Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aelia

Oldal: 1
Dátum: 2012.10.25. 01:08:43
Idézet: Miklós - 2012.10.24. 21:45:23
Ha ez arról szólna, hogy 1 db lehet, amit előbb-utóbb úgyis kipörgetsz, akkor kisebb gond lenne ebből. Lehet azt kéne tenni, hogy akinek 1-nél több van, annak adni helyettük automatikusan másik ultra-ritka nyereményt, és 1-ben korlátozni az ultra-implantokat. De a VU talis aukcióra mindenesetre betesszük mindenképp.


Sokkal jobb lenne a normál Aukciós Házba berakni, az élő aukciót meg meghagyni a ritkább/egyedibb tárgyaknak.
Dátum: 2012.01.03. 22:50:23
Hogy mennyire meredek az agyar?
-2 térkifordításonként ad minimum 20 AF-et.
-Az amúgy is problémás EH-nak ad még egy boostot
-Elérhetővé tesz a jelenlegi max feletti EH-t 60. szint alatt is
-A jövőben reklamálni fogtok platina/gyémánt/üvegszem fokozatokért, amik exploitálják a problémát...

Azért elég meredek csúsztatás amit írsz kedves Birka:
Nem ad egy deka af-et se, mert ha így lenne, akkor az Af pontot másra is lehetne költeni. Az egyik Af képesség miatt a maxfölé növelhető EH szakit helyettesíti részben, ugyanis a fixen eh-n lévőknek is pluszokat adna az ezüst és arany agyar. Csak nekik vélhetően már rég kitermelte a max fölötti eh szakira költött lé-t a plusz Eh.
Érdekes, hogy most az EH a problémás? Eddig a vf volt?

Birka te egyébként miért problémázol ezen? Semmit nem változtat a térkapus-tp nélküli ismételhetős küldis "offline" játékodon....
Dátum: 2009.02.06. 15:11:22
Ki nem a hét vezérből való? (már eleve, milyen megfogalmazás ez?!?)

A jó válasz itt BÁLINT volt (így, csupa nagy betűvel), de emellett szerepelt még ÁRPÁD is, aki nem tartozott a hét vezér közé!!!

Nem keverendő az apjával, Álmossal.. Nem Árpád, Előd, Ond, stb., hanem Álmos, Előd..

Dátum: 2009.02.02. 21:40:15
Szeretnék egy hiba miatt szólni..

A kérdést jó kérdésként értékeltem, de aztán derült ki, hogy egy rossz választ adott meg jónak a kérdésíró, így korrigálnék...


A kérdés az volt, hogy
"Hány gyermeke volt Klopátrának?"

a lehetséges válaszok:

egy sem
1
2
3

A jó válaszként a gép az egyet fogadja el, ez azonban nem igaz.
Kétségkívül, leginkább egy gyermekről, Julius Caesar Caesarionként emlegetett fiáról lehet leginkább hallani, akit Octavianus megöletett.
De rajta kívül született még Marcus Antoniustól egy egy fia és egy lánya (Alexander Héliosz és Kleopátra Szeléné), akik ikrek voltak és nagyrészt hozzájárultak a háború kitöréséhez, hiszen miattuk is tagadta meg végleg M. A. Octavianus húgát és tőle született gyermekét..ű

Szerintem ez elég gázos hiba, mert megint oda lyukadunk ki, hogy a kérdésfelvető megnézte a Kleopátra című filmet és történelmi ismeretek nélkül, vagy egyáltalán utánanézés nélkül feltett egy kérdést..
Dátum: 2009.01.19. 08:55:06
Szeretném idézni a ma kapott egyik kérdést..

Sajnos nem először találkozom vele, ráadásul már más is írta a fórumon, ha jól emlékszem..

Hogy maradhat bent egy ilyen kérdés? Miért nem nyomtok rá hibás, azonnal törölni opciót, miközben sorban esnek ki a műveltségi kérdések?????

