Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maximix

Oldal: 1
Dátum: 2015.08.28. 16:34:10
Igen átvettem, köszi a segítséget
Dátum: 2015.08.28. 07:38:24
Ma reggel teljesítettem egy küldetést:
Ma, 07:31 Teljesítetted a következő küldetést: Legyen mind a négy tárgyad (fegyver, páncél, pajzs, varázslat) szintje ugyanaz, mint a tiéd!. A jutalmadat, 20600 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Mégsem került be a Feladatokhoz, ahol az egyik: Teljesíts két küldetést és vedd át érte a jutalmat. Most is 0 teljesített köldetést jelez. Ezt tudjátok orvosolni?
Köszi
Dátum: 2015.06.24. 17:25:36
Ma szintet léptem V6-on (duplán jelent meg az események között):
Ma, 06:15 Gratulálok, a 51. szintre léptél!
Ma, 06:15 Gratulálok, a 51. szintre léptél!

Viszont nem kaptam meg a feladatokért a jutalmakat, pedig be volt jelölve a:
" Ha szintet lépek, automatikusan átveszem az át nem vett jutalmakat."
A 6 db LE-s jutalomból egyet a szintlépés előtt átvettem, 5-t + az összesített LE jutalmat nem kaptam meg.
Mi lehet ennek az oka?
Dátum: 2015.03.01. 11:10:27
A következőt írja, ma amikor a kvízolimpiát meg akartam csinálni (ráadásul VT-s küldim is van erre):
"
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.
Szinttől függetlenül bárki nevezhet! Te döntöd el, hogy a 2 nap során mikor végzed el a tesztet. 50 kérdést fogsz kapni, a vadászatnál is megismert módon, a kérdések megválaszolására összesen 15 perced lesz. Attól kezdve, hogy a kvízt elkezdted, végig kell csinálnod, ha meg is szakítod közben, legközelebb már csak két hét múlva próbálkozhatsz. A feladatsor végigcsinálásáért mindenképp kapsz lélekenergiát, szinted és a helyes válaszaid függvényében. A kvízeket a 2 nap elteltével értékeljük ki, és a hét legjobb játékos különleges érmet kap, amelynek viselésekor megnő a helyes vadászat kvízkérdésekért kapott lélekenergia! Ha több játékos is ugyanannyi helyes választ ad, akkor a válaszadási idők fognak dönteni. A versenyen természetesen nem kötelező részt venni.
Jelentkezem a kvíz olimpiára (15 percet vesz igénybe)"

Miért nem tudom megcsinálni?
Meddig tart az üzemszünet V2-őn, nem tudjátok?
Dátum: 2014.08.15. 05:39:30
Köszönöm a választ, úgy tettem, ahogy mondtad.
Dátum: 2014.08.14. 17:46:54
Érdeklődnék a Bolygó Ura-val kapcsolatosan. 5. lettem a top 10-ben a 2. világon, de nem találom, hol vegyem fel a jutalmat?
A választ előre is köszönöm.

Maximix
Dátum: 2014.08.13. 19:47:46
A top10 jutalmait hol lehet átvenni?
A V2-ön játszom, nem tudok én se belépni.... Üres képernyő
Mikor lehet belépni??
Oldal: 1