Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2010.05.05. 13:45:41
Idézet: Jeriko - 2010.05.05. 13:05:30
Scriptelhető. Ráadásul elég úgy megírni a scriptet, hogy minden kérdést tegyen mondjuk az egyéb kategóriába. Ha elég sokan használják (és ha ilyen jutalom van, fogják), akkor simán felül írják a normális értékelők eredményeit - ők így nem kapnának semmit.



idezet a kvizertekelo helpbol:
"Egyik kategóriába sem illik
Ezt a besorolást csak akkor használd, ha egy kérdésről végképp nem tudod megállapítani, hová tartozik, mivel ezért nem fogsz jutalmat kapni."

szoval legalabb ez nem muxik


Edit: kozben rajottem, h mit akartal mondani. Igen, ha plul lesz egy script ami minden kerdest a hires emberekhez sorol es eleg sokan hasznaljak, akkor tenyleg felboritja azokat, akik becsulettel ertekelnek.
Dátum: 2010.05.05. 12:30:26
mert elutasitottad a kvizkerdeset
Dátum: 2010.05.05. 12:21:28
valaki az uj V4rol szeret teged
Dátum: 2010.05.05. 09:21:59
ugy erted zaroltak magukat? van am szigor
Dátum: 2010.05.02. 20:53:06
Peldaul itt vannak a remek dohanyzo/nem dohanyzo reszre osztott ettermek, legtobbjuket csak egy ajtonyilas valasztja el (ajto nelkul vagy nyitva, merthogy a pincereknek kozlekedniuk kell), legjobb amit lattam a lengoajto volt. GOndolom mindenki ismeri az idevago uszodas viccet.

De a cigifust nagyon kellemetlen tulajdonsaga, h terjed a levegoben. Igy meg ha van is olyan helyseg, ahova a bagosok elmehetnek, bizony en azt erzem mashol is (jobbara mivel nem csukjak magukra az ajtot). Konkretan nalunk a cegnel ez van.

De nem ertem miert kell a zart terre leszukiteni a dolgot. Ami a leginkabb zavar az a buszmegalloban valo dohanyzas. Kocsim nem leven en tomegkozlekedek, es nap mint nap kell tapasztalnom, h 10bol 8 alkalommal amikor buszra varok valaki dohanyzik a 3 meteres korzetemben. Es nem is tudok elmenni 3 meteren kivulre, h egy masik dohanyos melle ne alljak. Es igenis ugyanugy erzodik, mint a zart terben. Erdekes tortenet, hogy Szegeden (ahol elek) onkormanyzati rendelet szuletett a buszmegalloban valo dohanyzas ellen, miszerint penzbirsaggal buntetheto. Semmit nem ert, nem tartjak be. A legnagyobb poen az volt, amikor a megalloban bealltam egy dohanyzo rendor melle...

Es ennek tetejebe jon az, amikor a tarsashazban ahol laksz a tobbiek dohanyoznak. Es annyi embert nem lehet meggyozni, h legyszi ne, mert mast zavar/art az egeszsegenek. Rengeteg ember utazik a liftben ego cigivel vagy all meg dohanyozni a lepcsohazban. Az idevago sztorim az, hogy nem tudok ablakot nyitni a 4 honapos lanyom szobajaba, mert alattunk egy lancdohanyos csalad lakik akik az erkelyen dohanyoznak. Persze ez mar szemelyes problema inkabb.
Dátum: 2010.05.02. 19:30:52
Sajnos erre eleg sok ellenpeldat tudok felhozni, de teny, h 10-20 evvel ezelott ennel is rosszabb volt. Az a 90% inkabb 50.

De ez nem az a topic, ne offoljunk.
Dátum: 2010.05.02. 18:36:23
akkor irtsuk ki az osszes dohanyost is, mert az en tudomet is erinti, h dohanyoznak?
Dátum: 2010.05.01. 15:01:50
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=felhasznalasi_feltetelek

ui: ezeket a regisztracional elismered, h elfogadod
Dátum: 2010.04.28. 16:16:06
Hogyan lett Pars Krisztián kalapácsvető a pekingi olimpia ezüstérmese?
Teljesen egyszerűen második lett.
Centire azonosat dobott a győztessel, aki kisebb testsúlya miatt nyert.
Első lett volna, de büntetésből 2 métert levontak az eredményéből.
Negyedik helyen végzett, de a 2. és 3. dopping miatt lett kizárva.

nagyon spec, torolni.
Dátum: 2010.04.28. 13:49:39
a sebzes es a kapott LE kozott jelenik meg a szoveg. pontosan igy nez ki:

A csatában összesen 4235 sebzést okoztál, és 2896 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 2 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 18 TP!