Tehát a gyöngyszem, pont, ahogy kaptam:

" szerinted jó játék a végzet úra

-igen
-nemtudom
-nem
-elmegy "

Kéne, hogy legyen a stábban egy személy, akinek az egyéni döntése alapján az ilyen kérdésfeltevőtől igenis már az első alkalommal el lehetne venni a kérdezés jogát...
Dátum: 2009.01.09. 09:55:25
Továbbá bár kaptam róla visszaigazoló smst, és szintén megjelenik eseményként az imént vásárolt 30 őskó sem jelenik meg a karakternél..

A karakterlapján egyébként még az őskövek sincsenek átváltoztatva, de mint fent írtam, erről is megkaptam a visszajelzést eseményként..
Dátum: 2009.01.09. 09:45:37
Szia!

Megcsináltam a változtass át kiéget ősköveet őskővé küldetést.
Az események menüpontban ki is írja, hogy sikeres küldetés, vegyem át a jutalmat.

A küldetések menü is besárgult, de mikor rákattintottam, még mindig az alternatívaként felajánlott "válaszolj meg 100 kérdést számlálója volt aktív (1 vagy 2 kérdést válaszoltam meg azóta és nem írta a küldetés, hogy amelyiket elkezdem, onnantól azt tudom csak befejezni), illetve mint nem teljesített küldetéshez kapcsolódóan a küldetés eldobása lehetőség..

Tehát a gondom:

Megcsináltam egy küldetést.
Erről az események alatt értesítést is kaptam.
A küldetések menüpont alatt mégis befejezetlen a feladat, a jutalmat át nem tudom venni, csak az eldobás az aktív lehetőség.

Kérlek, segítsetek, fontos volna tovább haladnom..

Köszi

A.
Dátum: 2008.12.31. 10:26:28
A mai értékelésre kiadott kvíz kérdések minden eddiginél döbbenetesebbek voltak..

Csak hogy négy példát említsek így kapásból, de kb kettő kivételével mind rossz volt:

Milyen évet fogunk írni január elsején?

...namost asszem ez az a kérdés, ami majdnem így van kiemelve példaként, hogy nem lehet időtálló választ adni rá..

Mikor született Albert Einstein?

.... erre meg van adva négy dátum, amik közül ugyan Einstein egyik évben sem született, de mondjuk az egyik viszonlag közel van hozzá.. Ennek ellenére még csak nem is azt fogadja el jó válasznak, hanem egy jóval későbbit.


Mi a zanza EREDETILEG?

A jó válasz valami olyasmi, hogy tömören összefoglalva mond el valamit, de könyörgöm, ott az az eredetileg szó!
Tehát a zanza eredetileg az egyes kultúrákban a halottak összezsugorított fejének neve volt!


Végül a kedvencem, csak mert a kérdés írója egyértelműen nagyon műveltnek tartotta magát:


Ki volt Ady múzsája?

Csinszka
Berta
Júlia
Léda

Drága kérdésíró! Ennél nagyobb baromségot már csak akkor írhattál volna, ha Júlia helyett még beteszed az Adél megoldást.
Persze, kitalálható volt, hogy Léda a megfejtés, hiszen ő volt Ady legjelentősebb múzsája, egyben hozzá írta a leghosszabb szerelmi ciklust.

Emellett viszont Csinszka, alias Boncza BERTA, (vagyis mindjárt két választ lefed) későbbi felesége szintén több éves cilkusának volt ihletője és múzsája.

Komolyan annyi hülye mászkál itt, akik miatt sorra lekerülnek a normális, minimális kultúrális ismereteket igénylő kérdések, és bent marad egy csomó idiótaság, de ezekkel a kérdésekkel azután is rednre lehet találkozni, hogy sokan rosszként jelölik meg őket és ha már egyszer bent maradtak, akkor aztán idegeskedhetek rajtuk életem végéig, ahányszor megkapom őket..

A hemzsegő helyesírási hibákról meg már nem is beszélek, pedig kéne..

Hogy végezte el az itteni játékosok legalább fele az alsó tagozatot, ha feltehetek egy költői kérdést???
Oldal: 1