Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Senton

Oldal: 1
Ki fordította magyarra, Az Út és Erény könyvét?

Petőfi Sándor
Weöres Sándor
Ady Endre
Török Sándor

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Véleményem műveletlen parasztok .
Dátum: 2009.02.28. 10:36:19
Törölnétek kérem! Már szerintem nőtt vagy 20 cm azóta.

Milyen hosszú a világ leghosszabb körme??
112 cm
76 cm
142 cm
163 cm
Dátum: 2009.02.25. 10:32:47
Nem tudom már az összes választ ezért magamtól írok lehetőségeket.
Volt egy ilyen kérdés, hogy:

Hogy vesznek levegőt a halak a víz alatt?

-Kopoltyú
Tüdő
Bőr
Száj

Egyik sem mert a halak nem vesznek levegőt . Csak az oxigént veszik fel a vízből .
Hát erről beszélek és elfogadták jó kérdésnek.
Erre csak annyit mondok, hogy nem csak az a hülye aki kitalálja a banántartót hanem az is aki meg veszi.
Dátum: 2009.02.23. 11:55:49
Ez igazán értelmi kérdés. És melyikeket akik már kimultak vagy azokat amik majd meg fognak halni? Az a baj, hogy kevés az értelmiségi ember aki gondolkodna egy kérdés feltétele előtt. Szerintem a Padödőről nevezte el őket de ilyen válasz nincs sajna.


Hogy hívják Gangzta Döglégy Zoli kutyáit?
Digi és Dönci
Frakk és Leó
Rex és Lux
Bodri és Modri
Dátum: 2009.02.23. 11:52:48
Ilyeneket törölnétek ha lehetséges!? Szerintem mindenki érti miért. Időhöz kötött.
Azt nem értem ilyeneket miért fogadnak el, és olyat pedig nem, hogy Heves megyének mi a székhelye.
Azt nem értem, hogy már milliószor írtunk sok száz kérdésre kommentet de az ég egy adta világon semmi változást nem látunk.
Ez miért van?

Csak bizonyos jelzőkkel tudom illetni a kérdésfeltevő és véleményező társaimat, amit nem írok le mert szerintem kitiltanának és sok családtagjuk csuklana. "Akinek nem inge ne vegye magára."

Mi a neve a legújabban kijött GTA játéknak?
GTA San Andreas
GTA Vice City
GTA III
GTA IV
Dátum: 2009.02.13. 13:29:32
Jobb alternatíva kéne??? Tényleg ez volt a legjobb válasz erre? Olyan bugyuta, idétlen kérdésekkel találkozok minden nap amit elfogadnak, hogy agy sejtjeim milliárdjai vesznek a semmibe. Szóval áááá fárasztó.
Dátum: 2009.02.13. 12:45:35
Az értelmesebb kérdés, hogy: Mennyi 5*5 ?
Elég sok az abnormális emberek ebben a játékban és már halvány lila gőzöm sincs mit tegyek fel. Az sem jó ha közepesen nehéz az sem ha nagyon és még az sem hogy pofon egyszerű hát mennyetek oda.
Dátum: 2009.02.13. 12:43:37
Mit nevezünk idegességnek?

Az idegrendszer működési zavarainak hétköznapi elnevezése.
Ha a vérnyomásunk megnő.
Ha veszítünk a végzetúrban egy csatát.
Nem az van amit szeretnénk.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

MIÉRT????????????????????????????????????????????????????????????
Dátum: 2009.01.21. 09:27:26
Igen a varázslat ugyan olyan. Van neki 4 mágia elnyelése de akkor is nagyon sok a sebzés különbség és a varászlat hatását nem értem.
Dátum: 2009.01.21. 09:18:16
Miért van az hogy nekem 40 IQ, Taumaturgiám 36 és 25 a szerencsém az ellenfelemnek 27 IQ 29 taumaturgia 23 szerencs és mégis többszöri próbálkozás után is 30 sebzéssel többet sebez rám varázslattal sőt még rám hat a varázslat hatása míg rá nem.

HMM???
Dátum: 2009.01.13. 15:30:13
Na most már nagyon ki van a .....om.