Ja es csak kiegettet tudsz lopni.
nekem az ilyenekrol mindig az OV 0. fordulom jut eszembe:

"Labdobogast hallasz. Ellenfeled egy denever."
Dátum: 2010.04.28. 11:59:53
Mondjuk ha csak a kvizolimpian lesz grafikus feluletu a kviz, akkor az adminok munkajat nem neheziti
Dátum: 2010.04.28. 11:24:26
a betukavaros megoldasba problemak lesznek a mit jelent a sohanemhallott szo tipusu kerdesek. sokszor ugy sem ismerem ha sorrendben van irva, nem hogy ha osszevissza betukkel lesz
Dátum: 2010.04.28. 10:39:10
Az idős házaspár 60. házassági évfordulóját ünnepli, és a hosszú, boldog házasság titkáról kérdezik oket.
- A jó memória - mondja a férj. - Nem szabad megfeledkezni például a feleségünk születésnapjáról. Én mindig felköszöntöm hogyishívjákot a születésnapján.

Egy férfi váratlanul bejelenti a menyasszonyának, hogy felbontja az eljegyzésüket, mert egy másik nőt fog feleségül venni.
A lány megdöbbenve kérdezi:
- Miért? Talán ő szebb, mint én vagyok?
- Dehogy, drágám!
- Talán jobb az ágyban, mint én?
- Nálad senki sem lehet jobb drágám!
- Vagy talán jobban főz nálam?
- Ugyan drágám!
- Akkor mit tud, amit én nem?!
- Gyerektartást a nyakamba varrni.

-Doktor ur, a felesegem pocsekul es gyengen nez ki - panaszkodik a ferj.
Az orvos feluletesen atvizsgalja a not, majd kozli vele, hogy vetkozzon le es fekudjon ra az agyra. Az orvos agyba-fobe kefeli a not, a ferj csak mereven nezi a tortenteket.
Az aktus utan odaszol a ferjnek:
- Nezze meg a feleseget! Piros pofazacsko, csillogo szemek, rozsaszinu bor. Erre van a felesegenek szuksege. Minden heten, legalabb ketszer.
- Jo, rendben doktor ur, de muszaj minden egyes alkalommal itt lennem?
Dátum: 2010.04.28. 09:46:45
megoldas: nerfeljuk tovabb a kivegzest, rogton lesz ertelme a fentieknek
Dátum: 2010.04.28. 00:11:13
pontosan igy van ahogy mondod

a +5 felrakas pedig csak a maximumat noveli meg, az 5 pontot fel kell novelned LEbol (csak tisztazaskepp )
Dátum: 2010.04.26. 22:49:23
logikus, h csak szerver indulaskor, hisz eddig is igy volt minden szerveren

ui: komoly neved van
Dátum: 2010.04.26. 18:04:35
de, igazad van, ezt soha nem is tagadtam. csak probalok ravilagitani mennyire apro a problema amit kifogasoltok.

mondjuk az elv az, amit megertek, h ne fizessunk ketszer. De en - habar nem vagyok gazdag - 5/10 forinton nem veszek ossze senkivel sem (foleg, ha max heti 1-2x fordul elo)
Dátum: 2010.04.26. 15:24:57
ha masik iranybol nezed es oskovet hasznaltal volna, akkor most 5 forintert kaptal volna 20k LEt. sztem megeri
en orultem volna neki

magyarazat: utalva/beho talin 13/14 Ft egy kavics, kiegett miatt 7 Ft, 2/3 osko 5 Ft
Dátum: 2010.04.25. 13:34:28
Idézet: Jevla - 2010.04.25. 13:21:50

- meghirdetés a kezdést megelőző 1 héttel
- kezdés után nincs csatlakozás
- nincsen minimálisan meghatározott térképmennyiség
(igy mindenki törekszik a minél többre, mivel a csapat minél jobb helyezése az elsődleges)
- nincs létszámtól függő, találati esélyt növelő szorzó
minden csapat egyforma eséllyel talál térképdarabot, aztán a csapatban lévő emberek száma alapján jön ki a végső eredmény, vagyis az a csapat nyer, ahol a legkevesebb ember a legtöbb térképet találta....


az utolso pont kivetelevel ez most is (majdnem igy van). Meghirdetve 5 nappal hamarabb, 20 nap utan nincs csatlakozas. Fogd fel ugy, h 15 napos az event 20nap jelentkezesi hataridovel. Annyi csavar van benne, h ha utolso nap jelentkezel, akkor negyszeres belepesi dijat kell fizetned.

az utolso pontod meg szerintem igen nagy butasag, tulajdonkeppen nulla csapatverseny lenne benne, inkabb egyeni dijazas lenne. torjem magam a jutalomert, hatha "szarok bele" jellegu csapattarsaim lesznek, mert ha nem vesztek. MUHAHA