Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Typhoon

Oldal: 1234
Azért ezen a ponton megint megkérdezem, hogy ebben mi volt a helyesírási hiba?

Az alábbi szigetek közül melyik NEM Olaszországhoz tartozik?

Sardínia
Elba
Korzika
Szicília

Azon túl, hogy a Sardiniát kénytelen voltam s-el írni az sz helyett, mert ugye úgy tiltott szó!
Dátum: 2009.06.01. 15:03:47
Naruto-ban "HÁNY" farkú róka lakik?
7
13
9
Egy sem.

Tudom, én vagyok a bunkó, hogy nem tudom!
Dátum: 2009.05.29. 20:56:28
**********
Dátum: 2009.05.29. 20:43:51
Én is itt vagyok (Lightning Fist), bár én egész más miatt töröltem.
Csak a V2-ön hagytam meg a karakteremet.
Én azért töröltem, mert ezt nem lehet idővel bírni. Vagy napi 3-5 óra vagy ha egy hétig hanyagolod akkor szombat reggeltől vasárnap estig nyomatja az ember ha mind a 3 világon játszik és ez már kezdte nagyon rányomni a bélyegét a magánéletemre. A V2-n meg amúgy is csak ökörködök, az még elmegy!
A kisebbik dolog, hogy miért töröltem az az alternatíva hiánya. Vagyis miért is játszunk?! Hogy egyre erősebbek legyünk? És aztán? Hogy még erősebbek? És egyéb? Ennyi a játék? Ez kurva kevés! Legalábbis hosszú távon.
Dátum: 2009.05.22. 14:55:06
"Hány mb-os lehet maximum egy videókártya?

128mb
1024mb
512mb
256mb"

Aki nem ért az informatikához az ne tegyen fel kérdéseket a témából.

Kérem törölni, mert a kérdés értelmetlen, több szempontból is!
Dátum: 2009.04.05. 08:10:32
Ki festette a "Mecklenburgi Katalin hercegnő portréja" című festményt?
Lucas van Leyden
id. Lucas Cranach
Bartolomeo Cesi
Agostino Carracci

Túl speciális, kérem törölni.

***

Milyen sportág legendás alakja Michael Schumacher?
Moto GP
Nascar
Rally
F1

Hagyjuk már a Schumacher-es kérdéseket. Már 77 féle formában rá lett kérdezve!

***

Hogy írjuk Angolul,hogy igen?
Jes
Yees
Yes
Dzsesz

Igénytelen kérdés. Törölni!

***

Melyik nem MMORPG?
Baldur's Gate
Asheron's Call
World of Warcraft
Everquest

Szintén csak 77-szer lett már megkérdezve!
Dátum: 2009.04.02. 09:08:41
Újabb gyöngyszemek.

A Szabadság vezeti a népet című festményen, a futó női alak mit tart a jobb kezében?
Puskát.
A Francia zászlót.
Egy kisgyereket.
Pisztolyt.

Spec

***

Melyik sportág szövetsége a FIFA?
kézilabda
kosárlabda
vizilabda
labdarúgás

Még mindig nem elég a fociból?

***

Ki írta a Shadowrun - Pszichotrop c. regényét?
Marc Gascoigne
Nyx Smith
Carl Sargent
Lisa Smedman

Miért muszáj ezt tudni?

***

Hány percre kell elvégezni az ötven kérdést a kvíz olimpiába?
10
20
25
15

Te beszélni nem magyartot?
Dátum: 2009.04.01. 09:33:14
Ki lett 2004ben az Európa Bajnok válogatott?
Portugália
Görögország
Olaszország
Spanyolország

És tessék mondani melyik sportágban?
Ennyire ne legyen már senki focikocka!

Mivel ezt vagy szinte ugyanilyen rosszul feltett kérdést az elmúlt hónapokban több világon is többször is megkaptam ezért jó lenne ezeket végleg kigyomlálni az adatbázisból!
Dátum: 2009.03.31. 21:58:06
Idézet: Birka - 2009.03.31. 21:50:50
Hányfarkú démon van Naruto testébe zárva?
5
7
9
11

Egyáltalán ez mi??? Tuti nem spec ez sem, csak én vagyok műveletlen barom megint... 20 kérdésből 18 spec jön újabban, nem a kvíz értékelési rendszer a hibás, mert egyszerűen nincs szerintem...

Egye fene müvelődöm, rákerestem google-ben inuasara vagy mire, erre ezt hozta ki?: http://data.idnes.cz/alikcz/obrazky/08/12/65/544965-730.jpg
Kezd érdekelni a téma


Így van Birka! Te vagy a műveletlen!

