Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bottom30

Dátum: 2011.09.01. 10:21:15
Rákérdeztem Baraty-nál a szintlépésre. Az nem számláló, a TP számlálót figyelje mindenki a jutalmazáshoz!
Dátum: 2011.08.31. 01:04:31
Nullázodott a teljesített kalandok száma a szövetségi küldetéseknél. Moost éjfél és 1 óra között. 31 volt az eddigi szám.
V2 - Lélekhozók Testvérisége
Dátum: 2011.08.15. 14:44:33
Mióta jár TP a küldetés teljesítése mellé???????????
S miért????? Minek kell elrontani a játékot?
Dátum: 2011.07.15. 12:25:12
Nem is volt annyi az esély, hanem az alap találati esélyed növekedett meg az egy harmadával.
Dátum: 2011.06.19. 23:01:47
Kedves Gloria!

Minden meleg, leszbikus, transzszexuális és biszexuális nevében kérlek gondolkodj mielőtt ilyeneket írsz le.
Én meleg vagyok. Voltam a találkozón. Viszont nem voltam a Meleg Méltóság Menetén. Könnyen lehet, hogy még van pár hasonló személy, akár a személyes ismerőseid között.
Javasolnám olvass utána, hogy hogyan alakult ki a menet, és mire kellene emlékeztetnie az embereket. (Az, hogy jelenlegi formájában miről szól sokak szerint, az mindössze részletkérdés.)

Robi

(jav.: helyesírás)
Dátum: 2011.06.19. 20:01:16
Érdekes kérdésem lenne. Ha az ellenfelemnek van Tüskés bőr relikviája, akkor az én ellenálló bőr szakértelmem hat ellene, vagy csak a tüskés bőr szakértelem ellen hat?
Dátum: 2011.06.18. 19:21:17
Még jó, hogy A4-es lapokra ki volt nagybetűkkel ki volt írva a befizetőhelynél!
Dátum: 2011.06.18. 14:13:25
Cáfolom! Számomra felettébb szórakoztató a house. Újszerű, mert nincs benne negatív ellenpont (Jó az első évadban próbálkoztak vele, de hamar eltüntették). Zseniális személyt figyelhetűnk meg a sorozat alatt. És még szurkolunk is neki, pedig teljese esendő a figura.

Egyébként nálam az döntötte el a mérleget house javára a rémesekkel szemben, Hogy a Rém rendes család első évadai nagyon-nagyon gyengék a később készültekkel szemben. Housenál pedig viszonylag egyenletes a szinvonal. Benne a zseniális 4-ik évaddal (személye kedvenc évad).
ez a leggyengébb kalap. Csak 1 jön be .
Dátum: 2011.06.01. 13:45:55
Hát én sem értem, hogy a meggájver, knájt rájder, béjvaccs, hogy került idáig. De majd most elvéreznek, remélem.
Nincs Nancy ül a fűben, Lost. Érthetetlen.
Meg kell védenem a Firefly-t. Nagyon jó sorozat. Sajnos nem csináltak belőle csak 15 epizódot. Sokan gondolják ezt így. Sajnos House-zal szemben nincs esélye, nem sok olyan sorozat készült, amivel szemben elvérezne.
Ez már a második nagyon erős ötösfogat. De Earl nyert nálam. Pedig ER és Jericho is nyerő lehet.
Isaura a nyerő. Egyértelmű.
Ezt én is erős ötösnek érzem. De nálam a fiúk a nyerők kicsivel az SG-k előtt.
Meglep, hogy a maffiózok ennyire keveseknek jön be. Mondjuk nekem sem
Most komolyan ennyi embernek bejön a csi? Ez nekem nagyon meglepő.
Részemről Songoku 4ever!
Dátum: 2011.05.12. 00:16:13
Egy kapcsolat szabályai:

Zseniális sitcom a Viasat3 leadta az első 2 évadot már legalább 2 alkalommal. Január-februárban ment legutóbb.
Egy fiatal pár összehaverkodik egy 14 éve együttlevő házaspárral, plusz egy csajozos fickóval. Mindkét oldalról kapják a kapcsolatukhoz a tanácsokat. De lassan ráébrednek, hogy a legjobb, ha saját szabályaikat alkotják meg a kapcsolatukra.

Mód.:
Egy ötlet a következő kedvenc szavazásra: valóságshow-k
Dátum: 2011.05.12. 00:10:33
Galaxis útikalauz stopposoknak:

1981-ben készült angol sorozat a könyvekből. Sajnos csak az első évad készült el, s az M1 adta a 80-as évek végén. Határozottan emlékszem rá. 2005-ben adták ki DVD-n. Azóta is főhelyen van nálam a polcon. Szerintem jobb mint a nemrég készült film.
Dátum: 2011.05.04. 11:06:58
Bocsánat, hogy javítottam. Csak közvetlenül előttem már írtak be abból amit jelöltem, s gondoltam gyorsan nyomok be mást.
Mi számít országos kereskedelmi csatornának?
Az elveszett szoba minisorozat minősítésben forog közszájon. 6 részes.