Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shegorath

Oldal: 12
Dátum: 2008.09.27. 13:27:44
Új rekordom van vadászaton:

óriási toxikus lárva. Hajtóvadászat veszi kezdetét, hiszen a lény tudja, hogy nincs esélye. A hajsza kimenetele persze nem lehet végül kétséges (+162 lélekenergia). +3 TP A szerzett lélekenergiából 15 a helyes válaszért kapott LE.

Várom a rekordokat!
Dátum: 2008.09.26. 20:35:52
Evolúció? Mi is lemajmozzuk az idiótát! Ennyit az evolúció csodájáról...
Dátum: 2008.09.26. 16:21:30
Ez esetben a fejlesztőnek kellene kiszűrnie.
Dátum: 2008.09.26. 14:59:15
Valaki írta, hogy ne tegyünk fel rajongói kvízkérdéseket, erre mit látok?!

Lost: Az alábbiak közül ki nem utazott a repülőgépen:
...


És ezt ráadásul nem is játékos írta! Könyörgöm, ilyen embereket miért kell felvenni egy játék készítői közé? Mert ha ez nem rajongói kérdés... ráadásul hogy keresel rá, ha fejből nem tudod a választ?
Dátum: 2008.09.24. 09:18:10
Én is mesélő vagyok, de most kivételesen JK leszek, az egyik játékos megvette a Gyűrűk Urát és most ő fogja mesélni, egyszer-kétszer már játszott a saját baráti körével. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, mert a DnD meg e között van egy lényeges különbség: ez HŐSI-fantasy!!!
Értsd: nem apró dolgokkal kezdesz, hanem egyből kiadják az ukázt: mentsd meg Középföldét/Gondort/Aragornt/a kávémat. PLUSZ: csak egy jellem van, törvényes jó! Ez már milyen, nincsenek gonosz emberek, törpék?! Ezért közöltem a mesélővel: én gonosz leszek. Már elkészült a haradi orgyilkos/harcosom! Kb. mint Artemis Entreri, csak osztva harminccal. Hozzá csak egy valaki érhet fel, de az is drow!
Dátum: 2008.09.23. 17:20:47
A table-top a könyv-ceruza alapú szerepjáték, amit az emberek "élőben" játszanak, nem fórumokon keresztül. Van egy szabályköny, egy mesélő, aki a történetet vezeti, meg a játékosok. Ilyen pl: Dungeons and Dragons, Shadowrun, M.A.G.U.S., Gyűrűk Ura, Star Wars stb.
Dátum: 2008.09.23. 12:19:35
Hello!
Van egy remek kis vitatémám, szerintem a legtöbb ember hozzá tud majd szólni:
Melyik lehet a jobb: a table-top szerepjáték vagy a netes?
Véleményem szerint a TT, bár lehet, hogy az elfogultság szól belőlem. Szeretném hallani a véleményeteket, mert a böngészős szerepjátékokba igazán még nem kóstoltam bele. Ha van valaki, aki TT-t is játszik, szívesen beszélgetnék vele!
Oldal: 12