nekünk 0 LE 100 tp begyűjteni. Ha annyira akarjátok, hogy szintet lépjünk akkor legalább járjon érte le. (szb is számoljon)Így csak azt éritek el, hogy még egy csepp kerül a pohárba.
Dátum: 2016.09.17. 07:10:29
Hát a hónapban még teljesített.
Legtöbb nyert portya (amit te kezdeményezel)

1. Büyük 511
2. Gyuszmoo 493
3. Picifrici 485

Legnagyobb szakértelemösszeg növekedés

1. Büyük 1.511
2. Offsboy 503
3. DurLaDur 306
Dátum: 2016.09.12. 11:15:18
jó lett volna ha ma indult volna és két héttig lett volna a költési, mert akkor szerintem a szüretre is többen költöttek volna.
Dátum: 2016.09.12. 10:32:51
Szept. 15-től 22-ig ünnepeld
Dátum: 2016.09.10. 07:16:42
Ne aggódj nem fogják, hagyni, hogy kivedd, mert:
1 ok. Akkor azok is kivennék akik nem akarják. én az első nap ütöttem négyet és rájöttem, hogy csak bomlassza a kartert, de azóta boxzsák vagyok:
V3: 1 csatlós
A mai nap még 10 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 7 Vereség: 62
V2 2 csatlós.
A mai nap még 10 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 9 Vereség: 36
2. ok ha kitudják kapcsolni a többiek, akkor még kevesebb célpont lenne, mert nagyon kevés embernek van barna mytos csatlósa.

Én leírtam 1-2 oldallal előrébb, hogy mit kellene csinálni vele: mini cuccok, szb cuccok, kaland találás, LE/tp változtatása, akkor is járjon tp az állatnak ha védekezel és nyersz,(esetleg ha támadóként veszítesz is kapjon az állat 1-5 tp) myto csomag és hűségszilánk... ameddig nem változtatnak, addig is marad Térkapu, szb és persze kihívás, DE CSAK SZÓLOK EZZEL CSAK AZT ÉRTÉTEK EL, HOGY A NAGYOK MÉG TÖBB TP KAPNAK ÉS MI KICSIK A 4.-ik ÉVEZREDBEN SEM FOGJUK ŐKET UTOL ÉRNI, addig is jó játék élményt a többieknek.
üdv: Boxzsák
Dátum: 2016.09.09. 08:37:58
Nagyon jó ez az akció. Főleg azért ha a végzet verme őskő költését is számolja,. Annyi lenne a baj vele, hogy nem lehetne az őskő költési jutalmazást 1 héttel megnövelni, mert akik nem tudják egy két nap ledarálni a vermet azok hátrányba kerülnek azokhoz képest akik igen és lehet, hogy csak azért nem tudják, mert éppen dolgoznak.
Dátum: 2016.09.09. 08:13:58
1 napi termés:
V3: 1 csatlós
A mai nap még 10 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 6 Vereség: 43
V2: 2 csatlós
A mai nap még 10 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 7 Vereség: 25

Szerintem a Dinárium jutalmakat egy kicsit változtatni kellene. Nagyobb legyen a különbség 1,2,3 csatlósok között. Szerintem a LE/Tp arány nagyon rossz főleg a vesztes vigaszdíj. Vagy legyen egy szaki hozzá ami növeli az LE-t vagy 2-3 szorossá kellene generálni. Mini esemény cuccokat lehessen kapni. Szb kapott cuccokat és szerintem vesztes portya esetén 5-10% eséllyel hűségszilánk és/vagy myto csomag járjon. Így lenne értelme az erősebb ellenfelet is támadni, mert ha veszítünk akkor is jó vigaszdíjt kapnánk. Ráadásul aki kicsi és többször veszít találhat barna és szürke mytot és hűségszilánkért vehet asztrális követ amivel több csatlóst fog küldeni harcba. Aki védekezőként nyer annak kapjon a csatlósa rendes tp mennyiséget, aki veszít támadóként annak a csatlósa is kapjon 1-5 tp-t. A barna myto mennyiséget a felére kellene csökkenteni, tehát 1 barna myto szint a tulajdonságban kettőt ér. Egyenlőre ennyit tanácsolnék.
Dátum: 2016.09.08. 15:20:09
ez nem jó ötlet már írtam, mert akkor a kisebb szövi társak akik nem foglalkoznak vele megtámadják a nagyobb szövitársukat, hogy többet kapjon.

esetleg akkor lenne jó ha te buksz akkor kapjál myto csomagot vagy hűségszilánkot, mert ugye bár aki kicsi úgy is többet veszít.
Dátum: 2016.09.08. 15:17:56
V3:on 18, V2: 19-en vagyunk, tehát a nagyoknak már vannak olyan célpontjuk mint maguk.
Dátum: 2016.09.08. 15:08:57
V2: 2 csatlós:
A mai nap még 3 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 4 Vereség: 12 Döntetlen: 5
V3: 1 csatlós:
A mai nap még 8 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 1 Vereség: 8

ahhoz képest hogy kevesebbet érek ütnek mint a pelyvás malacot.
Dátum: 2016.09.08. 15:01:24
A tp/ LE arány nem igazán jó, mert így aki kicsi annak nem éri vele foglalkozni. Szerintem ne járjon tp, főleg vesztes csatáért.

vesztes csata esetén eshetne hűségszilánk, akár védekezőként is.
Dátum: 2016.09.08. 14:45:40
Ahhoz, hogy szintet emeljünk kell szürke a barnához és barna a tul. összeghez. Sok myto kell az emeléshez ezért esetleg védekező csata esetén ha nyersz akkor kapna myto csomagot aki védekezik. Így azok is jól járnának akik kisebb a harci erejük.

Módosítva: nem jó ötlet, mert a szövi társak 1 csatlóssal ha támadják a nagyokat kapnak csomagot.
Dátum: 2016.09.08. 14:38:30
a jutalmazás is egy kicsit más legyen mert v2 hiába kapnak értem csak 10 dim-et majdnem mindenki bepróbálozot nálam, hiszen biztosabban nyernek és csak 3-al érek kevesebbet. tehát én szerintem pl:
1 csatlós 5
2 csatlós 11
3 csatlós 19

mini cuccokat lehessen kapni és ha mi pihenünk a csatlós is kapjon plusz védelmet.
Dátum: 2016.09.08. 14:32:26
Az igaz hogy húzós, de így legalább nem fog adni sok bónuszt a nagyoknak, mi nekünk így is még 1-2 év mire lesz annyi mytonk. A másik, ha nem esik közben szüreti kosár. Akkor a kihívás nagyobb táp a kicsiknek hiszen ott legalább nincs tp és lehet kapni kosarat.