Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nienna

Oldal: 1234
Dátum: 2009.02.08. 15:48:47
Igazándiból biológia és fizika is!:-)))) De tessék abbahagyniiiiiiiiiii!!!

Miféle szövetséges????????????????
Dátum: 2009.02.08. 15:35:48
Akkor a pontosítás érdekében tanárnéni!!!:-))) És engem se hívjatok íííííííííígy! Kérlek!
Dátum: 2009.02.08. 15:25:31
Üdv Önnek is, tisztelt Professzor Úr!:-)

Nem kívánok vitába szállni a tapasztaltabbakkal és ezért is örülök, hogy nem kell a v1-en megpróbálnunk bebizonyítani az ellenkezőjét!:-)
Dátum: 2009.02.08. 15:10:26
Üdv Mindenkinek! *első udvariassági kör letudva!:-)*

Eddig csendben - na jó, olykor nem csendben!!! - olvasgattam a hozzászólásokat, de egy gyors reakció most kikívánkozik belőlem.

Sosem bántam meg, gogy a Smaragd Hordát választottam. Némi átgondoltság és egyszerű döntés után semmilyen hátrányát nem érzem a dolognak!:-) Vagyis természetesen én sem hanyagolom el azokat a tulajdonságokat, amelyek alapvetőek, és nem fordítok a szükségesnél több figyelmet arra, ami másodlagos. Szerintem kell ennyi szín a játékba!:-)

Üdv:
Ni

Ui: és nekem sem tetszett az "...És a smaragdok tökéletesen üthető jószágok." megjegyzés, de Byzon magyarázata nyomán értem a lényeget. És áldom a szerencsémet a v2 miatt!!!:-)))
Dátum: 2009.01.18. 10:47:28
De, tisztelt Professzor Úr!:-)

Akkor csak ez lehetett!!!

*És köszönöm a gyors és alapos választ!*
Dátum: 2009.01.18. 10:32:07
Bocsi,ha nem jó helyre írok!!!

A következő kérdésben szeretném, ha segítenétek:
- háborúban az ellenfél egyik tagja órákra támadhatatlanná vált a kevés ÉP-ra való hivatkozással, miközben a kikémlelt karakterlapja alapján a 15%-os küszöbértéket az életpontja növekedésével arányban egyre inkább túllépte. (17 - 25%)

Mi lehet ennek az oka?

Előre isköszönöm a segítséget!

Ni
Dátum: 2009.01.12. 10:47:03
Nekem az egyik tanítványom ajánlotta!:-) Azóta persze megvitatjuk a taktikáinkat és az eredményeinket, sőt néha angolórán is ez a téma köztünk! *lehet, hogy szándékosan csinálta??? *
Oldal: 1234