Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2010.05.10. 16:28:22
Mi az az M4A1 Grenadier?
Passz
Atom
Fegyver
Kaja

bugyuta
Dátum: 2010.05.10. 14:54:18
pontos valaszt nem tudok ra, de sztem igen, mert aki zarknod miatt hamarabb erte el a fertozest az is csak 68on tudott max fole vinni szakit. valoszinuleg forditva is igy van.
sztem ird le nyugodtan, ennek a jateknak nem konkurenciaja
Dátum: 2010.05.10. 11:42:18
Melyik egy szin?
kalap
perec
stola
piros

no comment...


Melyik szóhoz nem lehet csatolni a "ház" szót, hogy újabb értelmes szó legyen?
talicska
falu
kutya
kazán

szinten ovodas szinvonal
Dátum: 2010.05.10. 10:02:44
akkor viszont jo lenne a foldrajz kategoriaba berakni egy zaszlok alkategoriat
Dátum: 2010.05.09. 22:20:38
sirok
Dátum: 2010.05.08. 19:36:01
orszagok zaszlajaira vonatkozo kerdes melyik kategoria?
en egyeb->politikaba soroltam oket, de hatha tudtok jobbat
Dátum: 2010.05.07. 22:53:04
En is a kicsit csalodottak taborat erositem. Ez az esemeny egyszeru volt, semmi extra nem volt benne. Nulla taktikazasi lehetoseg volt a jelentkezes utan, csak csinalta az ember amit egyebkent is. En extra energiat oltem a dologba, de ez kimerult abban, h 40et noveltem a maszasomon es ezutan ott volt a turbo. Ez 2 nap volt. A maradek 28 az unatkozas kereteiben telt el. Kicsit tobbre vagytam, plul interakciora. Akarmilyenre. De ez nem volt.

Ettol eltekintve az esemeny nem volt rossz, de egy pici utanagondolassal lehetett volna sokkal jobb is.
Dátum: 2010.05.07. 13:31:13
Idézet: Kocos - 2010.05.07. 13:04:18

Nem erre akartam utalni. Sokkal inkabb arra, hogy most mindenki raugrott egy kufarra az elejen, legkozelebb meg oriasi kivaroverseny lesz. Mar elore szolok, hogy abbol lesz oriasi siras es/vagy kamukarakterrel jelentekezes generalodasa, hogy a 10-15. napon rengetegen akarnak majd beomleni a nyertesnek tuno kufarhoz, de a 3-szoros korlat gatat fog szabni nekik.


magasabbra kell vinni a minimum szintet, ez drasztikusan lecsokkenti a kamukarakterek szamat. en 10re gondoltam, az alatt bovan van ujdonsag meg
Dátum: 2010.05.07. 11:35:22
nezopont kerdese. van aki kozel 300 talalt terkeppel egy vegzetmedalt fog kapni... na az pofaraeses
Dátum: 2010.05.07. 11:07:22
igen
Dátum: 2010.05.07. 10:24:29
nekem 800 felett van az osszeg turbo nelkul, es van mar ember aki 5bol 5x kritet ut ram
Dátum: 2010.05.07. 09:23:45
Miklos!

Mi lesz azokkal, akiknek mar van par kvizmedaljuk. Azt irtad, h max 8at lehet az ertekelesekbol begyujteni. Ha mondjuk van 4 medalom es elkezdek ertekelni, akkor 8-ig vagy 12-ig fognak gyulni a kvizmedaljaim?
Egyszerubben kerdezve: siman osszeadodik a ketto vagy 8 folott mar csak olimpiaval lehet szerezni?

remelem ertheto amit kerdezek
Dátum: 2010.05.06. 21:59:05
ez ugyanaz, mint az entitasnal volt. nagyon sok embernek szurta a szemet, h nagyon keves embernek van tul. es szaki csokkento gyuruje. Emiatt beraktak, h minimalis erofeszitessel mindenkinek lehet ilyenje.

Most ugyanezt csinaljak a kvizmedalokkal. Szerintem arral szemben uszol, kvizmedalja hamarosan mindenkinek lesz a "nagyobb balansz" neveben.
Dátum: 2010.05.06. 08:55:01
azert azt ne probald megmagyarazni, h a berletnek semmi koze nincs ahhoz, h jelenleg milyen eros vagy
gondolod, ha anno a berlet helyett akarmelyik targyat vetted volna meg, akkor most itt tartanal? persze, jol jatszol nagyon, ehhez nem fer ketseg, csak 2 jo pilota kozott sokszor az dont, h az egyik Ferrariban ul a masik meg csak egy kozepes Opelben (hogy a aukcios targy nelkuli Trabantosokat meg sem emlitsem )


