Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alexander86

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.19. 14:48:20
Ehhez mit szólsz?

Mennyi 8-nak a fele (becsapós)?
5
3
nulla
7

És nulla a helyes válasz!!!!!
De később legalább tudná, hogy mikor érdemes felvenni az Orákulumos küldetést. Mert nekem, most sárkányos van kémgömbös, meg kritikus sebzéses. És Csak tippelni tudom, hogy 18-19 es szinten találkozok sárkánnyal. Szóval tudom, hogy most a kémgömböt gyúrjam szövetségen belül, mert az a küldetés lesz leghamarabb teljesítve.

Amúgy az Orákulumos kérdést azért tettem fel, mert azt reméltem, hogy ezzel más játékosok tudni fogják, hogy mikor találkozhatnak vele, de ezek szerint nem a mikor-on, hanem a hol-on kellett volna gondolkodnom.
Pl Hol találkozhattok az Orákulummal?
1. Vadászat során
2. A Legenda-ban
3. A lélekkufárnál, mert ez egy fegyver neve
4. Sehol

Nah ez azért jobban hangzik, nem?
Lehet legközelebb fel is teszem.

De akkor is, nem azt kellett volna, hogy speciális érdeklődés, mert tulajdonképpen minden kérdés az. Csinálni kellene egy olyan lehetőséget(ha nincs, mert régen találkoztam már friss kérdéssel), hogy "Nem indoklom"
Én már kaptam ezt a kérdést. Szóval, ha nem a tiéd akkor már szerepelt
Nem tudom, de ha én kapnék ilyet nem dobnám el, mert így nem is fogom megtudni és gátolok más játékosokat abban, hogy ők megtudják.
Sziasztok Feltettem egy kérdést és rossz válasz értékelést kaptam.
Hanyas szinten találod az Orákulumot?

10
11
14
17

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nah ha az ember végzeturazik, csak tudja, vagy szeretné tudni, hogy mikor tudja teljesíteni az Orákulumos küldetést, nem:(
Dátum: 2008.12.01. 08:50:39
Sziasztok. Észrevettem, hogy a vadászatkor, ha sikeres a kvízkérdés, nem mindig kapjuk, meg helyesen a jutalom lélekenergiát.
Pl: 1. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+29). +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
2. A zsákmányod 36 lélekenergia. +3 TP A szerzett lélekenergiából 4 a helyes válaszért kapott LE.

Nem tudom, hogy ez hiba e, vagy csak én túlzom el a dolgot?

És a jegesmedve tényleg fekete? Mert nálam az volt rá a helyes válasz?
Dátum: 2008.11.28. 21:22:39
Olyanokat támadtam, akik velem egy szintűek és még nem osztottak egy tulajdonságukhoz pontot, továbbá csak az alapfegyverük van. nekem is alapfegyóm van de +3 as a védelmem és mindn pontomat megnöveltem már kettővel. És nem értem, hogy még mindig miért zúznak le. Ráadásul egymás után 7 szer olyanok, akiket egy első szintűnek is lenne esélye leverni. Szal a random nagy tréfát űz velem:(
Dátum: 2008.11.28. 20:29:26
Problémám lenne a portyával: Az hogy olyanok vernek le, akiknek kisebbek az adatai, ugyanolyan fegyver és semmi védelem. Mégis Fölényesen nyernek. Miért van ez?
Oldal: 1