Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Casey6692

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.13. 20:38:38
mi amail cim?
köszi, h letiltottátok azt h feltehessek kérdést, nem tehetek rola h a sok fogyatékos nem tud válaszolni rá, olyan szar gagyi kérdések vannak, az enyémek se voltak nagyon nehzek, mégis valakik szarakodnak...nah mind1 le is szarom már
Melyik a kakukk tojás?

Tér-idő befolyás szakértelmek
Harci szakértelmek
Egyéb szakértelmek
Fertőzés elleni szakértelmek(ez a jó)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
ez vajon miért nem jó?nem elég egyértelmü?csak a r**** szakértelemek menüpontba kellene bemenni,erre irja vmi cs****ka h egy speciális réteg,ez kb már egymás után kb a 4ik ilyen kérdés és nem tudom azt a küldit megcsinálni.....csak egyszerüen ilyenek az emberek,h csak azért se legyen neked jó,szivjál kö***g...ez mi?sokadik alkalom ez a többi világban is ez van.am csak 1et fogadjatok el többet ugyse irok mert nem szoktam
Dátum: 2009.03.16. 13:06:08
sziasztok!ha jol tudom ugy müködik a kérdések irása,h leirod + a válaszok aztan kiétrékeli a többi játékos aztan ha jó akkor jöhet a LE.nah ugy veszem észre h ez a folyamat átment abba hogy irok egy kérdést akármilyet,gagyi nem gagyi mindig rossz vagy azonnal töröljéteket kapok h ne kapjak LE-t. mert azt h ki vezeti a fábry show-t nem tudják megválaszolni ugyh csak 1 fábrys válasz van és rossz értékelést kapott ez gáz!ezen javitani kellene nem gondoljátok?válaszotokat elöre is köszönöm üdv:dorian
Oldal: 1