Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spityu

Dátum: 2008.12.28. 20:47:03
A birkája gondolom azt hitte, hogy Sandler játszik a Taxiban (picit hasonlít Samy Naceri-re)
Dátum: 2008.12.28. 19:51:47
Melyik istennek van két hollója?
Odin *
Baldr
Freya
Thor

Minek az istene ez az odin?


Ki kapta az Aranylabdát 1990-ben?
Ruud Gullit
Marco van Basten
Michel Platini
Lothar Matthäus *

Ezt miért kellene tudnom?
Dátum: 2008.12.28. 07:40:26
1, nem én soroltam fel, hogy melyik csatornán hányszor ment le
2, megvan DVDn, és amikor hazaengedtek akkor kezdtem el nézni
3, nem én tettem fel a kérdést
4, csak az amerikai kórházakban van minden kórteremben TV, és mivel itt nálunk csak az előtérben van, derékig gipszben meg nem igazán tud az ember odáig elmenni.
5, a családommal töltöm az időmet, amikor lehet, vagy ha nem velük, akkor a párommal. A TVben csak a Discovery-t szoktam nézni, de azt amikor csak tudom. Ezek után kérdezem, a minden szenny, ami kijön a tévéből, erre a csatornára is vonatkozik?
6, Ha már amerikai, akkor Monica és nem Mónika.
7, Miért bánt téged az, ha valakinek több csatornája van, mint a 3 földi és nézi a TV-jét (és még be is kapcsolja, nem csak a fekete képernyő előtt ül)
Dátum: 2008.12.27. 20:42:01
Melyik eggyütes jatszik nemzeti rockot?
Replika
Magozott cseresznye *
Metallica
System os a down

együttes, játszik, System of a Down
Dátum: 2008.12.27. 19:26:40
Elnézést mindenkitől az alpári megnyílvánulásom miatt, de a családomra senki nem tehet megjegyzést.
Dátum: 2008.12.27. 19:24:54
Bocsi, de amint megláttam reagáltam rá, nem olvastam előtte végig a fórumot.
Dátum: 2008.12.27. 18:55:34
Idézet: Edef - 2008.12.27. 14:11:06
Idézet: Spityu - 2008.12.27. 08:04:11
Nem elnyújtott... Mert bár nyomon követjük a hat ember életét, és láthatjuk ahogy családjuk, gyerekük, stb. lesz, de minden résznek külön címe és eleje-tartalma-vége van. Mindi mind egy-egy hétköznapi témát dolgoz fel elég viccesen.
A hármat vakkantott dolog egy nagy baromság, mivel az tényleg csak egy részben van, de amíg egy 241 részes sorozatból, kb. 100 részben említik meg, hogy Monica szakács, és kb. 10 rész foglalkozik ezzel a témával, nem igazán lehet speciálisnak mondani. Pláne, hogy a világ egyik legsikeresebb sorozata.


Nem tudom mi a primitív abban, hogy Stan és Pan nem a múlt század közepén volt, hacsak nem az, hogy a múlt század elején (1925 körül).
És az bizony a XX. század, mi pedig 8, lassan 9 éve meg a XXI. században élünk. Tehát max. a közepével lehet gond...
Örülök, hogy az életedből 241 órát azaz 10 egész napot erre bítál szánni, és ettől sokkal okosabbb letél, mert tudod, többek között, hogy Mónika szakácsnő, és főzés közben szereti, ha a szomszéd bámulja az ablakon, és csorgatja a nyálát...
Boldog órákat szereztél a családodnak és szeretteidnek, mert addig is békén hagytad őket, és nem őket szekáltad, nam a kocsmában ültél, bár biztos meg ittál közben legalább 200 üveg sört is. De számoljuk hozzá a még legalább 13 család sorozatot, szappanoperát, és egészen jó az arány.
Fel lehet tenni a sok kvízkérdést a szappanoperákból.


20 perces egy rész, nem 1 óra..
De ritka nagy f..sz vagy.. Hogy mered a családomat a szádra venni? Miből gondolod, hogy sört ittam? (Utálom a sört, plusz nem vagyok alkoholista! Még a szülinapomon sem ittam.) Meg ha valaki egy baleset miatt 2 hónapra ágyba kényszerül, akkor valamivel el kell ütnie az időt...
Meg nem mindenki tapló, engem elvisel és szeret a családom, és ha velük vagyok, se szekálom őket...
Dátum: 2008.12.27. 18:49:44
Azért elég nagy butaság a számítógép memóriáját a TV tranzisztorához hasonlítani, főleg, hogy két pattintással ki is lehet cserélni a memóriákat, a tranzisztort meg nem...
De mindegy, hagyjuk is, mert aki csökönyös, azt úgyse lehet meggyőzni.
Dátum: 2008.12.27. 18:46:59
6 milliárd emberre jut 200 millió...
Valamint a Nintendo DS és a PSP közel azonos méretű, ami csalóka lehet annak, aki pl. egyiket se fogta még a kezében, mert nem érdekli...
Ha veszek 600 ismerősömet, közülük háromnak van PSPje. Szerinted ennyire fontos dolog, hogy melyik mekkora?