LF/Viharlégió
Dátum: 2009.03.31. 15:59:18
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.03.31. 15:51:37
Ismerem. Tudom is, hogy ki teremtette. Akkor is spec. Korábban már kifejtettem, mit tartok specnek, illik a képbe.

A HKK meg tiltott kérdéskör. Emlékeztetnék mindenkit megint, hogy a cél olyan kérdéseket feltenni, amelyre minden intelligens játékos tudhatja a választ. Erre próbáltam úgy fogalmazni, hogy az tartozik ide, amivel különösebb érdeklődés nélkül is találkozik az ember. A fantasy írók könyveivel csak akkor találkozunk, ha direkt olyat keresünk, ez tehát spec. Akkor is, ha a területén belül híresebb, mint mások. Feltételezésekből pedig nem lehet kiindulni. Kíváncsi lennék, mennyire gondolná specnek a társaság, ha megkérdezném, hogy mekkora a TT méretaránya, vagy mi a jelzése a magyar NOHAB mozdonynak, vagy hasonlót. Pedig többen modellvasutaztak, mint HKK-ztak, ebben egészen biztos vagyok. Nem beszélve arról, ha elkezdenék akár általános iskolás kémiát kérdezni, 10 perc alatt kiesne a 25-ös rostán. Tehát ilyet nem kérdezek. Legyetek szívesek ti se kérdezzetek olyat, amit csak "speciális érdeklődésűek" tudhatnak. Köszönöm.


Végre egy értelmes ember! Jár a 10!
Dátum: 2009.03.31. 15:56:41
Idézet: Trockij - 2009.03.31. 15:40:29
Kb azert, mert aki ezzel a jatekkal jatszik, az mar HKK - zott is..


De akkor se kéne ilyen szinten belemenni, hogy mi történt egy neve sincs versenyen ki tudja hány évvel ezelőtt, mert akkor én meg elkezdek a TF-el kapcsolatban kérdezni. Ugyanis az is a Beholder játéka és arra is igaz, hogy rengeteg ember játszotta aki itt játszik. Csak azok akik még az életben nem hallottak a TF-ről néznek majd mit borjú az új kapura. Ha rákérdezett volna egy ismertebb lapra, vagy egy istenségre vagy valamilyen alap dologra akkor nem szólok egy szót se. Mint ahogy az eddigi 200 ilyen kérdésnél sem szóltam, de ez azért túlzás.
Dátum: 2009.03.31. 15:38:57
Idézet: Rammstein - 2009.03.31. 15:34:15
Ha azt mondom hogy hány km magas az andok legmagasabb pontja, akkor te a föld középpontjától méred? Te sem vagy egyszerű akkor, meg kell hagyni


Csak próbálok magyarázatot adni, nem mindig sok sikerrel.
Dátum: 2009.03.31. 15:37:29
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.03.31. 15:33:51
Melyik regényt nem Wayne Chapman írta?
Korona és kehely
Karnevál
Csepp és a tenger
Keleti szél

Elég volt már ezekből!!! Mint a fociból is, ebből is, ELÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!!! Ezzel sikerült elérni, hogy nem csak nem olvastam, de ezután már nem is fogom, mert ELEGEM VAN ezekből!!!


Ez jogos! Nekem is tele van a tököm ezekkel a "ki írta ezt ki írta azt" típusú kérdésekkel!
Dátum: 2009.03.31. 15:27:48
Idézet: Rammstein - 2009.03.31. 15:00:19
Üdv mindenkinek!
Már rég nem szóltam hozzá, mert igyekeztem figyelnen kívül hagyni a dolgokat. De a legújabb földrajzi tényt, kénytelen vok beírni ide, mert én kb lefordúltam a székről...
Jó ha tudjátok, hogy az Andok legmagasabb csúcsa 16 km
Én úgy tudtam hogy 6, amit be is jelöltem, de nem volt jó. Eddig azt hittem hogy a legmagasabb pont a Földön közel 9 km
(ugyan is km-ről beszélünk)


Lehet, hogy a föld középpontjától számított relatív távolságra gondolt, mert úgy tényleg az andok.
Dátum: 2009.03.31. 15:22:22
Idézet: Kölök - 2009.03.31. 14:45:18
Melyik cég gyárt a személyi számítógépekhez videókártyát?

AMD*
Transmeta
IBM
Microsoft


Én nem hallottam róla, hogy az AMD videokártyát gyártana, de, hogy nem jellemző, az biztos. Nem ATI-t akart esetleg a kérdező..?


