Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bazzi77

Oldal: 12
Dátum: 2010.10.14. 13:21:28
Köszi, így már sokkal jobban esik, mert akkor nem barmoltam el egy sok LE -be kerülő (nagy) fejlesztést.
Dátum: 2010.10.14. 13:09:03
Ha teszem fel 4% a fertőzöttségem és szintlépés után hagyom magam fertőződni, akkor megjelenik a küldetésért felvehető -5% fertőzés jutalom??
Dátum: 2010.10.14. 11:21:19
Igaza van!

És ezt tovább lehetne gondolni a következő eventre. Pl érdemes lesz nagy szintkülönbséget tartani a tulajdonságfaták között (kimagaslóan fejleszteni egyet), mert az ilyen event -ek végén egyenletesen osztják el a tulipontokat. ???
Dátum: 2010.10.14. 11:06:20
V2 -őn a karakteremnek már csak 3% a fertőzöttsége és nem kapott "fertőtlenítő" ajánlatot.
V1 -en sokkat kisebb szintű a karakterem, fele annyit sem épített be, mint a V2 -ős szintarányosan.
A V1 -es karakterem 5% fertőtlenítést kapna, ha nem a 100% fertőzöttségre mennék vele.
Nem kaphatná meg a V2 -es kari a 3% fertőtlenítést? Nincs itt véletlenül egy túlcsordulási bug??

Köszönöm a választ.
Dátum: 2010.09.07. 17:19:37
Ezt nem nagyon értem, mert egy csomót kell építeni érte + 600 kiégett vagy rendes őskő is kell hozzá. Ennyire nem fontos a dukát!! ??
Dátum: 2010.09.07. 15:20:09
Sziasztok!

Kevesen vagyunk a szöviben, későn sikerült felhúzni az epikus emlékművet az őskövek miatt és most elég jól irtjuk őket. A kérdésem az lenne:
eleinte 10 aranydukátot kaptam az aukciós házban, ha eladtam egy epikus tárgyat. Most már csak 8-at ajánlanak érte. Tudja valaki, mi ennek az oka,
hogyan működik az epikus tárgyak értékesítése?

Üdv:
B
Dátum: 2010.08.13. 23:52:11
Köszönöm a választ. (Csak hát elég drága volt ahhoz, hogy féltsem. )
Dátum: 2010.08.13. 21:03:02
Sziasztok!

Az aukciós liciten megnyertem egy visszaváltható fókuszkristályt. Be is raktam a fegyverembe, ahol viszont ugyanúgy csak a törlés funkció jelenik meg, mint a hagyományos fókuszkristályok esetén. Tud valaki segíteni benne, hogyan llehet visszaváltani?

Üdvözlettel:
Baz
Dátum: 2009.01.22. 09:38:58
A beidomított lényből mennyi LE sajtolható ki?
Kipróbálta már valaki?

Köszi a választ:
BG
Dátum: 2009.01.08. 12:06:41
Amúgy aki le lett tiltva a kérdésfeltevési lehetőségéről már sosem tehet fel kérdést?
Ez elég nagy diszkrimináció, sok LE buktával jár!!
Dátum: 2008.10.16. 16:40:09
Köszi hogy lehúztad a Cullinan -es kérdésemet.
Azért megpróbálom megvédeni magam.

Légy szíves küldd már el a benne levő helyesírási hibákat!
Való igaz, hogy minden kérdésben szereplő adat rajta volt egy honlapon a gyengébbek kedvéért, mert nem akartam túl nehézre írni a kérdést. (Eddig is jópárat leszavaztak.)

Gondoltam érdekes lehet másnak is, hogy mi történt az egyik leghíresebb gyémántkristállyal.
Átfogamazni sem akartam a kérdést, nehogy nyelvtani hibás legyen. Ezért is várom tágra nyílt szemekkel, mi is volt benne az egetverő hiba.

Sajnállak, ha nem tudsz elolvasni egyetlen bekezdést 4,5 perc alatt.

Ui: a kérdést levették (Hogy a Marsnak 2 holdja van kérdéssel, már vagy 3-szor találkoztam.)

Az a bajom, hogy tele van ez a játék primitív fantasy -sekkel. Rohadtul nem érdekel, hogy kik az orgok, meg zergek meg kith-nagák (bocsi ha elírtam esetleg mindet), mégis keresgetnem kell a történetüket. Ahány ember, annyi ízlés! És ez így nagyon igazságtalan, még azt sem tudják a kérdésírók melyik kérdéssel mi a baj! Ki a bánat dönt itt mi jó, mi nem jó??
Elnézést kérek, hogy ide írok!

tudja valaki, hogy mi lett illetve lesz a sárkányölővel?

Üdv:
BG
Dátum: 2008.10.06. 11:23:23
Ma, 10:40 A kérdések értékelését nem reálisan végezted, ezért elveszítetted az értékelés lehetőségét, és mostantól kérdést is ritkábban tudsz csak feltenni.

Mikor tekinthető irreálisnak egy értékelési sor? Kár, hogy nincs ez definiálva.
Amit törlésre véleményeztem a vagy valóban törlendő volt, vagy pedig HKK lapokkal volt kapcsolatos.
(HKK lapos már így is sok van, engem nem hoz tűzbe.)

Szóval sajnálom, ha túl kemény voltam.
Most már legalább még kevesebb LE-t tudnak rabolni a többiek tőlem.
Dátum: 2008.09.29. 18:16:27
Nem tudom használni a varázslatot portyázásnál. Nemtom mit hova kell állítani!

Köszönném, ha valaki megmondaná!
Oldal: 12