amugy ugy tudom V2n is nagyon eros lett a kari aki megvette (Eraman), o sem tudja mar egy kezen megszamolni hanyszor vasarolt aukcion
Dátum: 2010.05.05. 22:07:48
Mórickának azt mondja az apja:
- A budiból hordd szét a trágyát a kertbe!
Móricka nekilát, de nagyon lassan megy a dolog. Támad egy jó ötlete, lehoz a padlásról pár háborús kézigránátot és bedobja a budiba, majd elszalad a ház mögé és onnan leselkedik. Visszafele számol magában és mikor háromnál tart, meglátja a nagyanyót, aki a budi fele kocog. Nincs már idő megállítani, ezért megvonja a vállát Móricka: "A jó munkához áldozat is kell!". Hatalmas detonáció, a budi összedől, az anyag szétterül a kerten. A romok között áll bedőlve a süket nagyanyó és elhűlve suttogja:
- És én ezt még bent akartam elereszteni!


Egy cseh ember elmegy szemorvoshoz. Az orvos elé teszi az egyik szokásos táblát a következi betűkkel: C V K P N W X S C Z Y
- El tudja olvasni? - kérdezi a szemész.
- Még hogy olvasni? ...... Ismerem is a pasast!


Feleség a férjéhez
- Elnézést, drágám a késésért, a szépségszalonban voltam.
- És, nem kerültél sorra?


Mit mond a frissen végzett munkanélküli bölcsész a frissen végzett állást kapott bölcsésznek?
Egy BigMacet és egy kólát kérek.


Ha egy férfi kinyitja kocsija ajtaját egy nőnek, akkor vagy a kocsi új, vagy a nő.

A szigorú igazgató egyik éjjel személyesen ellenőrzi a gyártelep éjjeliőrét. Az öreg persze őrködés helyett, a bódéjában alszik. Az igazgató felrázza és elkezdi szidni:
- Emlékezzen csak! Mi lett volna, ha maga a katonaságnál is ezt csinálja? Mit mondott magának a parancsnoka, ha őrségben elaludt?
- Hát, - válaszolja az öreg - óvatosan megérintette a vállamat, és megkérdezte: "Csak nem elszundikált, tábornok úr?"


Két apácát egy sötét sikátorban megtámadja két szatír, és inzultálni kezdik őket.
- Bocsáss meg nekik Atyám! - kezd el imádkozni az egyik apáca. - Nem tudják mit tesznek!
Erre a másik apáca elhaló hangon:
- Ez itt igencsak tudja...
Dátum: 2010.05.05. 19:51:39
ez akkor lenne igaz, ha a kvizmedal a tenyleges tudas tukrozne nem pedig az adatbazis nagysagat amibol a kerdesekre valaszolsz.
Dátum: 2010.05.05. 19:50:18
Idézet: Byzon - 2010.05.05. 18:55:29

3. A kvízes scriptek fura kérdés. (A portyás nem lehet vita hogy undorító és megengedhetetlen). Ugyanis technikailag előnyt termel. Jobb lenne egy beállítható opció: +5% minden vadászat, de nem akarok kvízt látni (viszont a kvízes script is csalás innentől és 500 év ban )


Ez nekem tok fura, h egy versenyszeru PvP jatekban valaki 5% elonyt elhanyagolhatonak vesz. Ez olyan, mintha Pistikevel egyutt indulnal, de rajta alapbol Bufa gyuru van. Szted igazsagos lenne?

A kviz scriptek is ezert szulettek. Hatalmas elony az a 10% (de meg az 5 is az lenne), hogy csak ugy lemondj rola. Ha valami opcio lenne, amivel kivalthato a kviz annak PONTOSAN UGYANOLYAN tapot kell adnia, mintha scriptelnel, kulonben tovabbra is megeri scriptelni. Gonodlok ilyenre, hogy ha van szintx200 helyes valaszod (hasrautes) akkor onnantol megvehetsz egy Okoska kistunder allatot par LGY-ert (relikvia) aki valaszol helyetted a kvizekre. Es akkor mar sokan meggondolnak, h csaljanak-e, ha ugyanezt legalis uton el lehet erni. Sot, ha adna egy kis extra (de elhanyagolhato) tapot, plul szubteri maxat 5%-rol 6%-ra tolna ki akkor szinte garantalt lenne, h megvennek a jatekosok es nem scriptelnenek.
Olimpia persze mas teszta, azt kulon kell kezelni.
WoW helyett inkabb nyelvtanorara kellene jarnod...
Dátum: 2010.05.05. 13:46:50
es kvizolpimiaval mi tortenne? maradna ugy, ahogy most?