(((
Melyik oldalon lehet megtudni, hogy valaki letiltott, kitörölt vagy rejtve kapcsolódik MSN-ről?

www.tiltottlistak.hu
www.usersstatus.com
www.msnlistak.hu
www.blockstatus.com*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.))

És amikor feltesznek olyan kérdéseket, hogy az agyam elszáll meg kell dupláznom a neuronokat és át kell nyálazni hat lexikont, hogy tudjam rá a választ erre meg ezt hibás kérdésnek jelölitek!!! Böngészősávba beírjátok a cuccot aztán meg kidobja. Ezzel már elveszitek a játék kedvemet de k...ra meg fel is dühítettek. Mit tegyek fel nektek 100+100, mint valamelyik debil gyerek a multkor??!!
Nagyon kivan a micsodám már ezzel a buta ellenőrzési szabályokkal csinálhatnátok valamit de igazán.
Dátum: 2009.01.07. 18:09:10
Hello!
Jobban kellene moderálni a feltett kvízkérdéseket ez a javaslatom. Sok már elnézést kérek alacsony IQ-val és sok erővel megáldott karakter maga szórakozásából a mások játékélményét rontja el azzal, ha egy teljesen egyértelmű kérdést mint, hogy:

Mi Heves megye székhelye?

Miskolc
Szeged
Esztergom
Eger*

" Rossz, hibás kérdés"-ként jelöl be.
Több tulajdonság pontot adhatna az IQ-jára az ilyen. Szóval ha kérhetném valamit tegyenek a moderátorok az ilyen hibák kiküszöbölése érdekében.
Melyik város Heves megye székhelye?

Esztergom
Vác
Salgótarján
Eger*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez miért volt "Rossz, hibás kérdés"? Szerintem egy alap műveltségi szinthez alapból hozzátartozik, hogy ilyen kérdésekre tudjunk válaszolni és nem debil gyerekként egyből "Rossz, hibás kérdésre" kattintsunk. Az egeret mindenki tudja húzogatni.
"Az állat sebzése mindig egy százaléka a te lehetséges sebzésednek. Az, hogy hány százaléka, az állat alap és aktuális szintjétől függ, és maximalizálva van."

Ez azt jelenti ha varázslatra tápolom a karakterem akkor az állatomnak a sebzése nem is fog nőni?
Dátum: 2009.01.04. 09:59:38
Kigyűjtöttem pár igen érdekes kérdést magyarázattal ha kérhetném hogy gondolják át a moderátorok ezeknek a likvidálását.

Ki Czene Attila partnere ?
Molnár Andrea
Südi Iringó
Bánhidi Petra
Práger Kitti
Miben ki a partnere? Intim kérdést máshol tegyenek fel kérem. Érdektelen lexikális tudás.

Ha képesek lennénk fénysebességgel utazni, hány évig tartana keresztülszelni a tejútrendszert?
1
100.000
50.000.000
500
Mekkora a tejút rendszer? És milyen gyors a fény? És mi a megoldó képlet?

Melyik zenekar írta a Duke Nukem zenéjét?
Megadeth
Panthera
Metallica
Napalmdeth
Egy nem játszottam a Duke Nukemmel. Kettő addig nem is tudtam mi az amíg rá nem kerestem. Kettő és fél honnan a p...ból tudjam.

Melyik autómárka van jelen a forma-1-ben a kezdetektől?
BMW
Renault
Ferrari
Toyota
Kb 58 éves lennék ha követtem volna a forma-1-et idáig. Nem vagyok fanatikus forma-1 rajongó. Ilyen erővel én is kérdezhetném ki alakította ki a Kyokushin karatét. Persze a helyes válasz Masutatsu Oyama.

Melyik évebn indult a népszerű vészhelyzet sorozat?
1999
1994
1997
1988
Hol? Amerika, Afrika, Malajzia, Uruguai, Kambodzsa, Északi sark. Ó vagy esetleg MO?

Ki nyerte a 2008-as EB-t?
Németország
Hollandia
Spanyolország
Franciaország
Miben? Kézilabda, vízilabda, jégtánc, VAGY lehet focira gondol a kérdés gazdája húúú. Ha mégis a focira gondol, akkor már van ilyen kérdés "rendesen" feltéve.
Oldal: 1