Az ATI-t megvette az AMD, és szép fokozatosan el fogják hagyni az ATI nevet, csak nem akarták egyik pillanatról a másikra ezt megtenni. Necces kérdés. Nem tudom én elfogadtam volna-e.
Dátum: 2009.03.31. 13:39:38
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.31. 13:26:50
A tájékozódást Trockij szerintem arra értette, hogy már rengetegszer felmerült ez a kérdés típus a fórumon, mivel nem egyszer megreklamáltuk, azért vannak benn a mai napig, mert a játékvezetés szerint egyrészt ez a mélység még belefér a HKK-val kapcsolatban, másrészt látják a kérdések statisztikáit, és úgy ítélték meg, hogy a túlnyomó többség tudja a választ.


Ezt még el is tudom fogadni, de ez miért nincs akkor meghirdetve valami feltűnőbb helyen? Azért azt remélem nem várja el senki, hogy a napi több 1000 fórumos hírt/hozzászólást mind elolvassuk?!
Olyan szempontból meg mégis sántít, hogy a nem csak általam feltett Heroes 5 játékra vonatkozó kérdés mind el lett dobva túl spec indokkal pedig a kérdésekre több mint 90%-os a jó válasz arány. Amit én feltettem arra speciel 100% jó válasz volt. Vagyis nekem az az érzésem, hogy azért támogatják a HKK-s kérdéseket, mert nem akarnak a saját másik játékukra rosszat mondani. De akkor sem kéne ilyen szinten belemenni, pláne akkor nem amikor pl. a sportkérdésekben a focin kívül gyakorlatilag minden el van dobva újabban. Amikor túl spec indokkal el van dobva az, hogy hol volt a 2008-as nyári olimpia akkor nekem ne jöjjön senki azzal, hogy ki nyerte a legfeljebb pár 1000 ember által érdekelt HKK nemzeti bajnokságot ki tudja mikor?!
Dátum: 2009.03.31. 13:19:32
Idézet: Semelyik - 2009.03.31. 13:10:43
Zenében használatos időmérő műszer, amelyet egy felül lengő ingával a percenként előírt kattanásszámra lehet beállítani.

meteoroszkóp
mentor
metronóm*
metró

Spec.

Simán tökéletes.


Szerintem is jó ez a kérdés! Talán csak azért nem, mert már volt.
Dátum: 2009.03.31. 13:16:42
Idézet: Trockij - 2009.03.31. 12:50:46
Idézet: Typhoon - 2009.03.31. 09:42:59
Ki nyerte a 2004-es HKK Nemzeti Bajnokságát?
Panyik Zoltán
Baross Ferenc
Csernus Dávid
Ádám Norbert

Anyád ?

Ki az a gyökér aki átenged ilyen kérdéseket ?


Eloszor is: koszonj.
Masodsorban tudakozodj es ne anyazz..
Harmadsorban a kerdesre nagyon egyszeru a valasz: Ti Nem a szerver, nem az adminok, hanem az osszes tobbi jatekostarsad.. ergo, ha szidalmazol, akkor Mindenki ellen teszed.. szoval ovatosan..

Udv, T.

edit: javitva


Szijjjjjjjjjjjjjja!

Először: az előttem hozzászoló 10000000000000 ember kb. 90%-a nem köszönt, ezek után nem igazán tudom mire vélni, hogy miért rajtam kéred számon azt ami nem szokás.
Másodszor: nem tudakozódok, mert ez az a téma ami egy kicsit se tartozik bele még sacc/kb se az általános műveltségbe, amúgy meg nem anyáztam csak próbáltam ironikusan egy 5. választ írni.
Harmadszor: aki ilyen elcseszett kérést tesz fel és azt is aki átengedi azt szidalmazom.

Pááááááááá!
Dátum: 2009.03.31. 12:41:08
Idézet: Magusocska - 2009.03.31. 12:14:29
Miről ismeretes Remy Bonjasky?

K-1 világbajnok
Aranylabdás
Kosárlabdázó
Bokszvilágbajnok
A jó édes K ... k... K1-es érdeklődésedet! Azt a spec-t!


Ezt se én írtam, de itt sem értek a kritikával egyet. Ha fel lehet tenni 5000 olyan kérdést, hogy "melyik csapat melyik posztján ki játszik" (és ezek még ugye rossz kérdések is, mert lehet, hogy jövőre máshova igazol) akkor nyugodtan rá lehet kérdezni egy kevésbé ismert sport nagy egyéniségére. Ennyire ne legyünk rövidlátóak.
Dátum: 2009.03.31. 12:28:32
Idézet: Szly - 2009.03.31. 11:51:33
Ki nem tartozott a Julius-Claudius dinasztiába?
Hadrianus
Nero
Tiberius
Caligula

Ezt sem gondolnám, hogy általános műveltséget képez.


Bár a kérdést nem én írtam, de ezen a ponton nem értek veled egyet. Ugyanis ez még belefér a történelem témakörbe és annyira nem is nehéz.
Oldal: 1234