Én már gyökér vagyok, mert nem tudom melyik mekkora? :D:D
Dátum: 2008.12.27. 18:40:34
Hanyadik elnök volt Garfield?
19
18
20 *
21

Hol? Kinek/minek az elnöke?
Dátum: 2008.12.27. 08:45:28
Jogos!
Dátum: 2008.12.27. 08:04:11
Nem elnyújtott... Mert bár nyomon követjük a hat ember életét, és láthatjuk ahogy családjuk, gyerekük, stb. lesz, de minden résznek külön címe és eleje-tartalma-vége van. Mindi mind egy-egy hétköznapi témát dolgoz fel elég viccesen.
A hármat vakkantott dolog egy nagy baromság, mivel az tényleg csak egy részben van, de amíg egy 241 részes sorozatból, kb. 100 részben említik meg, hogy Monica szakács, és kb. 10 rész foglalkozik ezzel a témával, nem igazán lehet speciálisnak mondani. Pláne, hogy a világ egyik legsikeresebb sorozata.


Nem tudom mi a primitív abban, hogy Stan és Pan nem a múlt század közepén volt, hacsak nem az, hogy a múlt század elején (1925 körül).
És az bizony a XX. század, mi pedig 8, lassan 9 éve meg a XXI. században élünk. Tehát max. a közepével lehet gond...
Dátum: 2008.12.27. 08:01:43
Idézet: Decker - 2008.12.27. 00:38:55
Mit jelnt az "EKVILIBRUM" szo?

nincs ilyen szo.
keves,
sok,
egyensuly,


Bakker! Ez már átengedett kérdés volt! Hirtelen csak 6 helyen látok benne hibát... Rettenet!
Ragaszkodom a törléséhez!


Ráadásul Equilibrium
Dátum: 2008.12.27. 07:59:07
Kezdjük ott, hogy a Jóbarátok nem szappanopera, hanem vígjáték sorozat. Kb. mint az Egy rém rendes család!
Meg az internet is tud ugyanolyan népbutító lenni... Mivel a neten ugyanaz megtalálható, mint a TVben, meg még 1000x annyi állatság...
Dátum: 2008.12.27. 07:52:44
Mivel a 33 1/3 azt jelenti, hogy percenként mennyit fordul, csak fel kell szorozni azt a 33 1/3-at 60-nal. Ennyi az egész.
Bár akkor a tökéletes válasz a 1999,999˙
De akkor sem egy olyan nagyon brutális kérdés.
Dátum: 2008.12.27. 07:48:29
Ki/mi az a Mjöllnir?
egy viking istenség (Thór) fegyvere *
izlandi hajó-típus
svéd limuzin-márka
skandináv ételkülönlegesség

Ezt miért kellene tudni?
Dátum: 2008.12.26. 21:17:14
Nem született, idehajították a Siriusról Tüncike után... Ne csak mi rendelkezzünk idióta nővel.
Nesze neked Amerika! :D:D:D
Dátum: 2008.12.26. 20:43:29
Ezek a mostani esti vadászatom termései:

Ki most, a Pokolgép együttes frontembere?
Kóbor János
Kalapács József
Vikidál Gyula
Rudan Joe *

A Pokolgép általános műveltség? Ennyi erővel megkérdezhetném, hogy mi Antonyo új zenéjének a címe, amiből videóklipet készítettek..


Ki volt az aranycsapat szövetségi kapitánya az 1954-es Labdarúgó Világbajnokság alatt?
Bozsik József
Csank János
Mészöly Kálmán
Sebes Gusztáv *

Ezt speciel csak azért tudom, mert Hofinak az egyik műsorában volt az Aranycsapatról jelente és a "Guszti bácsi! Van már pénz?" mondat megragadt bennem...
Dátum: 2008.12.26. 18:45:46
Igazából egyik sem jó... A tepsis burgonya sima karikázott krumpli megsütve némi sóval és hagymával..
Dátum: 2008.12.26. 18:43:09
Több ismeretlenes egyenleteknél az egyenletek gyökeit, vagyis X1 és X2 kiszámolásának módja. Középiskola 2. osztály...